Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie z czarnej listy KSF - Skakacz.


Skakacz.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowna Komisjo Spraw Frakcyjnych

Chciałbym złożyć wniosek o zdjęcie mnie z czarnej listy na serwerze. Rozumiem, że moje postępowanie w przeszłości naruszyło regulamin w odniesieniu do piastowania znaczącej funkcji na konkurencyjnym serwerze. Jednocześnie chciałbym przekazać, że podjąłem już kroki, aby naprawić swoje zachowanie i uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości.

Pragnę podkreślić, że rozumiem powagę sytuacji i zdaję sobie sprawę, że moja obecność na czarnej liście może negatywnie wpłynąć na moją reputację w środowisku graczy oraz utrudniać mi korzystanie z różnych funkcji na serwerze.

Chciałbym zwrócić uwagę, że moje zachowanie wynikało z braku wiedzy na temat konsekwencji, jakie mogą wyniknąć z jego złamania. Teraz, po zrozumieniu swojego błędu, jestem gotów do podjęcia działań, które pozwolą mi zrehabilitować się i przestrzegać regulaminu.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku oraz wybaczenie mojego przewinienia. Obiecuję, że będę działał zgodnie z regulaminem na serwerze  i nigdy więcej nie naruszę zasady piastowania funkcji na konkurencyjnym serwerze.

Z poważaniem,

Skakacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin