Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Zderzenie czołowe na skrzyżowaniu w Las Venturas.


Mefju4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Linie poziome z logiem i bez

Witamy drogich czytelników, z tej strony Reporter Specjalista @Patryk99 oraz Redaktor Specjalista @Mefju4 z Redakcji 4Life News! Zapraszamy Was do przeczytania dzisiejszej relacji.

694RkgB.png

JWT9jLS.gif

694RkgB.png

Kilka dni temu, a dokładnie 21 kwietnia około godziny 21:50 do Szpitala Specjalistycznego znajdującego się w Creek, Las Venturas przyszło zgłoszenie o poważnej stłuczce na skrzyżowaniu Julius Thruway South, w Las Venturas. Była to kolizja dwóch pojazdów osobowych, podczas której doszło do dosyć groźnego zderzenia czołowego. Niestety nie posiadamy informacji o tym, kto był prawdziwym sprawcą wypadku. Kilka minut później na miejscu mogliśmy zobaczyć dwie jednostki ZRM oraz dwa radiowozy SAPD. Żeby zaoszczędzić na czasie oraz pomóc poszkodowanym, ratownicy SAMD zajęli się natychmiastową pomocą poszkodowanym, a funkcjonariusze SAPD odpowiednio zabezpieczyli teren. Na całe szczęście poszkodowani nie zostali zakleszczeni w środku pojazdów, co przyczyniło się do szybkiej pomocy, zamiast czekania na frakcję SAFD. Ratownicy MD szybko ruszyli do akcji. Wykonali podstawowe badania, po czym odwieźli poszkodowanych prosto do Szpitala w Creek.

694RkgB.png

rEpi65G.gif

694RkgB.png

Udało nam się także przeprowadzić wywiad z jednym z ratowników SAMD - Ratownikiem Specjalistą @TajemniczyJJ. Możecie się z nim zapoznać poniżej.

694RkgB.png

M - Mefju4
T - TajemniczyJJ

694RkgB.png

M: Witam, z tej strony Redaktor Specjalista Mefju4 z Redakcji 4Life News. Czy jesteś chętny odpowiedzieć na kilka pytań?
T: Pewnie, chętnie poopowiadam.

M: Dobrze, więc co się tutaj dokładnie stało?
T: Doszło do groźnego wypadku z udziałem dwóch samochodów, oba wyjechały sobie na zderzenie czołowe.

M: Rozumiem, a który z kierowców pojazdów był winien wypadku?
T: Niestety nie rozmawiałem z PD na ten temat. Myślę, że tutaj należy się ich spytać. Ja osobiście dojechałem dopiero po jakimś czasie na zdarzenie, gdyż tego dnia było od groma wezwań do poszkodowanych i po prostu nie wyrobiłem się, by wcześniej dojechać.

M: W jakim stanie znajdują się poszkodowani?
T: Poszkodowani zostali uratowani oraz przewiezieni bezpośrednio do Szpitala, od razu po wykonaniu podstawowych parametrów, jak i po zabezpieczeniu urazów. Na ten moment znajdują się w stanie stabilnym w szpital. Niedługo wyjdą cali i zdrowi ze szpitala, dzięki świetnej opiece medycznej pracowników SAMD.

M: Czy jest coś, co chciałbyś przekazać kierowcom, żeby uważali na drogach?
T: Jasne, jeżeli mam taką możliwość, to prosiłbym wszystkich kierowców o zapinanie pasów, skupienie się na drodze, nie na telefonie oraz bardzo bym prosił, by kierowcy nie zapominali włączać świateł przed wyjazdem.

M: Okej, skończyły mi się pytania, dziękuję za poświęcony czas oraz udzielenie wywiadu.
T: Również dziękuję, serdecznie wszystkich pozdrawiam i życzę miłego dnia oraz smacznej kawusi!

694RkgB.png

LFXKivC.png

694RkgB.png

Dt3o0Tf.png

xRBbJaR.png

Autoryzował: @M4rcinek

5wNnuaX.png

 

Edytowane przez M4rcinek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin