Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na wot3322 i Tor033 - oskarżony przez Woczok


Woczok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: wot3322 / Tor033
    Data i godzina zdarzenia: 26.04.2023 13:23
    Pełen opis sytuacji: Więc tak skończyłem daily normalnie na śmieciarkach. Po chwili biegnąc do auta dostałem paralizatorem czy czymś i zostałem zakuty przez gracza @wot3322 prosząc o wyjaśnienie dostałem wytłumaczenie od @Tor033 że ,,* [18.03.2023] Użycie broni palnej wobec SAPD. // Sergeant I BieQu (Tor033),, 

Mimo iż takiej sytuacji nigdy nie było, nigdy nie strzelałem do SAPD, pomijam fakt że jedyne miejsce gdzie mógłbym to robić to DM, co też nie ma znaczenia gdyż na dm jestem tylko gdy robie dzienne zadanie. (oczywiście z pomocą gracza jakiegoś bo nigdy gdy jestem na dm, nie ma graczy, i potrzebuje pomocy z zewnątrz) 

Uważam że jestem ,,skazany,, (nawet nie wiem jak to nazwać) totalnie nie słusznie gdyż tak jak pisałem nigdy nie było takiej sytuacji a teraz ja za głupotę (czy kij wie) musze tracić 30minut swojego życia bo siedze w więzieniu
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/vLWEkIV

 


Ja, Woczok zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez Woczok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Detective III Tor033, San Andreas Police Department.

Dnia 26.04.2023 były prowadzone czynności z ramienia dywizji Investigative Staff, których celem było zatrzymanie osób poszukiwanych. Zostałeś zatrzymany na podstawie wpisu w MDT, było to wpisane w twojej kartotece więc niemożliwe aby nie należało do Ciebie, chyba że officer popełnił błąd przy nadawaniu wpisu. Osobę rozpatrującą skargę zapraszam do raportu osób zatrzymanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem nie było takiej sytuacji w której strzelałem w jakikolwiek sposób do osób z pd chyba że

(była jedna w życiu taka sytuacja w której w tłumie zabiłem jednego policjanta robiąc daily na dm, jednak nie umyślnie tym bardziej że w tamtym momencie było bardzo dużo osób na dm w jednym miejscu a policjant wbiegł do strzelaniny i również nie wydaje mi sie by to w ogóle było [18.03.2023]

Jeżeli chodzi o tą sytuacje to cóż przepraszam za skargę (jeżeli to o to chodzi, jednak nie co dziwne jest to że łapiecie ludzi po takim czasie a nawet dłuższym potraficie, powinniście to zmienić, tym bardziej że skarge można pisać do max 7 dni a wy możecie wpieprzyć kogoś kto coś zrobił,kiedy tylko wam się podoba tzw. ,,nie znasz dnia ani godziny,,) (oraz również przepraszam jeżeli coś pomyliłem)

Edytowane przez Woczok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin