Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Relacja z pożaru dwóch śmietników.


DawiSS*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Serdecznie witam wszystkich czytelników Redakcji 4Life News, z tej strony Młodszy Redaktor @DawiSS*!
Zapraszam Was dzisiaj do przeczytania relacji z pożaru dwóch śmietników.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez
jWPU1Oa.gif
Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Dnia 5 maja 2023 roku doszło do zapalenia się dwóch śmietników na dzielnicy Greenglass College w Las Venturas, całe zajście zauważył jeden z pracowników frakcji San Andreas Road Assistance, który zabezpieczył teren i wezwał jednostki San Andreas Fire Department. Na miejscu zjawił się jeden zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Los Santos 401[SA]22. Strażacy natychmiastowo przystąpili do działań gaśniczych i po kilkunastu minutach opanowali sytuację. Po zakończeniu działań zastęp SAFD powrócił na koszary, a pracownik SARA wyruszył na dalszy patrol.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Na miejscu udało nam się również przeprowadzić wywiad z pracownikiem SARA - Budowlanym @|Diesel|.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

R - @DawiSS*
D - @|Diesel|

R - Uszanowanie, z tej strony Młodszy Redaktor DawiSS* z Redakcji 4Life News. Mógłbym Panu zadać kilka pytań na temat tego pożaru?
D - Uszanowanie, z tej strony Budowlany |Diesel| z San Andreas Road Assistance, pewnie.

R - Czy widziałeś co, było przyczyną zapalenia się śmietników, widziałeś może jakieś osoby obok?
D - Widziałem pewnego Pana, wyrzucił "peta" do śmietnika to mogło być przyczyną i najpewniej nią jest.

R - Rozumiem. Co było pierwszą rzeczą, którą zrobiłeś na miejscu zdarzenia?
D - Aby nie doszło do jakiejś tragedii najpierw, zabezpieczyłem dokładnie miejsce, po czym szybko wezwałem jednostki SAFD, które zjawiły się bardzo szybko oraz równie szybko ugasiły profesjonalnie ten pożar.

R - Super! Dziękuje za poświęcenie mi chwili, pozdrawiam.
D - Dziękuję również, miło było. Pozdrawiam!

Linie-poziome-z-logiem-i-bez
vvfA05m.gif
Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Zapraszam również do przeczytania krótkiego wywiadu z Młodszym Kapitanem @Mich. z frakcji SAFD.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

R - @DawiSS*
M - @Mich.

R - Uszanowanie, z tej strony Młodszy Redaktor DawiSS* z Redakcji 4Life News. Mógłbym Panu zadać kilka pytań na temat Waszej akcji?
M - Młodszy Kapitan Mich., słucham?

R - Na czym polegały Wasze działania i czy wystąpiły jakieś komplikacje podczas gaszenia?
M - Pożarem zostały objęte dwa śmietniki, brak komplikacji. Działania w mojej opinii były sprawne, bez większych problemów. Polegały one na ugaszeniu ognia, rozgrzebaniu pozostałości oraz dogaszeniu niedopałków.

R - Z odpowiedzi pracownika SARA dowiedziałem się, że prawdopodobnie przyczyną zapalenia był niedopałek papierosa. Czy jest to prawda?
M - My zajmujemy się gaszeniem, nie prowadzeniem śledztw. W pobliżu widziałem kamery, odpowiednie organy zajmą się sprawą.

R - Rozumiem. W takim razie dziękuje bardzo za poświęcenie chwili, życzę miłego dnia!
M - Wzajemnie.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

ympV63k.png
Autoryzował: @Polixon

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Edytowane przez Polixon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin