Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Ordynatorem Chirurgii NexuSOfficial*


DawiSS*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1186131364_liniazlogiewm.thumb.png.02940558b2e28075019d9a331346809a.png

Serdecznie witam wszystkich czytelników Redakcji 4Life News, z tej strony Młodszy Redaktor @DawiSS*. Dziś zapraszam Was do przeczytania wywiadu z Ordynatorem Chirurgii @NexuSOfficial*!

146162231_liniabezloga.thumb.png.4401ff23240937e60f7cca60fde64527.png
rSrUij7.gif
146162231_liniabezloga.thumb.png.4401ff23240937e60f7cca60fde64527.png

D - @DawiSS*
N - @NexuSOfficial*

146162231_liniabezloga.thumb.png.4401ff23240937e60f7cca60fde64527.png

D - Uszanowanie, Młodszy Redaktor DawiSS* z Redakcji 4Life News. Byłbyś chętny udzielić mi wywiadu?
N - No cześć. Oczywiście! Jestem do twojej dyspozycji, tak więc słucham?

D - Super, w takim razie zaczynajmy! Zechciałbyś opowiedzieć coś o sobie na początek?
N - No to słowami wstępu... nazywam się Kacper, mam 21 lat, które akurat mam przyjemność kończyć już nie długo, bo 20 maja. Tak na ogół Jestem dość wyluzowanym typem człowieka, który ceni w sobie, jak i u ludzi takie cechy charakteru jak szczerość, empatie, punktualność oraz przede wszystkim szacunek do drugiego człowieka. Pochodzę z Trójmiasta, a dokładnie z pięknego miasta, jakim jest Gdańsk — przynajmniej wg. mojej opinii, to miasto jest najpiękniejsze w całym kraju. Interesuję się na co dzień służbami mundurowymi, ceniąc ich wkład, zaangażowanie i poświęcenie dla drugiego człowieka. Pokrótce biorąc w tym czynnik zainteresowania z mojej strony, dodam, że dużo czytam, uczę się samodzielne metodą "prób i błędów" jeżeli chodzi o czynności stricte medyczne. Tak, głównie, to ze wszystkich możliwych służb mundurowych interesuję się najbardziej medycyną. Właśnie dlatego jestem na serwerze, tu gdzie jestem. Jeśli chodzi o inne zainteresowania to takie standardy, czyli jak każdy młody chłopak to jakiś sport, w moim przypadku, to piłka nożna, gry wideo, spacery, podróże za granice oraz słuchanie muzyki. Moimi takimi głównymi cechami charakteru, które są moją "wizytówką" jest na pewno determinacja, zaangażowanie, punktualność, szczerość, umiejętność pracy w grupie, jak i podejmowanie trudnych decyzji samemu, umiejętność przyznawania się do popełnionego błędu i dokładne przeanalizowanie go, aby w przyszłości tego samego błędu nie popełnić. Oczywiście jeszcze cechuję się chęcią samorealizacji oraz chęcią współpracy i pomocy tym, którzy jej potrzebują. Tak na sam koniec w ramach ciekawostki o mnie, to wspomnę, że swoją karierę zawodową wiążę z gastronomią jako kucharz. Dalej zamierzam się w tym kierunku, może kształcić, robiąc jakieś kursy, które są powiązane z tym zawodem. Czas pokaże.

D - Skąd dowiedziałeś się o 4Life i jak wyglądały twoje początki na serwerze?
N - Ciężkie pytanie, ale postaram się na nie odpowiedź. Z samym serwerem jestem już zaznajomiony od 2015 roku. Był to czas początków II edycji serwera, o ile się nie mylę. Już w tym czasie zacząłem się tym projektem interesować za zasługą mojego dawnego znajomego, z którym niestety już kontaktu nie ma. Wpadając dość często w tamtym okresie do niego, oglądałem serwer z punktu widzenia jego, jako "gracza". Pokazywał wszystkie prace dorywcze, całą mapę i ogólnie cały serwer. Z racji, iż w tamtym okresie jakiejś petardy pod kątem modeli, skryptów serwer nie dysponował, to tak na swoim koncie zacząłem rozgrywkę w 2020 roku, biorąc pod uwagę, że już w późniejszym okresie 4Life znacznie się wybił na scenie MTA, biorąc czynniki, które wyżej wymieniłem... upadek pewnego projektu "X", aby nie robić reklamy, też zapewne znacznie do tego wybicia się przyczynił. Obecnie, jak widać gram gdzie gram i na razie nie mam żadnych planów, aby coś się miało zmienić.

D - Aktualnie znajdujesz się we frakcji San Andreas Medical Department na randze Ordynator Chirurgii, jak wyglądała Twoja przygoda w tej frakcji i jakie obowiązki masz aktualnie?
N - Tak, dokładnie. We frakcji jestem już blisko około dwóch lat i swoją przygodę, która jest związana z tą frakcją, rozpocząłem w kwietniu 2021 roku. W tym czasie pojawiła się informacja o naborze do Szkoły Ratownictwa Medycznego, więc biorąc pod uwagę fakt, że w tamtym czasie nigdy nie próbowałem, a raczej nie miałem okazji próbować aplikować do jakiejś frakcji, postanowiłem spróbować swoich sił z myślą "a może się uda, warto spróbować'". Tak, o to właśnie moje myśli, nie były mylne i na okres kwietnia do maja miałem okazję dołączyć do frakcji, poznać ją od środka i się nauczyć wielu rzeczy, aby móc w przyszłości już samodzielnie pełnić swoje obowiązki służbowe, z którymi mam do czynienia, aż po dziś dzień. Jeżeli chodzi o obowiązki, jakie mam, to oprócz wiadomo ratowania "życia ludzkiego'' mam przyjemność piastować na funkcji szkoleniowca Szkoły Ratownictwa Medycznego oraz na funkcji szkoleniowca SAMD. Czym się te dwie funkcje od siebie różnią? Praktycznie niczym... w SRM naszym zadaniem jest przygotować studentów do egzaminów, aby w przyszłości mogli bez problemowo pełnić służbę jako pełnoprawny członek frakcji. Jeśli chodzi o szkoleniowca SAMD, to jest to po prostu kształcenie personelu frakcji, czyli tych pełnoprawnych pracowników pod zakres kursów, szkoleń, i całej wiedzy, którą powinno teoretycznie się znać na danym stopniu służbowym.

D - Na serwerze posiadasz przegrane ponad 1100 godzin, jak wspominasz ten czas i czy były już momenty, w których chciałeś odejść od serwera?
N - Uważam, że 1100 godzin nie jest żadnym wyczynem. Jest wiele osób, które mają tych godzin znacznie więcej, lecz jakbym miał spekulować czy ten czas jest dla mnie straconym i czy miałem myśli, aby tak po prostu na stałe odejść od serwera, to nie. Czas nie jest w żadnym przypadku stracony. Poznałem wiele fajnych i sympatycznych ludzi, z którymi mam dobry kontakt do dziś, a wspomnienia od 2020 roku traktuję jako "sentyment''. Przerwy od gry zawsze są i będą z nami, lecz jak wyżej wspomniałem, to żeby były myśli, czy zrezygnować z gry, to nie było takiego przypadku. Co będzie dalej? Tego nie wiem, ale skupiam się na tym, co jest teraz i tyle.

D - Nie znajdujesz się aktualnie w żadnym biznesie, myślałeś kiedyś nad dołączeniem do jakiegoś bądź byłeś już w którymś?
N - Byłem w 2021 roku w biznesie "41.St. Mechanized Infantry Division'', lecz nawet tydzień nie minął i postanowiłem odejść. Powodem tego ruchu z mojej strony, był fakt, że ogółem sam biznes nie przypadł mi do gustu. Ogólnikowo, to nie planuje w najbliższym czasie próbować swoich sił do żadnego biznesu na serwerze.

D - A co z posadą w Ekipie Administracyjnej, chciałbyś kiedyś do niej dołączyć?
N - Uważam, że funkcja na stanowisku administracji serwera jest czymś wyjątkowym do przeżycia dla osób ambitnych z pewnymi planami czy też perspektywami na dalszą karierę na serwerze. Na pewno dostanie się do hierarchii administracji, jest dla każdego marzeniem. W moim przypadku osobiście próbowałem swoich szans w paru naborach, lecz widocznie jeszcze nie jest to mój czas. Kwestią jest, żeby się nie załamywać, realizować dalej swoje plany i postanowienia i iść dalej do przodu.

D - Zechciałbyś, może pochwalić się swoim majątkiem na serwerze, posiadasz jakieś ciekawe pojazdy na swoim koncie?
N - Jeżeli miałbym szacować swój obecny majątek to śmiało, mogę powiedzieć, że wynosi on około miliona złotych, może ciut więcej. Co do pojazdów to obecnie posiadam Broadway'a PFT, a wcześniej posiadałem takie pojazdy jak Super GT, Sultana oraz Elegy. Wszystko oczywiście na FT było.

5D4B3bb.png
q6rSBqp.gif
5D4B3bb.png

D - Rozumiem. Odejdźmy może trochę od tematu MTA, grywasz w jakieś inne gry?
N - Tak, pogrywam. Moje poświęcenie wolnego czasu na MTA się nie kończy. Interesuję się takimi gatunkami gier jak FPS, RPG oraz Survival. Pozwolę sobie podarować zbędne wypisywanie tytułów, z racji, że uważam to za niepotrzebne i by było tego za dużo.

D - Co głównie lubisz robić w wolnym czasie, masz jakieś zainteresowania, może uprawiasz jakiś sport?
N - Tak jak opowiadałem wcześniej. Głównie to służby mundurowe, gry wideo, spacery, piłka nożna, podróże i muzyka.

D - Posiadasz jakieś marzenia lub cele w życiu, zechciałbyś o nich opowiedzieć?
N - Moim marzeniem o młodych lat, aż do dziś jest łączyć swoją karierę zawodową z jakąś pracę pod kątem mundurowym. Nie mam jako tako konkretnie wybranej pracy, która właśnie z tym umundurowaniem by się łączyła, lecz mogłaby być to nawet zwykła zasadnicza służba wojskowa lub nawet praca w Państwowym Ratownictwie Medycznym. Summa summarum najwięcej się tym interesuję, wiec jakiś sens myślę, byłby w tym.

D - Gdybyś mógł przekazać jakąś wiadomość całemu światu, co byś powiedział?
N - Myślę, że moją wiadomością dla całego świata było przestrzeżenie ich przed fałszywymi ludźmi, których w dzisiejszym świecie jest coraz więcej. Trzeba umieć poznawać ludzi i dobierać znajomości z chłodną głową. Nigdy nic nie wiesz, czy ktoś, który wychodzi z Tobą na spacer czy piwo nie, wbije Ci noża w plecy.

D - Jaka z cech najbardziej denerwuje Cię w ludziach?
N - Stanowczo nieodpowiedzialność, brak punktualności, nieszczerość, kłamliwość i przede wszystkim niedojrzałość emocjonalna.

D - Myślę, że nasz wywiad powoli dobiegałby końca. Chciałbyś kogoś na koniec pozdrowić?
N - Tak. Chciałbym pozdrowić wszystkich moich znajomych, z którymi mam kontakt oraz całą frakcję San Andreas Medical Department wraz z zarządem... no i Ciebie.

D - Dziękuje Ci bardzo za poświęcony czas i odpowiedzenie na moje pytania, pozdrowienia dla Ciebie!
N - Również dziękuję za wywiad i do zobaczenia!

5D4B3bb.png

lNLIjHa.png
Autoryzował: @M4rcinek

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Edytowane przez M4rcinek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin