Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie Yaskiego


TeruuPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

uFSTI1V.gif

 

 

Chciałbym pożegnać się ze WSZYSTKIMI !!!!
 

 

Słuchajcie odchodzę z serwera 4Life, ponieważ straciłem tutaj ochotę gry.

Grałem tutaj tylko dla tego ponieważ zależało mi na Radiu ale ostatnio w moim życiu prywatnym doszło do wielu problemów.

 

Granie na serwerze tylko po to aby być bogatym (prawie jak Hogatym ) moim zdaniem jest bez sensu, nie mam już tak wiele czasu na marnowanie go grając. 

 

Na tym serwerze poznałem naprawdę wiele fajnych osób, których nie zapomnę Nigdy!

 

 

 

Co do radia BeFM:

Słuchajcie radio będzie oczywiście dalej na serwerze i może kiedyś zostanie docenione przez administracje i będzie się rozwijało, ja oczywiście zawszę będę pomagał w rozwijaniu radia. Mam nadzieję, że nie przestaniecie go słuchać tylko dla tego, że ja odchodzę!

 

 

 

Audycja Pożegnalna na BeFM:

04.09.2016

Godzina : 19:00

*jeżeli chcesz mi podziękować za pracę w radiu to przyjdź na audycje!

 

Radio:

http://be-fm.panelradiowy.pl/radio

 

 

 

Jeszcze raz dziękuje za wszystko!

"Yaski" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, bez Ciebie będzie ciężko, mam nadzieję że będziesz nam nadal pomagał i grał czasami audycję :P
No ale cóż :/ Za dużo czasu trzeba poświęcać grze żeby to wszystko ogarnąć, dobrze to rozumiem i mam nadzieję że gdy już to wszystko ogarniesz to wrócisz do radia/serwera i nadal będziesz tym samym Yaskim który był ,,Najlepszym prezenterem" :D
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin