Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika mistermix.rn oskarżony przez Szotowiec


Szotowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Szotowiec
Nick osoby oskarżonej: mistermix.rn
Powód napisania skargi: Zabranie dwóch pojazdów na przechowalnie, zamiast na parking policyjny.  
Dowody: Resztę dowodów mogę podać w wiadomości prywatnej.
Nie mam nic do nikogo, ale jak mi non stop parkują ludzie z magazynu pod domem, to nie mam sił, chciałbym zadośćuczynienie za stracone  nerwy.. jak i czas..

 

Spoiler

KjnNqQK.png

 

Edytowane przez Szotowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z tej strony Adept Mistermix.rn

Sytuacja wyglądała następująco dostałem wezwanie od gracza Szotowiec, że stoi u niego na domku pojazd(nie jego).

Gdy przyjechałem na miejsce zobaczyłem pojazd marki Perennial, który rzeczywiście stał na domku gracza Szotowiec, auto stało tam ponad 4 dni nowego gracza więc najzwyczajniej wziąłem owy pojazd na przechowywalnie.

Generalnie to uważam, że nie postąpiłem żadnego błędu i zostawiam to sytuację do oceny zarządowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za tym tłumaczyłem ci wszystko jak wygląda sytuacja w wiadomości prywatnej. Nie rozumiem po co jest ta skarga, tłumaczysz się tym że codziennie parkują ci ludzie na twojej posesji. Pojazd który zabrałem stał tam od 4dni. Mogliśmy naprawdę się dogadać w wiadomości prywatnej nie na zasadzie że ty mi wydajesz polecenia tak jak to miało miejsce w wiadomościach prywatnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak na koniec chciałem dodać, że zlecenie pod tytułem "pojazd na posesji" wykonałem. Odjeżdżając napisałeś mi "weź jeszcze te dwa" odpisałem ci że przyjadę to przyjadę, ponieważ nie musiałem bez zlecenia wracać od razu po te auta. Po dokończeniu zlecenia dostałem kolejne zlecenie z góry byłem bardzo blisko więc zająłem się tym, a ty w tym momencie zacząłeś mi teksty "zapraszam po resztę aut" uważam że zachowywałeś się bardzo arogancko i stwierdziłem że nie będę kontynuował współpracy z tobą i napisałem ci grzecznie że jestem zajęty i możesz wysłać zlecenie ktoś inny podjedzie i się tym zajmie. Byłeś uparty chciałeś za wszelką cenę postawić na swoim, i dalej uważałeś że po mimo tego że zlecenia nie miałem to akurat ja, gdzie w danym momencie byłem zajęty powinienem podjechać do ciebie. Po czym po informowałeś mnie o skardze a na koniec do tego zablokowałeś wiadomości prywatne w momencie którym chciałem się z tobą dogadać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin