Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na HK_Jarecki oskrażony- przez Werksel


Werksel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @HK_Jarecki
Data i godzina zdarzenia: 
13.05.2023 r. 20:55
Pełen opis sytuacji: W dniu dzisiejszym w godzinach wieczornych, podczs pościgu oskarżony wykazywał się brakiem wiedzy jakichkolwiek zasad gry RP. W czasie ucieczki oskarżony funkcjonariusz nagminnie taranował mnie, uderzał rozpędzony w tył mojego pojazdu i PITował mnie w centrum miasta, już na samym początku pościgu mimo, że nie miał ku temu żadnych podstaw. Tzn. Nie odwalałem, nie taranowałem, nie uderzałem w żadne obiekty ani inne pojazdy, ucieczka była zachowana zgodnie z zasadami RP do momentu, w którym wyżej oskarżony funkcjonariusz zaczął wbijać radiowozem mój pojazd w murek nie odgrywając żadnego uderzenia (wbił mnie w ścianę i ciągle do niej przyciskał). Widząc, że funkcjonariusz nie jest zainteresowany jakimkolwiek RP nie widziałem dalszego sensu w stosowaniu się do takiej gry. Pościg zakończył się moim opuszczeniem gry podczas zatrzymywania, po ujrzeniu żenującego poziomu RP, które zaprezentował oskarżony nie miałem zamiaru kontynuować tej interwencji. 

Na materiale widać, iż oskrażony grał normalnie do momentu 01:35, od tamtego momentu zaczął stosować wyżej wymienione manewry, na nagraniu można ujrzeć, że przed brawurowymi manewrami oskrażonego, pojazd był cały (zderzak był lekko uszkodzony przed rozpoczęciem pościgu). Dodatkowo funkcjonariusz grał prawidłowo do momentu wskazanego przeze mnie, przed 01:35 nie stosował żadnych manewrów. To nie jest mój pierwszy pościg na tym serwerze i wiem jak są prowadzone pościgi przez innych funkcjonariuszy, na tym serwerze i wiem jakie zachowania doprowadząją, do zaniechania jakiegokolwiek RP. Dlatego w mojej opinni funkcjonariusz błędnie ocenił sytuacje, w skutek czego jestem zmuszony napisać skargę.


Dowód, który to potwierdza całe zajście:

Ja, Werksel zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

 

 
Edytowane przez Werksel
poprawa wzoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Police Officer III+1 HK_Jarecki.

Zacznijmy od tego że video które wstawiłeś nie przedstawia pościgu od początku. Skracałeś, jeździłeś po krawężnikach, robiłeś wyskoki oraz na początku zdarzyło Ci się zaliczyć lampę i nic nie odegrałeś. Pościg trochę trwał więc dostałem zgodę od osoby dowodzącej że mogę Ci skracać zakręty co widać na nagraniu. Wydaje mi się że napisałem to co trzeba więc czekam na dalsze kroki dotyczącej tej skargi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wideo, które wstawiłem nie przedstawia pościgu od początku, bo nie nagrywałem całego pościgu, jest to wycienek z 5 minutowej powtórki. Na wstawionym fragmencie widać, że nie stosowałeś manerwów do 1:35. Pościg trwał łącznie 10 minut, wstawiony fragment jest 2 połową tego pościgu. Skracałem i jeździłem po krawężnikach to fakt, robiłem tak ponieważ jest to normalna czynność w tej grze, która nie nagina jakość znacząco rozrywki w stylu rp. Wyskoki? Jakie wyskoki? Skakałem przez most czy z MC? Jeśli nazywasz wyskokami lekkie skoki przy podjazdach pod góre to proszę zastanów się w jaką grę grasz albo doinformuj się jaki działa silnik tej gry. Nie zdarzyło mi się zaliczyć, żadnej lampy dopóki nie wepchnąłeś mnie w jedną z nich, więc proszę sobie nie wymyślać wydarzeń, które będą tobie na rękę. Jeśli uważasz, że uderzyłem w lampę czy skakałem jakoś znacząco wysoko, to wstaw jakiś dowód. Bo narazie bronisz się wersją, która jest ci na rękę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Administrator

Z racji, iż nagrania nie ma od samego początku pościgu, ciężko jest mi ocenić sytuację. Sam manewr "skracania zakrętów" nie jest zabroniony w naszej frakcji, więc jeśli osoba z najwyższym stopniem wydała takie polecenie, to widocznie były do tego podstawy. Brak błędu ze strony funkcjonariusza, ale mimo wszystko @HK_Jarecki prosiłbym o mniejszą częstotliwość wykonywania manewru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin