Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad ze starszym kapitanem Mietek_Kasztan


Piko0412
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Witajcie, z tej strony Reporter Specjalista @Piko0412, a dziś przygotowałem wywiad ze starszym kapitanem @Mietek_Kasztan. Zapraszam.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez
cOwotNY.gif
Linie-poziome-z-logiem-i-bez

P - Piko0412

M - Mietek_Kasztan

P - Cześć, z tej strony Reporter Specjalista Piko0412 z Redakcji 4Life News. Byłbyś chętny odpowiedzieć na kilka pytań?
M - Oczywiście, pytaj śmiało.

P - Świetnie, na sam początek przedstawiłbyś swoją osobę?
M - Jasne. Zacznę od tego, jak mam na imię, czyli Andrzej. Aktualnie jestem w czwartej klasie technikum samochodowego, mieszkam w Warszawie i tydzień temu zdałem egzamin na upragnione prawo jazdy. Tym samym warto wspomnieć, że dzień po egzaminie skończyłem 18 lat. Głównie interesuję się motoryzacją, piłką nożną, geopolityką i wojskiem. Cóż, zainteresowań mam wiele, ale dorzucę jeszcze historię, muzykę i języki świata, głównie rosyjski.

P - Grasz w jakieś inne gry poza MTA? Jeśli tak to, co takiego?
M - Owszem, gram. Oczywiście teraz mam na to mniej czasu przez różne aspekty, ale głównie są to gry takie jak LOL, SQUAD, HELL LET LOOSE, ASSETO CORSA, ETS2 oraz FIFA. Gier mam sporo więc dużo by wymieniać, ale w te tytułu gram co jakiś czas.

P - Jak dowiedziałeś się o serwerze? Jak wyglądały twoje początki?
M - O serwerze dowiedziałem się, szukając gier na mojego słabego laptopa. Mój sprzęt na wiele nie pozwalał a gry, które posiadałem, trochę mi się nudziły. Znalazłem film z właśnie GTA SA, pobrałem, przeszedłem fabułę i szukałem czegoś więcej. Znalazłem rozszerzenie, czyli MTA, pierwszym filmem z tej platformy był materiał z 4life. Jakoś mi się to spodobało i postanowiłem to sprawdzić. Początki były typowe, zarabianie na magazynie, pierwsza manana, zdobywanie większej ilości gotówki i LP itd. Co jakiś czas gra mi się nudziła i szedłem na inne serwery, ale chwilę potem wracałem. Kiedy samo zarabianie już kompletnie mnie nudziło, postanowiłem zainteresować się grą we frakcji. Napisałem podanie do SARA, ale chyba się nie dostałem. Następnie do SAFD. Dostałem się i jestem tu bez przerwy aż do dziś.

P -  Masz przegrane ponad 2500 godzin, dosyć sporo. Nie żałujesz spędzonego czasu na serwerze? Uważasz, że mógłbyś go lepiej spożytkować?
M - Czasu nie cofnę, z jednej strony uważam, że go nie zmarnowałem, bo poznałem wiele świetnych osób oraz doświadczyłem wielu przyjemnych doświadczeń. Z drugiej strony mogłem przeznaczyć czas na rzeczy bardziej istotne w życiu, wiadomo. Jestem małym materialistą, więc żałuję, że nie przekułem tego w np. rozwój osobisty.

P -  Jak wygląda twój majątek w porównaniu do ilości godzin? Uważasz, że to dobry wynik?
M - Aktualny majątek nie ma porównania co do czasu gry. Praktycznie cały majątek straciłem przez utratę warsztatu tuningowego. Posiadam kilka aut, kilka projektów i tak naprawdę to tyle. Nie przykuwam do tego już uwagi, gram dla zabicia czasu.

P -  W takim razie przejdźmy do frakcji, w której jesteś, dokładniej San Andreas Fire Department. Jakie obowiązki posiadasz we frakcji?
M - Obowiązki, jakie pełnię to między innymi, dowódca grupy specjalistycznej, dokładniej Specjalistycznej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej. Zajmuje się prowadzeniem grupy, organizacją szkoleń oraz egzaminów w niej, pełnieniem kontroli nad członkami itd.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez
aPpXbwl.gif
Linie-poziome-z-logiem-i-bez

P - Dawniej byłeś na stanowisku nadbrygadiera, lecz zostałeś zdegradowany. Zgadzasz się z powodem degradacji? Zmieniło ci to grę na serwerze?
M - Zgadza się, mój stopień został obniżony do stopnia starszego kapitana. Cóż, z samego ogłoszenia o tym wydarzeniu na forum mało wynika, w stosunku tego, co poruszyłem w rozmowie z członkami KSF. Wiadomo, ja się z tym nie zgadzam, zrobiłem, co mogłem i starałem się wybronić. Czy dobrze? Uważam, że tak, ale mój los był już przesądzony przed rozmową, tak to interpretuję. Gra się dużo nie zmieniła, mam mniej obowiązków, za to muszę wyrabiać większą normę.

P - Poleciłbyś tę frakcję dla innych osób?
M - Poleciłbym frakcję osobą, które są faktycznie zainteresowane taką tematyką. Wiele już osób się przewinęło i wiele po prostu poddało się po kilku dniach czy tygodniach. To nie frakcja dla leniuchów i osób, którym nie chce się uczyć.

P - Wprowadziłbyś lub zmienił coś we frakcji? Jeśli tak to co?
M - Ciężko powiedzieć. Wiele bym zmienił, po prostu, aby odwzorować w pełni realia. Skrypt serwera i gry jest ograniczony, ale z rzeczy możliwych dodałbym, wiadomo, skiny, skrypt na linie gaśnicze, wiele skryptów na zdarzenia losowe itd. Dużo wym

P - Dalej idąc, nie ma cię w żadnym biznesie dlaczego?
M - Głównym powodem jest brak czasu. Jest to dodatkowe obciążenie, które wymaga aktywności i pracy. Byłem w kilku biznesach i raczej nie żałuję.

P - Właśnie, byłeś w Redakcji, jaki był twój powód odejścia? Nie żałujesz tego wyboru?
M -  Byłem w redakcji już po raz drugi. Odejścia raczej nie żałuję, bo wiedziałem, z czym to się wiąże. Miło spędziłem ten czas, trochę pracy wykonałem i tak naprawdę tyle. Na pewno poznałem też fajne osoby.

P - Planujesz dołączyć do jakiegoś biznesu? Jeśli tak, to do którego?
M - Nie planuje. Nie mam zwyczajnie czasu. Jedyną opcją było założenie własnego biznesu. Dwa razy to nie wypaliło, teraz już sobie odpuściłem, ponieważ z opiekunami nie da się dojść do porozumienia.

P - Jesteś w organizacji Ogniomistrze, dlaczego akurat ta?
M - Dlaczego ta? Hmm, nie ma specjalnego powodu. Po prostu organizacja gdzie jest spora ilość członków frakcji. Głównie jestem tu przez znajomość członków.

P - Okej, teraz pytanie o administrację. Byłeś kiedyś na randze Support, chciałbyś kiedyś powrócić w szeregi ekipy serwera?
M - Chciałbym, było to bardzo przyjemne. Jednak dla mnie było to zbyt wymagające przez brak czasu. Chętnie bym wrócił, gdybym miał czas i mógłbym spokojnie wyrabiać normę.

P - Zmieniłbyś coś w funkcjonowaniu serwera?
M - Jestem graczem, który przywiązał się do RP i taki styl najbardziej mi odpowiada. Jeśli bym coś zmienił to właśnie to, formułę serwera. Lubię, gdy coś odpowiada rzeczywistości i można się wczuć.

P - Teraz odejdźmy od serwera, masz jakąś cechę, która denerwuje inne osoby?
M - Myślę, że tak. Głównie lenistwo zadziorny charakter. To głównie tyczy się mojej rodziny. Od dwóch lat mam też problem z wybuchami złości, napadami przygnębienia itd. Mam trochę namieszane w głowie, ale jest w miarę stabilnie.

P - Słuchasz jakieś muzyki lub oglądałeś jakieś filmy, które mógłbyś polecić?
M - Muzyka to oczywiście nieodłączną część mojego życia. Słucham głównie szeroko pojętego rapu od klasyków po amerykański czy brytyjski drill. Jestem wielogatunkowy i po prostu słucham tego, co wpada mi w ucho. Czasem po francusku, rosyjsku czy niemiecku. Nie słucham tak naprawdę polskich wykonawców. Inne gatunki to między innymi phonk, japoński city-pop i różne wariacje różnych gatunków. Filmy, nie oglądam ich bardzo wiele, jednak najbardziej lubię dramaty i filmy historyczne. Z klasyków polecam serial breaking bad, top boy. Z filmów, człowiek z blizną, taksówkarz, fight club, bękarty wojny i wiele więcej. Sporo tego więc ciężko polecić wszystko.

P - Gdybyś dostał milion złotych, na co byś je przeznaczył?
M - Spora suma, lubię gotówkę, więc połowę pomnożyłbym przez inwestycje, a drugą połowę wydał na to, co chciałbym mieć, pewnie kilka wymarzonych samochodów. Przez inwestycje rozumiem samo inwestowanie w np. złoto czy giełdy natomiast rozumiem to też, przez kupno różnego rodzaju sprzętu czy programów, dzięki którym zarabiałbym większą ilość gotówki.

P - Rozumiem, a gdybyś mógł mieć darmowe wakacje na tydzień, to do jakiego miejsca byś poleciał?
M - Ciężko wybrać, jest kilka takich miejsc. Pierwsze co przychodzi mi do głowy to po prostu wyjazd do USA. Nie ważne gdzie, po prostu chciałbym zasmakować tego życia. Gdyby dłużej się zastanowić to może Włochy, Bałkany czy Skandynawia.

P - Masz osobę w życiu, którą się inspirujesz?
M - Inspiracja... Trudno mi to określić, bo nie lubię mieć inspiracji z ludzi, czuje się przez to gorszy. Największa inspiracje czerpie dość nietypowo, bo chociażby z historycznych dowódców, władców czy innych ważnych historycznie postaci.

P - To tyle! Chcesz kogoś pozdrowić?
M - Jasne. Pozdrawiam @Szmitek., @HaaQu*, @Tony_Dripano, @Panda., @Sernik*, @Michalix* i wszystkich, których tu nie wymieniłem, a czują się przeze mnie lubiani. No i wiadomo, ciebie.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez
C39k5UB.png
Linie-poziome-z-logiem-i-bez

w47Nijp.png

Autoryzował: @Sheeker

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Edytowane przez Piko0412
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin