Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z aspirantem sztabowym Rotator*


grubyyo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Serdecznie witam wszystkich czytelników Redakcji 4Life News, z tej strony Młodszy Redaktor @grubyyo. Dziś zapraszam Was do przeczytania wywiadu z aspirantem sztabowym @Rotator*

Linie-poziome-z-logiem-i-bez
FKGENlI.gif
Linie-poziome-z-logiem-i-bez

G:@grubyyo

R:@Rotator*

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

G: Uszanowanie, Młodszy Redaktor grubyyo z Redakcji 4Life News z tej strony. Zechciałbyś udzielić mi wywiadu?
R: Uszanowanie, aspirant sztabowy Rotator* San Andreas Fire Department. Pewnie, odpowiem na twoje pytania.

G: Wspaniale! A więc na początek przedstaw nam się ładnie i opowiedz coś o sobie.
R: Na serwerze znany jestem jako Rotator, lecz realnie mam na imię Adam, w tym roku kończę 15 lat, pochodzę z małego miasta z województwa dolnośląskiego. Uczę się w zawodzie technik mechatronik w technikum.

G: Posiadasz jakieś zainteresowania, pasję bądź marzenia, do których dążysz?
R: Interesuje się służbami mundurowymi oraz poniekąd motoryzacją. W ostatnim czasie zacząłem się zagłębiać w temat muzyki. W wolnych chwilach gram w gry komputerowe głównie w MTA, lecz sporadycznie zdarzają się inne gierki i uczę się grać na instrumencie dętym. 

G: Ciekawie. Możesz zdradzić nam, skąd wziął się pomysł na twój nick?
R: Szczerze? Mój nick wziął się nie z przypadku, dość śmieszna sytuacja, ponieważ zacząłem na YT oglądać przejazdy grupy technicznej, i tak nazwa Rotator weszła mi w głowę, A też grając na serwerze 4life wtedy wchodził nowy samochód dla SGRT dla frakcji FD - właśnie Rotator. I tak stąd jestem znany.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez
whJHfLV.gif
Linie-poziome-z-logiem-i-bez

G: Obejmujesz stanowisko Aspiranta Sztabowego we frakcji SAFD, jakie wiążą się z tym obowiązki?
R: Owszem, obejmuje. Dokładniej pełnie stopień aspiranta sztabowego, w korpusie aspirantów. Obowiązki są spore, bo już sporo w tej frakcji przesłużyłem. Należę do dwóch wydziałów, które mają dość ważne obowiązki w strukturach frakcyjnych, więc mam dość ważne obowiązki. Wiążę to się z tym, jak planistyka ćwiczeń i manewrów dla pracowników, przeróżne kontrole, inspekcje i wiele innych.

G: Co byś najchętniej zmienił w funkcjonowaniu frakcji SAFD?
R: Myślę, że nic. Frakcja funkcjonuje idealnie, zarząd sprawuje swoją robotę jak najlepiej, co daje pracownikom sporo frajdy w gierce i dużo wyzwań, z którymi musimy się mierzyć na co dzień. Oraz trzyma dyscyplinę, przez co zapobiega to jakiegokolwiek odwalania czy samowolki we frakcji. Zarząd jest dobrze zgrany i szybko reaguje na każde problemy, które borykają się we frakcji, starając się jak najszybciej je wyeliminować. 

G: Czy uważasz, że frakcja San Andreas Fire Department jest odpowiednia dla każdego?
R: Powiem tak, frakcja nie jest odpowiednia dla każdego, kto nie chce z tą frakcją się zbytnio wiązać. Dlaczego? Otóż frakcja oparta jest na realnych materiałach i wiedzy, która obejmuje zawodowych strażaków w życiu realnym, i nie każdy daje sobie radę z udźwignięciem wiedzy, jaką mierzy owa frakcja. Uważam, że jeśli ktoś by chciał to dałby radę pracować w SAFD, ale jeśli ktoś twierdzi, że zwerbuje się do frakcji po pieniądze czy inne, to może się zdziwić. Bo pomimo rozrywki, zabaw i rodzinnej atmosfery również wymagane jest spora odpowiedzialność i kultura, jak i zachowanie powagi i wychowania, by godnie reprezentować frakcję i współpracować z innymi na przeróżnych frakcjach. A dołączenie do akademii i przejście szkoleń weryfikuje profesjonalnie stworzony egzamin, który zadecyduje czy strażak-elew ma pozostać we frakcji, czy też się pożegnać.

G: Na serwerze zacząłeś grać w 2018 roku. Od tamtego czasu minęło sporo czasu. Jak oceniasz serwer i jego społeczność poprzez zdobyte doświadczenie?
R: Tak, zacząłem grywać od 2018 roku, w 2019 roku dostałem się po raz pierwszy do frakcji SAFD, udało mi się przeżyć całą akademię, lecz przez moje niegodne zachowanie jako młodziak zostałem zwolniony tuż przed egzaminami praktycznymi w owej frakcji. Wtedy stwierdziłem, że moja kariera na serwerze się zakończyła i nie będę grał, lecz po 2 latach przerwy w 2021 dokładnie w kwietniu ponownie zacząłem pogrywać i pracować we frakcji SAFD, lecz przez natłok spraw prywatnych i wielu innych czynników moja służba we frakcji zakończyła się w maju tuż po zdanych egzaminach. Po ogarnięciu wszystkiego, co miałem, po roku ponownie zacząłem grać na serwerze w wakacje, gdzie miałem sporo wolnego i tuż przed sierpniem w 2022 roku dołączyłem do frakcji SAMD w akademii, ale mierząc się z materiałami, które miałem pojąć stwierdziłem, że to nie dla mnie, więc po czasie dołączyłem kolejny raz do frakcji SAFD, z którą karierę wiąże dotąd. Serwer oceniam na bardzo dobrze dopracowany i grywalny, ponieważ administracja RCON działa prężnie i próbuje zapewnić nam jak najlepsze wrażenia z grania na serwerze, a społeczność na owym serwerze jest wychowania i dojrzała, przynajmniej większość, poznałem tu bardzo dużo osób, z którymi wiąże super kontakt i mogę na nich polegać zarówno we frakcji, jak i poza nią. A na serwerze można mnie gdzieś minąć na akcji, czy to gdybym gdzieś pędził na pomoc na sygnale. Chciałbym się tu zwrócić do społeczności i podziękować ludziom, którzy nadal to czytają, że gdy słyszycie sygnały, czy na czacie widzicie komunikaty z megafonu, że jakaś służba jedzie na sygnale-zjedźcie i zatrzymajcie się na poboczu. Bo to my jedziemy komuś pomóc, a wy tylko blokujecie ten czas i powodujecie, że ktoś może poważnie ucierpieć i nie mówię tylko o serwerze jako członek frakcji SAFD, ale też jak ochotnik OSP w życiu realnym.

G: Taka liczba godzin, bo aż ponad 1500 godzin przegranych na serwerze to wielka liczba. Nie żałujesz czasu spędzonego na serwerze?
R: Myślę, że nie, przez cały czas grania na tym serwerze, z przerwami nie żałuję. Większość tego czasu spędziłem we frakcji, jak i poza nią zarabiając na przeróżnych pracach na tuning do fur czy zakupienia nowego wozu.

G: Oczywiście dużo czasu przeznaczasz na serwer 4Life, ale oprócz tego pewnie grasz jeszcze w jakieś gry . Możesz powiedzieć nam jakie tytuły pojawiają się u ciebie na co dzień?
R: Tak, przegrało się w różne gierki, czy to z aktualnym liderem frakcji @kartovelek. i członkami SAFD w Farminga 19, tak też z pracownikami jak i samym zarządem SAFD i pracownikami innych służb jak również z Administratorką RCON @Greyna.gg ( serdecznie pozdrawiam ) - w Team Fortress 2, Enlisted czy nawet Phasmophobia i Among Us. 

G: Gdyby nie gry, na co przeznaczyłbyś ten czas?
R: Dobre pytanie, czas przeznaczyłbym na doszkalanie się z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy jak i samymi służbami mundurowymi w priorytecie właśnie Straż Pożarna. Tak też w świeżo otwartej orkiestrze dętej w mojej jednostce OSP na doszkolenie się na graniu na instrumencie dętym na nijakiej trąbce.

G: Super, co osiągnąłeś na serwerze przez cały ten okres?
R: Sporo, osiągnąłem swój pierwszy milion, jak i sporo samochodów przewinęło mi się przez oczy, a także też duży majątek. Były to nawet dość sportowe auta, i całkiem gruba forsa.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez
YsIDfuj.gif
Linie-poziome-z-logiem-i-bez

G: Ile aktualnie wynosi twój majątek?
R: Mój majątek na serwerze wynosi, tyle że na stanie mam samochód, mazdę RX7 a tak na serwerowy język to ZR-350 w silniku 2.2 zrobioną na FT wraz z nitrem. Oraz kilkaset tysięcy w bankomacie. 

G: W ilu frakcjach byłeś? W jakiej - twoim zdaniem panuje najlepsza atmosfera oraz w jakiej pracowało ci się najprzyjemniej.
R: Wspomniałem o tym wyżej, pracowałem tylko w 2 frakcjach, SAMD i SAFD, z której w SAFD przegrałem większość czasu na serwerze, więc śmiało mogę powiedzieć, że w SAFD najprzyjemniej, najchętniej i w najlepszej atmosferze pracowałem.

G: Świetnie. Z jaką frakcją masz najlepsze wspomnienia? Może opowiesz nam jakąś ciekawą sytuację ze służby.
R: Ponownie pojawi się tu frakcja San Andreas Fire Department, a sytuacji ze służby było bardzo dużo. Nie wiem, czy mogę zbytnio mówić, lecz na pewno śmieszne i niekiedy nawet można było się przy tym uśmiać do łez.

G: Ciekawie, Przejdźmy może do biznesów. Jesteś aktualnie w jakimś? Jeżeli tak jaką pełnisz funkcję w nim.
R: Nie, nie należę do żadnego biznesu. Lecz kiedyś w planach miałem dojść do biznesu 41 st. Mechanized Infantry Division, czyli, krótko mówiąc, do wojska.

G: Doskonale! Niestety czas już kończyć ten wywiad, szkoda, bo było ciekawie. Chciałbyś kogoś pozdrowić na koniec?
R: Ajaj, było ciekawie. Tak, bardzo serdecznie chciałbym pozdrowić kolegów takich jak: @Argen @Kubula, @Veon.ogf Całą frakcję SAPD, SAFD i SAMD jak ich pracowników i zarządców, oraz moich znajomych, pozwolisz, że wymienię: @Kierad @Serg* @Panda. @AdrianeQ82 @DarkQueen @dyspozytor @Greyna.gg @K3rtoz @KubaX* @Spoko002 @SzymeQ. @Kamilos2265 @buszi.urwis @Abush @Dyziek* @Dzewunio @FaFikkk.de @Destri @BMWW @HaaQu* @Tony_Dripano @WujekPiotrus @yano @Yodus @Szmitek. @Deni* @.niko @Rysiuu. @KoNiK123*ECPU @Exterminix @Erorekkw @marchewa* To chyba wszyscy, przepraszam gdybym kogoś nie oznaczył - no i oczywiście pozdrawiam Ciebie reporterze.

G: Dzięki za udzielenie wywiadu.
R: Również dziękuję, miłego. 

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

A2Ng2v1.png

Autoryzował: @Sheeker

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Edytowane przez Sheeker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jest moc! Oficjalnie tu na forum chciałbym Ci życzyć jak największych sukcesów nie tylko we frakcji ale też i życiu realnym. Sprawujesz się w swej roli idealnie, współpraca z Tobą to czysta przyjemność ;) Pozdrawiam reportera, doskonale wie kim i czym się zainteresować. Brawo! Mega się to czytało!

 

Edytowane przez BMWW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin