Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie z czarnej listy KSF - heavy


heavy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, z tego miejsca chciałbym rozpocząć mój kolejny wniosek o usunięcie mojej osoby z czarnej listy Komisji Spraw Frakcyjnych.

Ubiegłego roku, dokładnie czwartego marca zostałem wpisany na listę osoby z zakazem dołączenia do jakiejkolwiek frakcji, co daje 437 dni. Powodem owej decyzji było udostępnienie materiałów szkoleniowych frakcji SAFD.

W dniu dzisiejszym tzn. 15 maja 2023 roku tworzę następny mój wniosek o usunięcie mnie z listy.

Nadanie zakazu dołączania do jakiejkolwiek frakcji na moją osobę to w stu procentach adekwatna decyzja. W tym przypadku nie tłumaczy mnie to, że byłem młodszy i głupszy, nie zdawałem sobie sprawy, że niektóre czyny pociągną za mną konsekwencje, aż do tego momentu. Dostałem rok oraz dwa miesiące na przemyślenia, przez ten czas przemyślałem wszystko, dosłownie wszystko. Zrozumiałem swój błąd, chciałbym go naprawić - rozgrywka na serwerze z osiągniętymi wcześniej celami staje się monotonna. Chciałbym ponownie otrzymać możliwość dołączenia do frakcji na serwerze. Żałuje, że nie pomyślałem dwa razy przed dokonaniem tego czynu, ale niestety, czasu nie cofnę. Przepraszam członków Komisji oraz ówczesny zarząd frakcji SAFD. Jest to mój czwarty wniosek o zdjęcie mnie z czarnej listy, rok i dwa miesiące to bardzo dużo czasu. Mam nadzieję, że otrzymam od Was drugą szansę i będę mógł naprawić swoje błędy z przeszłości i kontynuować rozgrywkę jako członek frakcji.

Z poważaniem, heavy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Cieszymy się, że zrozumiałeś swój błąd i kolejny raz próbujesz Nas przekonać, do zdjęcia Twojej osoby z czarnej listy Komisji Spraw Frakcyjnych. Jest to bez wątpienia dowód na to, że zależy Ci na tym. Głęboko wierzymy, że była to dla Ciebie wystarczająca nauczka i nigdy więcej nie podejmiesz się tego typu działań.

Decyzją Komisji Spraw Frakcyjnych, zostajesz zdjęty z czarnej listy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin