Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z nadbrygadierem AdrianeQ82


Piko0412
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Witajcie, z tej strony Reporter Specjalista @Piko0412, a dziś przygotowałem wywiad z nadbrygadierem @AdrianeQ82. Zapraszam.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez
WjTUtYO.png
Linie-poziome-z-logiem-i-bez

P - @Piko0412

A - @AdrianeQ82

P - Cześć, z tej strony Reporter Specjalista Piko0412 z Redakcji 4Life News. Byłbyś chętny odpowiedzieć na kilka pytań?
A - Hej, jasne, pytaj śmiało.

P - Świetnie, na sam początek opisałbyś swoją osobę?
A - Jak można się domyślić mam na imię Adrian. Na ten moment mam 17 lat i chodzę do 2 klasy technikum o profilu technika grafiki i poligrafii cyfrowej. Jestem osobą emocjonalną, nie jest ciężko mnie zdenerwować, lecz staram się nie brać wszystkiego do siebie i podchodzić do większości rzeczy z dystansem. Nie mam problemu z nawiązywaniem kontaktów z ludźmi i rozmową z obcymi, jednak bardzo łatwo jest mnie do siebie zrazić po pierwszym wrażeniu, co potem przekłada się na moje postrzeganie innych ludzi. Jestem osobą bardziej bezpośrednią i jeżeli coś mi nie pasuje, mówię o tym. Jeżeli mam jakieś zadanie do zrealizowania, wykonuje je najlepiej, jak potrafię i dopinam wszystko na "ostatni guzik".

P - Jak dowiedziałeś się o serwerze? Jak wyglądały twoje początki? Jak wspominasz ten okres?
A - W początkach mojej "kariery" na platformie MTA grałem raczej na mniejszych serwerach, a o 4Life dowiedziałem się od znajomego, który grał tutaj na serwerze. Pewnego dnia stwierdziłem, że wejdę, zarejestruję się i pogram. Był wtedy bodajże listopad 2019, który jest datą mojej rejestracji, jednak coś nie wyszło i ostatecznie grę zacząłem w lutym 2020, kiedy to napisałem podanie do frakcji SAFD. Wydaje mi się, że była to najlepsza decyzja w tamtym momencie o serwerze, na którym miałem zacząć grać dłużej.

P - Grasz na innych serwerach MTA? Może w gry poza tą platformą?
A - Sporadycznie czasami wejdę na różne serwery MTA, ale żeby na poważnie coś działać na innych serwerach to nie. Poza samym MTA raz na jakiś czas wejdę na jakieś GTA 5, CS:GO czy Minecrafta. Żeby grać w inne gry, to na ten moment ogranicza mnie ilość RAM-u w komputerze, lecz w niedalekiej przyszłości planuje wymianę pamięci, więc zacznę grać w inne, bardziej wymagające tytuły.

P - Masz przegrane ponad 3800 godzin na serwerze, uważasz, że mógłbyś lepiej spożytkować ten czas? Żałujesz tylu godzin poświęconych na grę?
A - 3800 godzin to sporo. Na pewno mógłbym ten czas spożytkować lepiej, ale nie żałuje czasu poświęconego na serwerze. Poznałem tu wiele fajnych ludzi co "odpłaca" ten powiedzmy "stracony" czas.

P - Jaki zdobyłeś majątek, grając na serwerze? Zdobyłeś go na pracach dorywczych czy frakcji? Uważasz, że to dużo czy mogło być lepiej?
A - Mój majątek licząc na szybko to około 5-6kk. 90% z tego zebrałem tylko i wyłącznie poprzez zarobek na frakcji. Jako osoba, którą nie jara jazda lawetą czy kurierem od punktu do punktu, to uważam, że taki stan majątku jest jak najbardziej zadowalający. Tym bardziej że około 500k straciłem na samym skupie i sprzedaży aut.

P - W takim razie przejdźmy do frakcji, w której jesteś, mianowicie jest to San Andreas Fire Department na nie byle jakim stanowisku. W tym momencie odgrywasz rolę na stopniu nadbrygadiera, mógłbyś skrócić historię, jak doszedłeś do tak wysokiej posady?
A - We frakcji jak zawsze powtarzam, znalazłem się tak naprawdę przez przypadek. Na samym początku zakładałem całkowicie inną drogę "kariery" na serwerze, ale za namową znajomego dołączyłem do frakcji SAFD. Początki jak początki, jak i u większości osób. Robienie minut, awansowanie i zdobywanie doświadczenia. Po około pół roku we frakcji dostałem pierwsze "poważniejsze" stanowisko, jakim był dowódca zmiany III. Jako dowódca zmiany pełniłem służbę przez około 1,5 roku, po czym otrzymałem stanowisko zastępcy komendanta szkoły podoficerskiej. W międzyczasie złapałem takie funkcje jak dowódca grupy specjalistycznej, szkoleniowiec oraz egzaminator szkoły podoficerskiej. Następnie po pół roku zajmowania się akademią i pomocy zarządowi frakcji, zostałem do tego zarządu wcielony. Później poprzez poważne w tamtym czasie rotacje na najwyższych stopniach frakcyjnych, po pół roku zostałem wcielony do głównego zarządu San Andreas Fire Department, czyli w tamtym momencie Komendy Głównej. No i ostatnimi czasy przez zajmowanie się frakcją podczas nieobecności lidera i przejściem vlidera na urlop. Zostałem jako komendant wojewódzki awansowany do stopnia nadbrygadiera oraz wcielony jako drugi vlider frakcji.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez
YZFOcbz.png
Linie-poziome-z-logiem-i-bez

P - Rozumiem, a dlaczego wybrałeś akurat tę frakcję? Codzienność powiązana ze strażą czy może zwykłe zainteresowanie?
A - Jak wyżej napisałem, był to swego rodzaju "przypadek". Na początku rozgrywki miałem zamiar pójść do frakcji SAPD, lecz po namowie znajomego, abym nauczył się działania serwera, napisałem podanie do SAFD. Wcześniej nie miałem ani styczności, ani nawet jakiekolwiek poziomu zainteresowania strukturą straży pożarnej. Jak się dostałem, zdałem egzamin, to siedziałem w tej frakcji, awansowałem i jakoś tak wyszło, że jestem tu, gdzie jestem.

P - Gdybyś musiał polecić frakcję dla innych osób, co byś powiedział? Jest to coś dla każdego?
A - Nie jest to coś dla każdego. Żeby czegoś się nauczyć, trzeba po prostu chcieć. Nie trzeba mieć zainteresowania do tego, aby coś osiągnąć, a ja jestem tego przykładem. Jeżeli ktoś chce się czegoś nauczyć, to po pewnym czasie zajawka do tego sama przyjdzie.

P - Jakie posiadasz ogólne obowiązki we frakcji?
A - Obowiązki, głównie to ogólne zajmowanie się frakcją. Wypisywanie odejść, urlopów, rozpatrywanie wniosków o powroty oraz zdjęcia z czarnej listy. Dochodzi do tego jeszcze rozwiązywanie skarg wewnętrznych, jak i tych od KSF, zarządów frakcji lub graczy. Jako komenda wojewódzka nadzoruję pracy komendy miejskiej, jak i wojewódzkiego ośrodka szkolenia SAFD. Pomagam w organizacji manewrów, szkoleń etc. Do tego jako najważniejsze, to zajmuję się prowadzeniem szkoły podoficerskiej, czyli po prostu akademii frakcji. Ustalam grafik szkoleń, powołuje kadrę szkoleniową i egzaminacyjną oraz nadzoruje cały cykl szkoleniowy.

P - Dołączyłeś do frakcji w lutym 2020 roku, czy twoim zdaniem frakcja zaliczyła duży progres, czy mało widoczne zmiany w ciągu 3 lat?
A - W ciągu tych 3 lat frakcja zaliczyła bardzo duży i zauważalny progres. Czy to w modelach pojazdów, budynków, skryptów lub samej struktury wewnętrznej. Zmiany na pewno są na plus.

P - Zmieniłbyś coś w funkcjonowaniu SAFD na chwilę obecną?
A - Wszystkie pomysły czy to moje, czy innych członków zarządu są omawiane i miarę możliwości wprowadzane na bieżąco. Na ten moment poza jakimiś tam zmianami niekonieczne zależnymi od nas, wszystko jest okej i na razie nie potrzebuje zmiany.

P - Teraz odejdźmy od frakcji i przejdźmy do twojej rangi na serwerze. W ostatniej rekrutacji dostałeś się na rangę Supporta na serwerze, jak zmieniła ci się gra na serwerze? Masz czas na pełnienie obowiązków jako support oraz członek zarządu frakcji?
A - Rozgrywka nie zmieniła się jakoś bardzo, może tyle, że przebywam nieco mniej na służbie we frakcji. Jako członek zarządu SAFD większość moich obowiązków wykonuje poza serwerem i poza służbą. Więc z moją małą normą zarządową mam sporo czasu na wykonywanie obowiązków członka administracji serwera.

P - Właśnie, jakie posiadasz teraz obowiązki jako członek ekipy serwera?
A - Na randze support moim jedynym i najważniejszym obowiązkiem jest wykonywanie nadesłanych zgłoszeń od graczy na serwerze. Oczywiście dochodzi do tego sprawdzanie apelacji na forum i dawanie dobrego przykładu graczom serwera, ale jak napisałem, głównie chodzi o wykonywanie reportów.

P - Kiedyś byłeś również na randze supporta, jaki był powód twojego odejścia? Co cię skłoniło, aby napisać podanie na rangę? Za którą próbą się udało?
A - Tak, byłem już kiedyś na randze, ale tak się sytuacja potoczyła, że średnio wyglądała moja sytuacja poprzednim razem. Ostatni raz z administracji odszedłem z powodu braku czasu, który spowodowany był wtedy otrzymaniem funkcji zarządu frakcji. Za moim pierwszym podejściem do "kariery" w administracji podanie pisałem, z tego, co pamiętam 3 razy i za 3 razem się udało. Teraz po 2,5 roku dostałem się przy pierwszym podejściu.

P - Dodał lub zmieniłbyś coś na serwerze?
A - Tak. Od razu przychodzi mi tylko do głowy odświeżenie zasobu kasyna serwerowego. Dodanie kilku różnych opcji gry, a także koła fortuny, którym można by było kręcić nim za daną kwotę kilka razy w ciągu dnia.

P - Teraz odejdźmy od serwera, słuchasz lub oglądałeś jakieś filmy, które są warte polecenia?
A - Nie oglądam filmów, czasami coś obejrzę. Jeżeli już to obejrzę coś, co, mnie zainteresuje w jakiś sposób. W tym momencie np. czekam bardzo na film "fnaf" do którego w ostatnim czasie został wypuszczony zwiastun, a oglądanie kilku sezonów seriali po dziesiątki odcinków, to nie dla mnie.

P - Gdybyś dostał teraz milion złotych, na co byś je wydał?
A - Jeżeli w tym momencie dostałbym milion, to większość pieniędzy przeznaczyłbym na zakup działek budowlanych, a część poszłaby na pewno na samochód.

P - Rozumiem, a co gdybyś dostał bon na darmowe wakacje w dowolne miejsce na ziemi. Gdzie byś wybrał?
A - Stany zjednoczone, a dokładniej Los Angeles.

P - Masz cechę, która denerwuje inne osoby?
A - Nie mam pojęcia, jednego denerwuje coś innego, a drugiego coś innego. Nie mi to oceniać.

P - Jest osoba, którą się w życiu inspirujesz?
A - Raczej nie, staram się raczej działać po swojemu i swoją intuicją.

P - To tyle! Chcesz kogoś pozdrowić?
A -  Tak, pozdrawiam @Panda., @Sernik*, @HaaQu*, @Michalix*, @Szmitek. oraz całą frakcję SAFD.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez
DkHaG1D.png
Linie-poziome-z-logiem-i-bez

w47Nijp.png

Autoryzował: @M4rcinek

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

 

Edytowane przez M4rcinek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin