Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Evo47 - oskarżony przez GeronimoValentino


GeronimoValentino
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi



    Nick funkcjonariusza: @Evo47
    Data i godzina zdarzenia: 01.06.2023 22:28
    Pełen opis sytuacji: mimo, że był brak znaków/ostrzezenia zostałem zabity przez funkcjonariuszy.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://i.imgur.com/SZiwA3I.mp4  (fajna muza wleciala dlatego tanczyłem myszką :D)
                                                                   

                                                                                                                                                                                                                                                                                           Ja, GeronimoValentino zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez GeronimoValentino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, z tej strony Detective II Evo47, tak jak napisałem Ci na serwerze, zostałeś odstrzelony za wjazd na teren zamknięty podczas działania jednostki SWAT nad uzbrojoną bombą. I wjechałeś tam w momencie ,którym funkcjonariusze otworzyli na chwile zabezpieczenie, by przesunąć je kawałek dalej do rozjazdów, żeby właśnie nikt tam nie wjeżdżał. Cała reszta zabezpieczenia była dalej postawiona, więc nie ciężko było pomyśleć, że akcja dalej trwa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym mógł najłatwiej odnieść się, prawo nie działa wstecz, w momencie którym przejeżdżałem tam, nie było znaków ani blokad, w skrócie jeżeli chcecie przesuwać blokady to wystarczy zrobić w docelowym miejscu i usunąć z poprzedniego miejsca, wtedy uniknie się widocznego błędu, a na dobrą sprawę jakbyście mieli za grosz szacunku to pozwolibyscie mi przejechać dalej, a nie pakować we mnie full magazynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjeżdżając do środka na pewno nie zauważyłeś też pojazdów frakcyjnych stojących na sygnałach świetlnych, które stały na drodze (w tym BOMB SQUAD'u do rozbrajania bomb). Druga sprawa jest taka, że zostałeś w mojej opinii TYLKO zabity, a równie dobrze mogłem zrobić Ci opony za które miałbyś na pewno większy wydatek niż utrata paru stów za kurs. Z mojej strony mogę jeszcze powiedzieć, że ja o fakcie przestawiania zabezpieczenia dowiedziałem się po fakcie, więc w mojej percepcji wjechałeś wtedy na teren zabezpieczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Evo47 napisał:

Wjeżdżając do środka na pewno nie zauważyłeś też pojazdów frakcyjnych stojących na sygnałach świetlnych, które stały na drodze (w tym BOMB SQUAD'u do rozbrajania bomb). Druga sprawa jest taka, że zostałeś w mojej opinii TYLKO zabity, a równie dobrze mogłem zrobić Ci opony za które miałbyś na pewno większy wydatek niż utrata paru stów za kurs. Z mojej strony mogę jeszcze powiedzieć, że ja o fakcie przestawiania zabezpieczenia dowiedziałem się po fakcie, więc w mojej percepcji wjechałeś wtedy na teren zabezpieczenia.

Taka mała dygresja, dziękuje Ci bardzo, że nie rozwaliłeś mi opon, moja kieszeń bardzo by na tym ucierpiała (sarkazm), dochodząc do konkluzji uważam iż, dałoby się lepie zachować, zatrzymać mnie, napisać co w waszej opinii zrobiłem źle. Szczerze mi tutaj o żadną kasę nie chodzi tylko i wyłącznie o to, że nie zachowaliście się według zasad RP, to też nie jest moja wina, że jesteście nie doinformowani. Z mojego nagrania idealnie wynika przebieg sytuacji, meritum sprawy wygląda tak, że jeżeli nie ma zabezpieczenia = można wjeżdżać (na nagraniu widać nawet, że zostały usunięte znaki (B-2) [Zakaz Wjazdu] oraz słupki. Na koniec pragnę dodać, że po 2 minutach jak przyjechałem tam, znajdował się ten moonbeam widoczny na nagraniu (nawet tego nie sprzątneliście). Wydaje mi się, że jeżeli wystąpił jakiś problem z waszej strony/nadużycie uprawnień to powinniście wziąć winę na klatę i żyć dalej, no i też uważam, że nie ma co pisać, bo to tylko i wyłącznie słowo przeciwko słowu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omijasz pojazd blokujący drogę, przejeżdżasz przez środek akcji SWAT... Jedynym błędem jest to, że zostałeś zabity tak późno.

F-usze nie zawinili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin