Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na HNTR - oskarżony przez Dar_Kon


Dar_Kon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: HNTR

Data i godzina zdarzenia23.04.2023 21:08

Pełen opis sytuacji: Witam serdecznie z tej strony Dar_Kon, nie będę przedłużał od razu przejdę do tematu dnia 4 czerwca w okolicach godziny 21 postanowiłem oddać się w ręce SAPD, z racji takiej, że posiadałem wpisy. Nie będę ukrywał, że mam przerwę od serwera i wchodzę raz na parę miesięcy. W tym okresie zdobyłem wpis, który owego dnia postanowiłem odsiedzieć. Więc tak znajomy skontaktował się z zaprzyjaźnionym funkcjonariuszem, który znalazł chwilę czasu aby mnie podliczyć, z racji mojej chęci odsiedzenia wpisów. Oddałem się sam nie stawiałem się. Zostałem podliczony na wyrok 20min Jail podziękowałem i czekałem na przemieszczenie . Wtedy pojawił się Pan HNTR, zakuł mnie i zaprowadził na komendę pod blip z jail. W żaden sposób nie prowokowałem, ani nie ubliżałem. HNTR wykazał się znikomym profesjonalizmem i zostałem umieszczony na wyrok 30min. Byłem zaskoczony taką postawą funkcjonariusza więc postanowiłem do niego napisać myśląc, iż się pomylił. Natomiast nie, osobnik zrobił to z premedytacją bo jak stwierdził nie wsadzał mnie Refelek*, który mnie podliczał, tylko on i on zadecydował, że wsadzi mnie na tyle. Co miał na celu? Zemszczenie się, za stare czasy, gdy robiłem systematycznie pościgi i nie mógł mnie złapać? Nie znam na to odpowiedzi, może będzie miał czelność odpowiedzieć mi na to pytanie. Grałem na serwerze sporo czasu i między mną a pracownikami było różnie, z niektórymi mam bardzo dobry kontakt, a z niektórymi nie nawiązywałem relacji, ALE nigdy nie spotkałem się z czymś takim. Zwracając się do samego HNTR naprawdę słabe zachowanie z twojej strony, rozumiem gdyby to przypadkiem...ale jeszcze te twoje bezsensowne tłumaczenie ,,ja ustalam 30,, oraz do tego 0 profesjonalizmu ,,sadeg,, - naprawdę?? Jesteś w frakcji trochę i powinieneś znać granice. Na dole przedstawiam wycinki, ale jeśli trzeba posiadam wszystkie logi z tych godzin. Pozdrawiam i liczę na konsekwentną decyzje zarządu.

Dowód, który to potwierdza całe zajście:

Spoiler

[2023-06-04 21:05:39] [Output] : Ⓘ Zostałeś złapany przez funkcjonariusza Refelek*.
[2023-06-04 21:05:49] [Output] : * Refelek* wykręcił ręce mężczyźnie, dobył kajdanek i zakuł.
[2023-06-04 21:05:53] [Output] : Ⓘ Zostałeś wsadzony do pojazdu przez funkcjonariusza Refelek*.
[2023-06-04 21:06:08] [Output] : Refelek* [432]: Panie Dar_Kon, proszÄ™ o dokumenty w celu zweryfikowania.
[2023-06-04 21:06:14] [Output] : * Dar_Kon podaje dokumenty
[2023-06-04 21:06:35] [Output] : * Refelek* chwyta za dokumenty, spisuje dane z dokumentu i rzuca okiem na notowania.
[2023-06-04 21:06:59] [Output] : * [13.05.2023] Ucieczka przed PD, przesiadka do helki// PO III+1 HK_Jarecki (Refelek*)
[2023-06-04 21:07:05] [Output] : Refelek* [432]: Zgodnie z tym 20 minut.
[2023-06-04 21:07:09] [Output] : Dar_Kon [129]: ok dzk
[2023-06-04 21:07:22] [Output] : Ⓘ Zostałeś wyjęty z pojazdu, a następnie zakuty przez funkcjonariusza HNTR.
[2023-06-04 21:08:03] [Output] : Ⓘ Zostałeś puszczony przez funkcjonariusza HNTR.
[2023-06-04 21:08:22] [Output] : Ⓘ Zostałeś rozkuty przez funkcjonariusza HNTR.
[2023-06-04 21:08:22] [Output] : â’ľ PowĂłd: Posiadanie statusu osoby poszukiwanej.
[2023-06-04 21:08:22] [Output] : Ⓘ Czas, który musisz odsiedzieć to 30 minut/y.
[2023-06-04 21:08:36] [Output] : >> HNTR [354]: 20 min mialo byc ....
[2023-06-04 21:09:01] [Output] : << HNTR [354]: Ale nie Refelek cie wsadzał
[2023-06-04 21:09:05] [Output] : << HNTR [354]: ja ustalam 30
[2023-06-04 21:09:13] [Output] : >> HNTR [354]: on mnie podliczyl na 20
[2023-06-04 21:09:19] [Output] : << HNTR [354]: Ok
[2023-06-04 21:09:45] [Output] : >> HNTR [354]: nie pozdrawiam
[2023-06-04 21:10:22] [Output] : >> HNTR [354]: ..
[2023-06-04 21:10:33] [Output] : << HNTR [354]: sadeg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Police Officer III+1 HNTR San Andreas Police Department.

Zacznijmy od tego, iż zgadza się kwestia wyznaczenia 20 minut odsiadki przez Detective I Refelek* po dokonaniu zatrzymania na twojej osobie. Po przechwyceniu Ciebie w moje ręce skonsultowałem z wcześniej wymienionym detektywem podniesienie twojej kary do 30 minut co zostało uwzględnione w wewnętrznym raporcie Investigative Staff, ze względu na twoje wcześniejsze występki na serwerze względem naszej frakcji (m.in. utworzona kartoteka). Musisz wziąć pod uwagę fakt, iż to my wyznaczamy, na ile pójdziesz do więzienia i oddanie się dobrowolne nie zmieniało w tym przypadku niczego. Jedyny błąd, do którego faktycznie mogę się przyznać, jest brak poinformowania Ciebie o zmianie ilości minut w więzieniu. Odnośnie wiadomości PRYWATNYCH, nie rozumiem, dlaczego określenie "sadeg" uraziło w tak znaczącym stopniu Twoją osobę i wykazałem się przez to jak Ty to określiłeś "0 profesjonalizmu". Nie były już wtedy prowadzone w twoim kierunku żadne działania, jedynie dopytywałeś się o wyrok.

Edytowane przez HNTR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, HNTR napisał:

Po przechwyceniu Ciebie w moje ręce skonsultowałem z wcześniej wymienionym detektywem podniesienie twojej kary do 30 minut

Strasznie dziwne, że gdy ty mnie przejąłeś nastąpiła nagła zmiana decyzji, jestem pewny że ma to związek z odegraniem się za jak wspomniałeś wczesne czasy. 

12 godzin temu, HNTR napisał:

ze względu na twoje wcześniejsze występki na serwerze względem naszej

Jasne nie ukrywam tego, ale nastąpiła zmiana widziałeś żebym w ostatnim czasie robił to co kiedyś ? Z resztą oddałem się sam więc należy się jakaś wyrozumiałość i złagodzenie, jesteśmy ludzmi...

12 godzin temu, HNTR napisał:

Odnośnie wiadomości PRYWATNYCH, nie rozumiem, dlaczego określenie "sadeg" uraziło w tak znaczącym stopniu Twoją osobę i wykazałem się przez to jak Ty to określiłeś "0 profesjonalizmu"

Jak najbardziej byłem zaskoczony twoja postawą, gdyż na tak doświadczonemu graczu jak i członku frakcji raczej tak nie wypada, odebrałem to jako prowokacja mojej osoby 

12 godzin temu, HNTR napisał:

Jedyny błąd, do którego faktycznie mogę się przyznać, jest brak poinformowania Ciebie o zmianie ilości minut w więzieniu

Jak najbardziej twój błąd, dostałem 20m wsadzisz na 30, brak informacji co dla czego. Naprawdę słabe zachowanie zrobione z premedytacją.

 

12 godzin temu, HNTR napisał:

Musisz wziąć pod uwagę fakt, iż to my wyznaczamy, na ile pójdziesz do więzienia

No to musicie robić to bardziej dokładniej i wyznaczać jeden wyrok, a nie w okresie minuty zostaje wyrok zmieniony z niewiadomych przyczyn.

 

 

Tyle ode mnie nie mam zamiaru zabierać ponownie głosu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin