Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Owocowy, oskarżony przez Baterek.


Baterek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Baterek.
Nick osoby oskarżonej: @Owocowy
Powód napisania skargi: a wiec tak Owocowy założył blokade na koło dla jakiegos faggio, chciałem podjechać zobacz co sie dzieje i wytłumaczyć mu że to nie LSPD żeby ludzi zatrzymywać, a on w tym samym momencie założył blokade na koło mi i jeszcze kolejne osobie stojącej sobie spokojnie na poboczu. W dodatku gracz grozi że jeżeli kolega z faggio nie przestanie cwaniakować to cytuje "Bo policzę cię dodatkowo" co najlepsze gracz owocowy zdjął blokady ze wszystkich auto poza moim, a następnie jego kumpel wziął na lawetę i powiózł na pp. Samo to że gracz zakłada blokady nie jest złe bo od tego przecież jest ta frakcja, ale akurat ten gracz zachowuje się jak król i władca całego 4life. Grozi ludziom że będzie im fury holował jak to ujęli go gracz w tamtej sytuacji tak zwany "Gangster" 
Dowody: https://youtu.be/M4VKTyLRdY4

image.png

Edytowane przez Baterek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Jako, że sytuacja odnosi się do mnie osobiście chciałbym odnieść się w tym temacie. Na samym początku chciałbym przytoczyć cały obraz sytuacji jaki miał wtedy miejsce. Podczas rutynowej jazdy po szosach SA na giełdzie w mieście Las Venturas napotkałem się na jeden pojazd zaparkowany na zakazie zatrzymywania się, zauważyłem, że gracz przybiegł, więc postanowiłem go upomnieć. Powróciłem w to miejsce po kilku minutach i zauważyłem dwa pojazdy stojące w nieprawidłowy sposób, w tym jeden poprzedni.
(manana oraz faggio)
Ponownie upomniałem graczy, aby zdali Sobie sprawę z tego, że nie należy w tamtym miejscu parkować. Później pomimo wielokrotnych upomnień postanowiłem, że nie będę już na tyle długo pobłażliwy i założyłem blokadę na oba wcześniej wymienione pojazdy. Poczekałem później na przybycie współpracownika do pomocy. W międzyczasie na miejscu zdarzenia pojawił się moderator @BieQu oraz support @Karolowka , którzy widzieli wyżej wymienioną sytuację i ocenili ją w ten sam sposób jak ja. Po przybyciu współpracownika gracz @Baterek. również podjechał w miejsce zdarzenia i chcąc nie chcąc założyłem blokadę, ponieważ chciałem zaprzestać rozgardiaszowi, jaki tam wtedy panował. Być może z oskarżającym postąpiłem zbyt pochopnie, jednakże reszta graczy, którzy tam wtedy przebywali odnosiła się do mnie i współpracownika w sposób nie zbyt kulturalny. Oskarżającemu mogę zadośćuczynić wyżej wymieniony czyn w postaci zwrotu gotówki za pojazd na parkingu policyjnym.
Co do zwrotów, które zostały przytoczone powyżej chciałbym zwrócić uwagę na wielokrotne upomnienia graczy a sam zwrot NIE był kierowany do "gracza z faggio".
Pod koniec pozwolę Sobie zamieścić przypis z taryfikatora:

● Wyjątkiem od dwóch powyższych punktów jest sytuacja postoju lub zaparkowania w miejscach oznaczonych znakiem zakazu zatrzymywania się lub postoju TAXI, w tym przypadku Pracownik niezależnie od sytuacji oraz tego, czy kierowca znajduje się w pojeździe, czy nie - ma prawo ów pojazd odholować.

Co do pojazdów, zamieszczam dowody w linku poniżej:
 

Dziękuję, to tyle ode mnie,
Miłego dnia/wieczoru - Owocowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Owocowy napisał:

Witam,
Jako, że sytuacja odnosi się do mnie osobiście chciałbym odnieść się w tym temacie. Na samym początku chciałbym przytoczyć cały obraz sytuacji jaki miał wtedy miejsce. Podczas rutynowej jazdy po szosach SA na giełdzie w mieście Las Venturas napotkałem się na jeden pojazd zaparkowany na zakazie zatrzymywania się, zauważyłem, że gracz przybiegł, więc postanowiłem go upomnieć. Powróciłem w to miejsce po kilku minutach i zauważyłem dwa pojazdy stojące w nieprawidłowy sposób, w tym jeden poprzedni.
(manana oraz faggio)
Ponownie upomniałem graczy, aby zdali Sobie sprawę z tego, że nie należy w tamtym miejscu parkować. Później pomimo wielokrotnych upomnień postanowiłem, że nie będę już na tyle długo pobłażliwy i założyłem blokadę na oba wcześniej wymienione pojazdy. Poczekałem później na przybycie współpracownika do pomocy. W międzyczasie na miejscu zdarzenia pojawił się moderator @BieQu oraz support @Karolowka , którzy widzieli wyżej wymienioną sytuację i ocenili ją w ten sam sposób jak ja. Po przybyciu współpracownika gracz @Baterek. również podjechał w miejsce zdarzenia i chcąc nie chcąc założyłem blokadę, ponieważ chciałem zaprzestać rozgardiaszowi, jaki tam wtedy panował. Być może z oskarżającym postąpiłem zbyt pochopnie, jednakże reszta graczy, którzy tam wtedy przebywali odnosiła się do mnie i współpracownika w sposób nie zbyt kulturalny. Oskarżającemu mogę zadośćuczynić wyżej wymieniony czyn w postaci zwrotu gotówki za pojazd na parkingu policyjnym.
Co do zwrotów, które zostały przytoczone powyżej chciałbym zwrócić uwagę na wielokrotne upomnienia graczy a sam zwrot NIE był kierowany do "gracza z faggio".
Pod koniec pozwolę Sobie zamieścić przypis z taryfikatora:

● Wyjątkiem od dwóch powyższych punktów jest sytuacja postoju lub zaparkowania w miejscach oznaczonych znakiem zakazu zatrzymywania się lub postoju TAXI, w tym przypadku Pracownik niezależnie od sytuacji oraz tego, czy kierowca znajduje się w pojeździe, czy nie - ma prawo ów pojazd odholować.

Co do pojazdów, zamieszczam dowody w linku poniżej:
 

  Ukryj zawartość

Dziękuję, to tyle ode mnie,
Miłego dnia/wieczoru - Owocowy

wszystko cacy rozumiem twoje wyjasnienia ale czemu rikoszetem dostalem ja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin