Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Czy odchodzić ?


GREGORY.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na 100% opuszczam range administratora o tak 


Dlaczego ? możecie pytać co mi zostało ?


Osiągnięcia :


Support


Frakcja: SAMC


Administrator


Support


Administrator


Frakcja: FBI


+ prawie 2800h


Life Point's 10308


 


Więc może wrócę jeszcze na ,,admina'' ale nie wiem kiedy 


od czasu do czasu będę siedział na serwerze, nie ukrywam że mam bana do 19:00


i każdy rozumie że trzeba wrócić tam gdzie się kiedyś grało :P


 


3mjacie się dziękuje za grę :P


chyba że przekonasz mnie że mogę jeszcze coś osiągnąć


 


Nie ukrywam że chciałem osiągnąć jak najwięcej ale było minęło :P


Dziękuje @ZbyK  


za to że jest miły i szanuje mnie


raz go przeprosiłem mam to na sumieniu że znowu poniosło mnie wiadomo trudny charakter problem w życiu xD


Edytowane przez GREGORY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odchodz ! ;/ Napisałeś, że jak ktoś cię przekona, że możesz coś jeszcze osiągnąc to ja ci powiem tak, przed tobą jest dużo rzeczy jeszcze do osiągnięcia, które mogą cie przekonać żeby tu zostać na dłużej, ale to już oczywiście zależy tylko ciebie.

 

Ziomek pomyśl jak byś się zajął czymś na dłużej to miał byś cel, na przykład zrób swoją własną organizacje, poświeć jej wiecej czasu, dąż do celu, żeby się rozwijała i była najlepsza na serwerze, a może jednak nie ? Postaraj się o coś czego jeszcze nie ma na serwerze ? założ może jakiś biznes, lub posiedz w jakieś frakcji dłużej osiągnij zarząd, lub nawet zostań tutaj dla zabawy. Popatrz ile znajomych tutaj poznałeś, może i przez nich powinnieneś zostać właśnie tutaj, a może i też dla graczy, którym tyle razy pomagałeś..

 

Ja też kiedyś i to nie raz zastanawiałem sie czy nie odejść bo nic mnie tu nie trzyma, ale to nie prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin