Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

|| PAЯKING || Salon Downtown ||


DareK.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na plus. Ekstra by było jak by się dało jeszcze z tego parkingu zrobić drzwi od razu do salonu żeby nie trzeba biegać na około. Ale to chyba trochę trudne by było.

Musiał to by być model budynku a to nie moja bajka, aczkolwiek można zrobić teleport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie zbędne, bo jak zjedziesz na dół, po drugiej stronie jezdni masz większy parking, do tego oryginalny z GTA.

 

Co do samego wykonania nie jest źle, tylko mało miejsc, w sumie to się nie dziwie, bo wybrałeś akurat słabe miejsce na parking.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie zbędne, bo jak zjedziesz na dół, po drugiej stronie jezdni masz większy parking, do tego oryginalny z GTA.

 

Co do samego wykonania nie jest źle, tylko mało miejsc, w sumie to się nie dziwie, bo wybrałeś akurat słabe miejsce na parking.

Mało miejsc, bo jak ktoś przyjedzie, zaraz odjedzie.

Słabe miejsce? Nie ma innego, aby nie przechodzić przez jezdnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin