Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Koniec


MagicznyBudyn.Pilchy11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No hej, za nie cały rok minie dokładnie 8 lat odkąd założyłem konto na 4Life I zacząłem swoją przygodę nie tylko na tym serwerze, lecz ogólnie na MTA. Przez ten czas wbiłem blisko 1300 godzin, co jest masakrycznie dużą ilością, zwłaszcza jak się miało przerwie miesięczna. Przez ostatnie parę tygodni na serwerze byłem tylko po to by robić zadania dzienne I uzbierać na wymarzone auto którego dalej nie kupiłem. Jeszcze 2 tygodnie temu na serwerze spędzałem blisko 6 godzin dziennie, gdzie teraz nawet nie jest to godzina. Głównie do tego przyczyniło się parę czynników z życia realnego, koniec związku czy stracenie przyjaciela ( Tęsknie za tobą @Lechista). Część z Was na pewno mnie nie kojarzy, lecz Ci co mnie kojarzą na pewno mają mieszane opinie. Nie wiem czy robię sobie przerwę tygodniową, miesięczną czy roczną czy na 15 minut. Ciężko określić. Bez frakcji na prawdę sens grania na serwerze znikł, jest to jeden z głównych powodów przez które robię sobie przerwę.  Z tego miejsca chciałbym pozdrowić trochę osób. 

 @bluefaceb4by

@goroncydamus   - Dziękuję za wspaniałe chwile spędzone na giełdzie  i po za nią. Powodzenia w handlu. 

 @PanDa.. @goroncyziolo- Dziękuję za danie (dwukrotnej) szansy we frakcji dobrych gitów , jest mi przykro że jej nie wykorzystałem. Nie żałuję ani chwili spędzonej w tej ekipie. 

@PAWELOSS - Dziękuję za fajne chwile w trakcie imprez na spawnie LS1 o 3 w nocy, fajnie audycje się wtedy prowadziło oraz za nocne rozmowy na mumblu

@Krystian6076 - Dzięki za nocne granie w RL oraz dobre chwile w organizacji. 

@Magik_4 - za bindy, nie zapomnę o nich. 

@K_R_U_K_- Dzięki za nocne gadanko, zabawy na DM oraz za żarcie. Wracaj do mnie, adres znasz. 

@DominujacyKrzysztof_26 - Dzięki za fajne pościgi I spędzone chwile. 

@SaltoDoWannyMASTER - Dzięki za WIELE nocnych rozmów, przenośne zgłoszenia zawsze do usług.

@ElChomiko - Wiedziałeś, że dalej mam Cię na snapie? 

Nie będę oznaczać I dziękować każdemu z kolei, więc tutaj oznacze każdą osobę z którą mam dobre wspomnienia. 

@Sancte_Padre

@xarkezpl

@AngelOfDeath

@BuchMan

@I_Was_There

@Prelud

@Hexylo*

@Krzysko420

@Damianuuu

@Iderko.SKUP_POJAZDOW

@Vajtekk

 

i wiele innych... 

S4 - Budyń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Vajtekk napisał:

Idź, nie wracaj, przytoczyłbym wiadomość z jednego discorda ale może nie. Nie wracaj, tunera przejmie ktoś lepszy. + otrzymujesz reporta za kopie 1:1, nie musisz wracać

Inspirowałem się bo nie wiedziałem jak napisac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin