Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Tampa 3k ID 7ns 2 aktywna


_Michnikk_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Tampa
ID: 3086
Pojemność silnika: 2.0
Przebieg pojazdu: 3,5k
Dodatki: felgi (1081), wydech (1018), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%),klucze,LPG75dm,
Cena: Offki
Coś od siebie: autko jest 7ns oraz 2 aktywne fajny projekt do dokończenia za równo do jazdy jak i na doniczkę | Zapraszam też z ofertami wymiany bardzo chętnie wymienię za coś nawet za parę tańszych pojazdów lub za coś droższego mogę również dopłacić, zapraszam do składania ofert śmieszne offki nie będą brane pod uwagę pojazd cenie na 1kk+ ponieważ dostałem 1,6kk w offcę wymiany ale mi nie przypadła do gustu wiec zapraszam ze wszystkim 
SS’y: https://imgur.com/a/rtEHvBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin