Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Snao - oskarżony przez SweetBoy*


HunterOfHead
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi






    Nick funkcjonariusza: @Snao
    Data i godzina zdarzenia:  26.06 17:14
    Pełen opis sytuacji: Wracając pojazdem na bazę organizacji napotkałem sytuację którą można zobaczyć poniżej. Osoba w lawecie, a dokładniej Snao stał na środku pasa i zabierał stamtąd pojazd blokując przejazd. Moim zdaniem taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Mam nadzieję, że osoba popełniająca ten błąd (Snao) zostanie ukarana.(Często widzę pojazdy blokujące drogę ale osoby które je zabierają najpierw przesuwają pojazd na pobocze a następnie zakładają blokadę i jadą na parking policyjny.)
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/Mx5kxNo

Edytowane przez SweetBoy*
oznaczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, z tej strony Cadet Snao.

Faktycznie, przed założeniem blokady winien byłem przestawić samochód na pobocze, jednak pragnę zauważyć, że jeden pas cały czas był zdatny do jazdy i bez żadnego problemu dało się przejechać wymijając mnie. Przewinienia się zdarzają, przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin