Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie z czarnej listy KSF - betssiowca


betssiowca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowna komisjo spraw frakcyjnych.

Dnia 20.05.2022 na serwerze byłem tylko zwykłym graczem, który lubił spędzać czas na służbie, a jak to niektórzy gracze mają różne odskocznie oraz sposoby na wywołanie śmiechu. Poprzez między innymi: Wyskakiwanie z urwisk, tarany przy pełnej prędkości pojazdu, wlatywanie do wody, czy wystrzeliwanie się w powietrze.
Ja również wykonywałem przytoczone przykłady i to na czynnej służbie we frakcji SAFD. Każdy o tym wie, wiele głupich zachowań przez jeden dzień, zbędny komentarz podczas wydawania wyroku do mojej osoby. Doprowadziło do obecnej apelacji. Wraz z wiekiem człowiek uczy się, że wiele zachowań nie musi nikogo śmieszyć wręcz przeciwnie. A za nieregulaminowe zachowanie, trzeba ponieść kare. Po wielu przemyśleniach do naszego mózgu dociera pewien neutron, który oznajmia: „ Ej zrobiłeś coś źle". Niestety do mnie dotarło to 22.05.2022. Gdy zeszły ze mnie wszystkie emocje oraz stres, zostałem wydalony z panelu, kanału frakcyjnego na komunikatorze mumble, a ogłoszenie zostało wypisane na forum. Od razu po wydaleniu, napisałem do jednego z członków komisji z przeprosinami, lecz z oczywistych powodów oraz decyzji nakładających się na regulamin zostałem upomniany, iż dopiero za dziewięć miesięcy mógłbym wnioskować apelacyjnie o zdjęcie z czarnej listy. Chciałbym jeszcze przytoczyć, iż przez czas spędzony bez frakcji został mi na serwerze tylko biznes 4wars, w którym jestem od 04.09.2021. Dnia 15.08.2022 uzyskałem najwyższą możliwą rangę. 25.08.2022 zostałem wybrany na stanowisko instruktora akademii. Jest to bardzo odpowiedzialne stanowisko, gdyż uczenie zachowań podczas akcji czy samo przeprowadzanie ich jest ciężkie. 04.01.2023 zostałem wybrany na krupiera wojen. Natomiast 26.01.2023 Zostałem awansowany na egzaminatora. Co prawda nadal na moim ciele jest wiele ran z przeszłości, wiele osób, gdy mnie widzi, wyraża zgrzytanie zębów.
Chciałbym, aby chociaż część ran z przeszłości się zagoiło. Wiadome jest, że nigdy nic nie będzie takie samo jak wcześniej. Jest taki cytat, że „internet nie zapomina...” Można dołożyć wszelkich starań, aby na błędach poprawiać się oraz uczyć. Ja wiele się nauczyłem, od czasu wypisania ogłoszenia na forum do dzisiaj nie otrzymałem żadnej kary serwerowej, żadnych punktów na forum. Wiem i rozumiem, że moje zachowanie w ostatnich dniach na służbie przed wydaleniem było karygodne, ową karę otrzymałem i nie chce powtórzyć podobnego zachowania w przyszłości. Przepraszam za wszystkie złe emocje, totalne nieopanowanie oraz brak wytłumaczenia sprawy podczas spotkania frakcyjnego, jak również wypowiedzenie nieodpowiedniego komentarza podczas wyroku. Przepraszam również ówczesny zarząd frakcji San Andreas Fire Departament za wstyd oraz niegodne reprezentowanie frakcji jakiego się dopuściłem. Nie powinienem tego dnia wchodzić na służbę a wcześniejsze zachowanie całkowicie wykluczyć ze swojej służby. Jako formacja mundurowa, która pomaga ludziom, powinna być opanowana oraz przykładna nie powinno dochodzić tam to złych zachowań.

Mam nadzieje, że wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie jeszcze raz przepraszam za moje zachowanie oraz życzę miłego popołudnia.

                                                                                                                                                                                                                             Z poważaniem:
                                                                                                                                                                                                                                betssiowca

Edytowane przez betssiowca
Poprawienie podpisu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Komisja Spraw Frakcyjnych po dokładnym przeanalizowaniu Twojej kariery frakcyjnej, historii kar wewnątrzfrakcyjnych oraz całokształtu zachowania postanawia odrzucić Twój wniosek. Spróbuj ponownie za jakiś czas - na ten moment jest jeszcze za wcześnie. Nie ukrywamy, że karta Twoich przewinień do najlżejszych nie należy. 

Decyzją Komisji Spraw Frakcyjnych, pozostajesz na czarnej liście.

Edytowane przez Byialy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin