Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Kupie Ciekawe Furki 2.2 Zion STD 2.2 Deluxo 2.2 Na Nitrze }} Schaftera 2.2 I Shamal Inne Gruzy do 3.1kk


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Zion STD 2.2 Deluxo 2.2 Na Nitrze }} Schaftera 2.2 I Inne Gruzy do 3.1kk
Pojemność silnika:  2.2 tylko
Przebieg pojazdu:  bez roznicy
Cena:  do 3.1kk
Dodatki:  bez roznicy
Coś od siebie:  Kupie jakieś Ciekawe Fury 2.2 FT PFT itp itd . Od Razu informuje że nie zapłace ci jakiś chorych cen więc jeżeli chcesz zarobić miliony to nie tu :)

Napisz od razu ID i cene.

Nie Interesują mnie Pojazdy na ID Unikatowych Lampach Unikatowych Licznikach i Szroty typu remingtony broadwaye itp itd tak zwane pojazdy nie możliwe do sprzedaży 

Edytowane przez MagicznyBudyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MagicznyBudyn napisał:

Napisane jest aby od razu dać cene jeśli zbierasz oferty to proszę bardzo dostałeś :)

Dostałem ale myślałem że chociaż będzie normalna w tej cenie radzę poszukać 2.2 owszem ale bez Nitra 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Grzesiu_Floryda napisał:

Dostałem ale myślałem że chociaż będzie normalna w tej cenie radzę poszukać 2.2 owszem ale bez Nitra 

Pozdrawiam 

zacznijmy od tego że jest to deluxo gdzie już potrafią one czyste chodzić po 200k xD są wystawianie na tańszej giełdzie w lv cena która podałeś 800k jest z bajki życzę powodzenia w sprzedaży miłego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin