Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Refelek* - oskarżony przez Ksiek...


83Ksiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: @Refelek*
    Data i godzina zdarzenia: 05.07.2023 mniej więcej 15
    Pełen opis sytuacji: Akcja uguem wyglądała tak, w radiowozie siedział LepiKK ja tam podszedłem pod ten radiowóz  i obserwowałem, po jakiś 5 minutach przyjechał Refelek* sultanem, i zabrał LepiKKa do tego sulta, ja dla beki wsiadłem do niego refelek napisał żebym wyszedł ja nie wyszedłem posiedziałem chwilę, no i jak juz napisał "Dobra" to wyszedłem, a i tak mnie złapał, mało tego, złapał mnie jak byłem po 2 stronie radiolki ( Uważam ze to oszustwo ). Jak już dojechaliśmy na komendę to dla beki napisałem "Nie dotykaj mnie mam 11 lat", "ECPU już jedzie", po czym sapd odpisał: Refelek* [288]: brzydzilbym sie dotykac takiej osoby Refelek* [288]: taka praca juz niestety. Uważam to za totalny brak kultury w moją stronę, poczułem się urażony. Według mnie tak nie powinienen się zachować były admin (albo dalej jest nwm) oraz policjant.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:https://imgur.com/a/7CqL93P

Ja, Ksiek... zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - Detective I Refelek*, Police Department.

Otrzymałem wezwanie od Captain'a I HeBe w celu transportu osoby zatrzymanej, zgodnie z tym udałem się na miejsce. Po dotarciu zauważyłem grupkę osób prawdopodobnie wrogo nastawionych wobec funkcjonariuszy Police Department - opieraliście się o radiowozy i skakaliście po nich. Poprosiłem o odejście oraz nieutrudnianie w działaniach.

Spoiler

[2023-07-05 15:12:44] [Output] : Refelek* [288]: OdejdĹş od radiowozu.

Niestety, polecenie nie pomogło, a po osadzeniu LepiKK'a w Sultan'ie nadal utrudnialiście, a w tym wsiadaliście mi do radiowozu, kolejno pisząc wiadomości pokroju: 

Spoiler

[2023-07-05 15:13:19] [Output] : Ksiek... [41]: magazyn
[2023-07-05 15:13:31] [Output] : Ksiek... [41]: albo dawaj przecho odrazu

Wydałem kolejne polecenie, a w przypadku braku reakcji na nie - jego konsekwencje. Druga osoba utrudniająca wysiadła, natomiast Ty kompletnie olałeś temat. Dopiero gdy wysiadłem z radiowozu aby Cię zakuć, najpewniej próbowałeś uciec - nieskutecznie.

Spoiler

[2023-07-05 15:13:43] [Output] : Refelek* [288]: WyjdĹşcie, jak siÄ™ nie dostosujecie to pojedziecie razem z LepiKK'em
[2023-07-05 15:13:54] [Output] : ✔ Gracz Ksiek... został przez Ciebie złapany.

Kolejno gdy dotarliśmy na HQ mieszczące się w Los Santos wobec mnie zostały użyte prowokacje:

Spoiler

[2023-07-05 15:19:37] [Output] : Ksiek... [41]: uzyj głowy refelek XDDDD
[2023-07-05 15:19:48] [Output] : LepiKK [227]: nie zapomnij o godnosci
[2023-07-05 15:19:51] [Output] : Ksiek... [41]: fr (fr - powszechnie używane w slangu jako for real, tłumacząc na polski - na prawdę/na serio.

Osobiście nie toleruję osób utrudniających rozgrywkę innym, a ponadto nie mają żadnego szacunku wobec odbiorcy. Zgodnie z powyższym nie zawahałem się użyć takich słów, brzydzę się i gardzę osobami, które jakkolwiek nie respektują tych podstawowych zasad - co jasno wyraziłem w wiadomościach przedstawionych na HQ.

 

Pozdrawiam, czekam na decyzję zarządu.

Edytowane przez Refelek*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Ksiek... napisał:

To nie zmienia faktu ze nie powinieneś tak pisać

Napisałem, że brzydzę się takimi osobami - nie konkretnie Tobą, a na myśli miałem osoby, które respektują takie karygodne zachowanie. Jest to zwyczajnie wyrażenie opinii, żadne wyzwiska, czy też brak kultury wobec Twej osoby. Wobec tego postąpiłem zgodnie z zasadami, osobiście nie widzę żadnego naruszenia z mojej strony. Czekam na decyzję ES.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Refelek* napisał:

Witam - Detective I Refelek*, Police Department.

Otrzymałem wezwanie od Captain'a I HeBe w celu transportu osoby zatrzymanej, zgodnie z tym udałem się na miejsce. Po dotarciu zauważyłem grupkę osób prawdopodobnie wrogo nastawionych wobec funkcjonariuszy Police Department - opieraliście się o radiowozy i skakaliście po nich. Poprosiłem o odejście oraz nieutrudnianie w działaniach.

  Ukryj zawartość

[2023-07-05 15:12:44] [Output] : Refelek* [288]: OdejdĹş od radiowozu.

Niestety, polecenie nie pomogło, a po osadzeniu LepiKK'a w Sultan'ie nadal utrudnialiście, a w tym wsiadaliście mi do radiowozu, kolejno pisząc wiadomości pokroju: 

  Ukryj zawartość

[2023-07-05 15:13:19] [Output] : Ksiek... [41]: magazyn
[2023-07-05 15:13:31] [Output] : Ksiek... [41]: albo dawaj przecho odrazu

Wydałem kolejne polecenie, a w przypadku braku reakcji na nie - jego konsekwencje. Druga osoba utrudniająca wysiadła, natomiast Ty kompletnie olałeś temat. Dopiero gdy wysiadłem z radiowozu aby Cię zakuć, najpewniej próbowałeś uciec - nieskutecznie.

  Ukryj zawartość

[2023-07-05 15:13:43] [Output] : Refelek* [288]: WyjdĹşcie, jak siÄ™ nie dostosujecie to pojedziecie razem z LepiKK'em
[2023-07-05 15:13:54] [Output] : ✔ Gracz Ksiek... został przez Ciebie złapany.

Kolejno gdy dotarliśmy na HQ mieszczące się w Los Santos wobec mnie zostały użyte prowokacje:

  Ukryj zawartość

[2023-07-05 15:19:37] [Output] : Ksiek... [41]: uzyj głowy refelek XDDDD
[2023-07-05 15:19:48] [Output] : LepiKK [227]: nie zapomnij o godnosci
[2023-07-05 15:19:51] [Output] : Ksiek... [41]: fr (fr - powszechnie używane w slangu jako for real, tłumacząc na polski - na prawdę/na serio.

Osobiście nie toleruję osób utrudniających rozgrywkę innym, a ponadto nie mają żadnego szacunku wobec odbiorcy. Zgodnie z powyższym nie zawahałem się użyć takich słów, brzydzę się i gardzę osobami, które jakkolwiek nie respektują tych podstawowych zasad - co jasno wyraziłem w wiadomościach przedstawionych na HQ.

 

Pozdrawiam, czekam na decyzję zarządu.

 

22 minuty temu, Refelek* napisał:

Napisałem, że brzydzę się takimi osobami - nie konkretnie Tobą, a na myśli miałem osoby, które respektują takie karygodne zachowanie. Jest to zwyczajnie wyrażenie opinii, żadne wyzwiska, czy też brak kultury wobec Twej osoby. Wobec tego postąpiłem zgodnie z zasadami, osobiście nie widzę żadnego naruszenia z mojej strony. Czekam na decyzję ES.

Nic dodać, nic ująć... F-usz wyjaśnił.

Edytowane przez QumiK^,^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin