Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

skarga na pracownika Kartun.exe oskarżony przez filwww


filwww
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: filwww
Nick osoby oskarżonej: @Kartun.exe
Powód napisania skargi: Oskarżony zabrał auto z prywatnego terenu (placu) na parking policyjny, próby wyjaśnienia sytuacji na pm nic nie dały. Jedynie wyśmiał mnie on, że mam problem o 300pln a jestem handlarzem.
Dowody: https://imgur.com/a/6pHLea7

ss od oskarzonego : mta-screen_2023-07-05_13-57-33.png?width

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, z tej strony Budowlany Kartun.exe z San Andreas Road Assistance.

Zaczynając od zarzutów które otrzymałem od @filwww.

1.Pojazd został zabrany według granic posiadłości.
Granice tunera oraz pozostałych garaży, (ID 792 (Tuner), 801, 802, 803, 804, 805 oraz 806 (Garaże) , pokazują że pojazdy mogą być zaparkowane w miejscu które jest oznaczone czerwonym prostokątem.
Zaznaczyłem jasnoniebieską linią gdzie znajdował się pojazd przed odholowaniem.

cFjMUim.png
mta-screen_2023-07-05_13-57-33.png?width

2.Tabliczka z napisem "Teren prywatny" dotyczy całego obszaru jeśli ma wszystkie garaże jeden właściciel. Nic o tym dokładniej nie było napisane na temacie z granicami a więc uważam że te granice które są aktualnie są aktualenle,

3.To nie było wyśmianie jak uważa @filwwwtylko stwierdzenie że ma problem o 300pln, a nazwanie handlarzem kogoś kto tylko na tym zarabia moim zdaniem jest nie obraźliwe oraz dobrze dobrane.
Żadne wyśmiewanie oraz obrażanie gracza nie wystąpiło.

doskargi.png

4. I na sam koniec oczywiście z graczem nie dało się dogadać ponieważ trzymał się tylko i wyłącznie swojej wersji.

Edytowane przez Kartun.exe
=
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Kartun.exe napisał:



cFjMUim.png



2.Tabliczka z napisem "Teren prywatny" dotyczy całego obszaru jeśli ma wszystkie garaże jeden właściciel. Nic o tym dokładniej nie było napisane na temacie z granicami a więc uważam że te granice które są aktualnie są aktualenle,
 

dotyczy całego obszaru jeśli ma wszystkie garaże jeden właściciel - gdzie masz tak napisane? bo jak dla mnie to sam sobie wymyślasz znaczenie znaku, czyli jeśli garaż ma inny właściciel a tunera inny to cały plac staje się publiczny? Myślę że tak sądzisz, chyba że dla ciebie normalne jest wjeżdzanie na prywatną posesję i zabieranie aut. A znak myślę, wyrażnie pokazuje, że jest to plac prywatny https://imgur.com/a/6pHLea7 


 Wyraznie znak dotyczy całego obszaru, i mogą tam stawać tylko właściciele garaży/tunera ,a ja jestem jednym z nich. Poprostu wjechałeś na prywatny teren i zabrałeś auto, nic tam nie jest publiczne, ani plac ani parking, granice dokładnie nie są wyznaczone, poprostu właściciele myśle sami muszą się zgadać kto gdzie staje, lecz ty postanowiłeś nawet bez żadnego wezwania podjechać i z prywatnej posiadłości zabrać mi auto.

Czekam na decyzje.

 

co do twojej wypowiedzi - 4. I na sam koniec oczywiście z graczem nie dało się dogadać ponieważ trzymał się tylko i wyłącznie swojej wersji. ---> To jestem tego samego zdania, tylko że przynajmniej potrafiłem zachować kulturę a nie, że kogos boli 300zł a jest handlarzem i, że po kimś widać że ma krew handlarzy tylko dlatego, że się z tobą nie zgadzam.
+ Nie wiem skąd wziąłeś informacje, że tylko na tym zarabiam, jak już nie potrafisz normalnie się do kogoś zwracać i zwracasz się po tym na czym zarabiają, to czemu do innych nie mówisz Ej laweciarz, Ej kurier,Ej Nurek ? a jeśli naprawdę nazywasz kogoś po tym na czym zarabia, to już bardziej pasowało by Tuner, bo z tego obecnie mam 100% zarobków :)

 

Edytowane przez filwww
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tematem granic, który jest ogólnodostępny na forum - Twój pojazd kwalifikował się do odholowania, co też zrobił pracownik. Jeżeli uważasz, że granice powinny zostać edytowane, to jest do tego odpowiedni wzór oraz instrukcja - na ten moment nie wpłynęło do mnie żadne zgłoszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin