Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

GTA V


Slay
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

elo


 


Potrzebuje pomocy, a mianowicie chodzi mi o problem z ładowaniem się txt i ścinaniem się gry.


 


Komputer nie może być za słaby, ponieważ na wyższych ustawieniach gry też mogę pograć :s.


 


KARTA - NVIDIA GEFORCE GTX 750 TI 2GB


PROCESOR - INTEL PENTIUM G3250 3.20 GHz ( Nie jestem pewny ale to może być tez wina procesora ;s. )


RAM - 8GB


 


Ktoś ma pomysły jak to naprawić?


 


 


https://www.youtube.com/watch?v=bu1ko1yLILo


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probowales wszystkich sposobow z neta? :P jesli nie wejdz na moj komputer prawy przycisk myszy kolo dysku C ale KOLO dysku i tam powinienes zmienic na 8gb ram prawdopodobnie masz cos takiego ze ustawione masz max 4gb ram przelacz to na 8gb ram nie wiesz jak sprawdz na necie dac ci linka?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz grafike z intela czy z geforce jak z geforce wchodzisz w Panel sterowania Nvida zmieniasz to na karte graficzna

 

Intel nie produkuję ogólnie kart graficznych, a na zintegrowanej raczej nawet gra by się nie odpaliła ; )

 

Bardziej wina procesora, to tylko 2-rdzenie i 2-wątki więc szału nie robi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin