Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Supporterką j00lcia


Lumbago
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

image.thumb.png.bb86720c73332ad211840af05abae634.png

Witam, z tej strony Młodszy Redaktor @Lumbago z Redakcji 4Life News. Zapraszam do przeczytania wywiadu z Supporterką @j00lcia.

image.thumb.png.ae8031187f7fca8fe94d476cc4973f99.png
Nrwk8h3.png
image.thumb.png.9e1d1c13c694a02d5b135777e005d468.png

L - @Lumbago
j - @j00lcia 

image.thumb.png.2e888f83306a10a7b8167a8d20586867.png

L:  Witam, Młodszy Redaktor Lumbago z Redakcji 4Life News. Chciałabyś odpowiedzieć na kilka pytań?
j: Hej, chętnie odpowiem na Twoje pytania.

L: Super, na początek może opowiesz coś o sobie?
j: Jak można się domyślić mam na imię Julka. Mam 18 lat. Mieszkam w województwie podkarpackim, lecz za niedługo będę się przeprowadzać do Krakowa, ponieważ mam w planach tam studiować. Do moich zainteresowań należy głównie sport, w szczególności siatkówka, którą trenowałam przez parę lat. Moją taką małą zajawką jest też podróżowanie, uwielbiam odkrywać nowe miejsca i uczyć się o innych kulturach.

L: Skąd dowiedziałaś się o istnieniu serwera i jak wyglądały twoje początki?
j: O istnieniu serwera dowiedziałam się od mojego kolegi. MTA było jedną z pierwszych gier, w jakie zaczęłam grać. Moje początki opierały się głównie na pracach dorywczych.

L: Na serwerze przegrałaś ponad 1760 godzin. Nie uważasz tego czasu za zmarnowany? 
j: Co prawda to sporo czasu, mogłabym przez ten czas zrobić dużo innych rzeczy, ale mimo to nie żałuję. Dzięki serwerowi poznałam całą masę super osób i spędziłam z nimi wiele fajnych chwil.

L: Jaki aktualnie posiadasz majątek na serwerze?
j: Mój majątek to głównie pojazdy, należą do nich bullet oraz sultan, oba pojazdy są 2.2 ft.

L: Jesteś w gronie Administracji serwera na randze Support, powiesz nam, jak wyglądają Twoje obowiązki?
j: Do moich obowiązków należy pomoc graczom na serwerze, wykonuje reporty. Oprócz tego staram się pomagać również na mumble, forum i na discordzie.

L: Zasilasz szeregi frakcji San Andreas Police Department, dlaczego akurat ta frakcja?
j: Zdecydowałam się na napisanie podania do frakcji San Andreas Police Department ze względu na to, że chciałam spróbować czegoś nowego na serwerze, a ta frakcja wydawała mi się najciekawsza i najbardziej pasowała do moich zainteresowań.


image.thumb.png.1855628a8b6d489742bb421a6d400d76.png
lKFBdhj.png
image.thumb.png.a889446e4750364ab94c5d3f9b2ba3eb.png

L: Nie znajdujesz się w żadnym biznesie, byłaś już w jakimś lub planujesz do któregoś dołączyć?
j:  Nigdy nie byłam w żadnym biznesie i na razie nie mam w planach dołączania.

L: Jesteś liderką organizacji Smerfy, jakie są Twoje obowiązki związane z posadą liderki?
j: Do moich obowiązków jako liderka organizacji należy pomoc w pozyskiwaniu nowych członków oraz ogólne dbanie o porządek w organizacji.

L: Odchodząc od serwera, grasz w jakieś inne tytuły niż MTA?
j: Ze względu na dosyć słaby komputer, który przez długi czas nie pozwalał mi na granie, w bardziej wymagające gry grałam tylko w MTA i League of legends, lecz ostatnio po zakupieniu nowego sprzętu zaczęłam uczyć się grać w fortnite i valoranta.

L: Co lubisz robić w wolnym czasie? Masz jakieś hobby?
j: Jak już wcześniej wspomniałam - uwielbiam sport, więc sporą część mojego wolnego czasu spędzam na siłowni. Wolny czas lubię również spędzać z juzkiem i moimi znajomymi lub po prostu przed komputerem oglądając seriale, czy grając w gry.

L: Czy masz jakieś plany na wakacje?
j: Ze względu na to, że pisałam w tym roku maturę, moje wakacje rozpoczęły się już 1.5 miesiąca temu, niektóre z moich planów zdążyłam już zrealizować, byłam na rejsie statkiem i na paru mniejszych wyjazdach ze znajomymi. Na pozostałą część wakacji poza pracą nie mam jak na razie żadnych konkretnych planów, ale na pewno jeszcze chciałabym gdzieś pojechać.

L: Posiadasz jakieś marzenia?
j: Oczywiście posiadam całą masę marzeń, lecz takim największym i myślę, że najważniejszym dla mnie jest dwumiesięczna podróż z samym plecakiem po Afryce.

L: Dostajesz milion złotych, co z nimi robisz?
j: Myślę, że zainwestowałabym te pieniądze w podróże, ponieważ jest to dla mnie coś, co bardzo mnie uszczęśliwia i rozwija.

L: Czy masz jakiś ulubiony gatunek muzyczny lub wykonawcę?
j: Zazwyczaj słucham zagranicznego popu, a co do twórców to nie posiadam na ten moment żadnego ulubionego.

L: Nasz wywiad dobiegł końca, chciałabyś kogoś pozdrowić?
j: Pozdrowienia ode mnie lecą dla: @juzek., @DAWCIX47, @Chrzano_o, @konrad1014, @Ksiadz_Natan, @NexiV.ogf, @koziep, @Magik_4, @Reksio*, @RaleQ, @Lekorz47, @Kingsayz, @Voxber, oraz wszystkich czytelników tego wywiadu <3 

L: Oczywiście dołączam się do pozdrowień, dziękuję Ci za wywiad i poświęcony czas oraz czytelnikom za przeczytanie wywiadu.

  image.thumb.png.b7837ce1b3730dc7d628124b0ae780c9.png                                                                

image.png.ff016265d943a743849eb760eee45119.png

Autoryzował: @Polixon

image.thumb.png.08422c460963b58585b1a2bcec6cb918.png                                                                     

Edytowane przez Lumbago
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin