Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Supportem Linshi


Mefju4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Linie poziome z logiem i bez

Witajcie, drodzy czytelnicy! Z tej strony Reporter @Mefju4 z Redakcji 4Life News. Serdecznie zapraszam Was do przeczytania wywiadu z Supportem @Linshi

Linie poziome z logiem i bez

0lFMpry.png

Linie poziome z logiem i bez

M - Mefju4
L - Linshi

Linie poziome z logiem i bez

M: Uszanowanie, Reporter Mefju4 z Redakcji 4Life News. Czy jesteś chętny odpowiedzieć mi na kilka pytań?
L: Cześć, pewnie.

M: Super! Więc może na początek, opowiesz coś o sobie?
L: Oczywiście. Nazywam się Jakub, mam 21 lat i mieszkam w Irlandii, w Cork County, gdzie pracuję w polskim sklepie. W życiu prywatnym swój czas spędzam głównie przy komputerze, grając we wszelakie gry, rozmawiając ze znajomymi i oglądając mecze piłkarskie. Oprócz tego interesuję się programowaniem, w niedalekiej przyszłości planuję nauczyć się któregoś z języków programowania i z tym wiązać swoją przyszłość.

M: Może opowiesz, skąd dowiedziałeś się o serwerze 4Life?
L: O serwerze 4Life dowiedziałem się w okolicy kwietnia 2016 roku, w czasie gdy grałem aktywnie na innym serwerze, jednak postanowiłem założyć tu konto. Po upadku jednego z serwerów MTA w 2020 roku miałem chwilową przerwę z platformą, aż w maju 2021 przeniosłem się tutaj na stałe.

M: Swoje konto na serwerze założyłeś w 2016 roku, to dosyć dawno, jak wyglądały twoje początki na serwerze?
L: Pamiętam, że wtedy zacząłem grę od wyrobienia prawa jazdy, zarabiania na magazynie i zakupienia swojego pierwszego pojazdu, jakim była Manana. Niewiele oprócz tego pamiętam, ale z wielką chęcią zgłębię swoją wiedzę w historii serwera, bo wiem, że dużo się na przestrzeni tego czasu zmieniło.

M: Aktualnie na swoim koncie posiadasz ponad 1561 godzin rozegranych na serwerze, czy żałujesz tego czasu spędzonego w grze?
L: Absolutnie nie żałuję ani chwili spędzonej na serwerze, gdyż dzięki niemu poznałem wiele wspaniałych osób, z którymi utrzymuję kontakt również poza serwerem. Oprócz tego gra na serwerze po prostu sprawia mi przyjemność, więc jestem przekonany, że licznik godzin będzie rósł coraz szybciej :)

M: Widzę, że obecnie znajdujesz się we frakcji San Andreas Police Department na stopniu Detective III, kiedy dołączyłeś do niej oraz jak wyglądają twoje codzienne obowiązki we frakcji?
L: Do frakcji dołączyłem w marcu 2022 roku. We wrześniu 2022 roku zostałem wcielony do jednostki Supervisory Staff. Moje obowiązki, oprócz tych tradycyjnych pokroju patrolowania ulic czy dokonywania zatrzymań drogowych, polegają na nadzorowaniu działań Patrol Division, dowodzeniu na wszelakich akcjach oraz pościgach, przeprowadzaniu szkoleń dla Police Academy z zakresu dywizji oraz działań pościgowych czy też przeprowadzaniu egzaminów pościgowych dla pełnoprawnych funkcjonariuszy. Oprócz tego jestem również SWAT Officerem, czyli pozostaję do dyspozycji SWAT Operatorów w razie potrzeby użycia jednostki specjalnej.

Linie poziome z logiem i bez

CJSL7ls.gif

Linie poziome z logiem i bez

M: Ciekawie, a dlaczego akurat nick Linshi?
L: Z tym wiąże się ciekawa historia. Wielu myśli, że skopiowałem nick jeden ze streamerek GTA V, ale prawda jest taka, że mój nick wziął się z pudełka po butach marki Linshi :angel:

M: Czy chciałbyś nam powiedzieć, jak wygląda twój aktualny majątek?
L: Jasne, łącznie zgromadziłem około 2 miliony w pojazdach i gotówce. Nie jest to zbyt wiele, biorąc pod uwagę moją liczbę godzin, jednak zdecydowana większość pieniędzy pochodzi z wypłat frakcyjnych.

M: Jak wygląda twoja kolekcja pojazdów?
L: Posiadam Huntleya 2.2, Buffalo DSD 2.2 oraz Shaftera 2.2. Oprócz tego Manana, którą kupiłem jako swój pierwszy pojazd w 2016 roku oraz Nebula, którą dostałem od przyjaciół na urodziny.

Linie poziome z logiem i bez

L0TgTG2.gif

Linie poziome z logiem i bez

M: Aktualnie nie znajdujesz się w żadym biznesie, planujesz do jakiegoś dołączyć?
L: Myślałem nad dołączeniem do wojska lub redakcji, jednak póki co nie planuję składać podania. Obowiązki we frakcji i jako członek ekipy pochłaniają sporo czasu, więc nie wiem, czy chciałbym sobie dokładać ich więcej w tej chwili.

M: W ostatnich wynikach rekrutacji na rangę Support mogliśmy zobaczyć twój nick, opiszesz swoją reakcję, gdy siebie tam zobaczyłeś? Spodziewałeś się dostania na tak odpowiedzialną rangę na serwerze?
L: Gdy zobaczyłem swój nick w wynikach rekrutacji, byłem w szoku, gdyż nie spodziewałem się, że dostanę szansę w ekipie, a nie ukrywam, że było to moje marzenie. Cieszę się, że zostałem obdarzony zaufaniem przez administrację RCON i mam nadzieję, że dobrze wywiązuję się ze swoich obowiązków.

M: Opowiesz, jak wygląda typowy dzień Supporta?
L: Typowy dzień Supporta, wygląda tak, że od samego wejścia na serwer wykonuję reporty od innych graczy, które polegają na niesieniu pomocy, jak i karaniu innych za przewinienia. W międzyczasie śledzę dział z apelacjami na forum, by sprawdzać apelacje od kar nałożonych przeze mnie. Oprócz tego w trakcie dnia często organizuję eventy, od szybkich palców po krwawe derby, więc nie narzekam na nudę :D

M: Odejdźmy może od tematu MTA, porozmawiajmy o życiu realnym, masz jakieś hobby?
L: Pewnie. Interesuję się szeroko pojętą tematyką gier komputerowych, bardzo lubię zdobywać osiągnięcia w grach i kończyć je w stu procentach. Oprócz tego moje zainteresowania to programowanie, z którym tak jak wcześniej wspomniałem, chciałbym wiązać swoją przyszłość. Poza tym moimi pasjami są również piłka nożna i służby mundurowe.

M: Czy masz jakieś największe marzenie bądź cel w życiu, którym chciałbyś się z nami podzielić?
L: Moim największym marzeniem, jest żyć tak, by być szczęśliwym. Nie mam odległych planów na przyszłość, staram się żyć tu i teraz. Jeśli chodzi o takie mniejsze cele, to chciałbym kiedyś pracować przy czymś, co sprawia mi przyjemność.

M: Grasz w jakieś inne gry poza MTA?
L: Pewnie. Codziennie gram w Dead by Daylight, a od kilku dni również w Battlefield 2042. Oprócz tego uwielbiam gry typu tycoon, symulatory lub o tematyce zarządzania zasobami.

M: Posiadasz jakiś ulubiony serial lub film, który poleciłbyś innym obejrzeć?
L: Zgodnie z moim tytułem na forum, moim ulubionym serialem jest Stranger Things, polecam każdemu obejrzeć. Oprócz tego, co jakiś czas oglądam popularne seriale z platform streamingowych, ale żaden poza wcześniej wymienionym nie zapadł mi w pamięć.

M: Jaki jest twój ulubiony typ muzyki? Masz jakiegoś ulubionego wykonawcę?
L: Moim ulubionym typem muzyki jest rap / hip-hop oraz pop. Nie mam ulubionego wykonawcy, słucham zazwyczaj muzyki, która jest aktualnie popularna lub mam z nią jakieś wspomnienia.

M: Posiadasz jakieś wymarzone auto bądź inny pojazd, który kiedyś chciałbyś mieć?
L: Nie posiadam, nie interesuję się zbytnio motoryzacją. Nie mam nawet prawa jazdy i aktualnie nie jest mi ono potrzebne.

M: Skończyły mi się pytania, więc na koniec, czy chciałbyś kogoś pozdrowić?
L: Dziękuję bardzo za możliwość udzielenia wywiadu, oczywiście chciałbym pozdrowić wszystkich członków administracji, frakcji SAPD oraz organizacji Olimp, a w szczególności @Susekk, @Byialy*, @Aza*, @Coherent., @PerkuleZ., @piuro, @MFifa, @Sofciu., @Casperinho, @kzedo, @KavKa*, @Broszko, @AngelOfDeath, @yeeciok*, @SoBcZi.*, @Kingsayz, @Kamilos2265, @spokomichas, @Veon.ogf, @CampeQ.ogf, @QumiK^,^, @Kubula, @Greyna.gg, @Vajtekk, @Caraguinss oraz oczywiście Reportera @Mefju4. Dziękuję za poświęcony czas i pozdrawiam wszystkich czytelników.

M: Dziękuję za pozdrowienia oraz również pozdrawiam :)

Linie poziome z logiem i bez

U9o0FLh.gif

Linie poziome z logiem i bez

aWZp38V.png

Autoryzował: @Polixon

5wNnuaX.png

Edytowane przez Mefju4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin