Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Menadżerem kondu32


Lumbago
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5wNnuaX.png
Witam, z tej strony Młodszy Redaktor @Lumbago z Redakcji 4Life News. Zapraszam do przeczytania wywiadu z Menadżerem @kondu32.

5D4B3bb.png
3FFRi62.gif
5D4B3bb.png

L - @Lumbago
k - @kondu32

5D4B3bb.png

L: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor Lumbago z Redakcji 4Life News. Chciałbyś odpowiedzieć na kilka pytań?
k: Hej, oczywiście, że tak.

L: Świetnie! Na początek może opowiesz coś o sobie?
k: No to tak jak można się domyśleć, mam na imię Konrad. Aktualnie mam 15 lat, ale we wrześniu już się to zmieni dlatego, że mam urodziny. Mieszkam w województwie małopolskim, a dokładnie w Tarnowie. Na co dzień jestem bardzo pracowity, uczynny oraz staram się być miły, ale umiem też żartować. Poza serwerem swój czas lubię, spędzać jeżdżąc na quadzie i jest to moim zainteresowaniem. W przyszłym roku będę uczęszczał do 2 klasy szkoły branżowej 1 stopnia na kierunku mechanika samochodowego.

L: Skąd dowiedziałaś się o istnieniu serwera i jak wyglądały Twoje początki?
k: Dowiedziałem się tak naprawdę od kolegi, którego znam od lat. Namawiał mnie on bardzo długi czas, abym w ogóle pobrał MTA i pograł na 4Life, więc tutaj zaczęła się moja historia. Początki były ciężkie, ponieważ nie wiedziałem, jak tutaj się cokolwiek robi, ale dzięki koledze, który mi wszystko wytłumaczył, doszedłem do wprawy i teraz dzięki niemu jestem, gdzie jestem.

L: Na serwerze przegrałeś ponad 3080 godzin. Nie uważasz tego czasu za zmarnowany? 
k: Nie, nie uważam tego czasu za zmarnowany. Przez ten czas poznałem wiele bardzo fajnych osób oraz doświadczyłem świetnych wrażeń na serwerze.

L: Jaki aktualnie posiadasz majątek na serwerze?
k: Mój majątek myślę, że waha się w granicach 3kk, ale ciężko to ustalić, ponieważ dużo moich aut robiłem samemu od zera.

L: Chciałbyś dołączyć do grona Administracji?
k: Nie mówię nie, ale jak na razie nie kręci mnie, aby tam dołączyć. Za duża odpowiedzialność moim zdaniem i jak na razie nie chce podejmować ryzyka.

L: Nie zasilasz szeregów żadnej z Frakcji. Byłeś kiedykolwiek w jakiejś lub masz zamiar gdzieś dołączyć?
k: Byłem dokładnie w 3 frakcjach. Najpierw była to frakcja SAPD, później SARA, a na końcu TSA. Każda z tych frakcji ma jakiś swój urok. Czasami robię sobie przerwy od serwera. Jest to główny powód, dlaczego nie ma mnie w żadnej Frakcji.

L: Znajdujesz się w biznesie 4Wars. Jaką pełnisz w nim rolę i jakie są Twoje obowiązki?
k: Pełnie rolę szkoleniowca, egzaminatora oraz należę do zarządu biznesu. Moim obowiązkiem jest szkolenie nowych osób, które zostały przyjęte do biznesu i  późniejsze egzaminowanie ich. Jako zarząd posiadam więcej obowiązków, takich jak np. kontrolowanie pracowników na akcjach, czy też czynny udział w wojnach, które ostatnio się odbyły.

5D4B3bb.png
0lqBVgt.gif
5D4B3bb.png

L: Jesteś w głównym zarządzie organizacji La Cosa Nostra. Czym się tam zajmujesz?
k: W organizacji zajmuje się na ogół większością rzeczy. Wypisuje ogłoszenia na forum, wprowadzam nowe pomysły, rekrutuje nowe osoby do organizacji itp. Myślę, że nie ma co tutaj rozpisywać każdego obowiązku.

L: Odchodząc od serwera, grasz w jakieś inne tytuły niż MTA?
k: Poza MTA w ostatnim czasie dużo gram w CS:GO, czy też Fortnite ze znajomymi.

L: Co lubisz robić w wolnym czasie? Masz jakieś hobby?
k: Tak jak już wyżej wspomniałem, bardzo lubię jeździć na Quadzie. To jest moim hobby.

L: Masz jakieś plany na wakacje?
k: Plany na wakacje są takie, aby pojechać gdzieś w góry w przyszłym miesiącu, ale to jeszcze przyjdzie z czasem.

L: Posiadasz jakieś marzenia?
k: Prywatnie moim marzeniem jest w przyszłości zostać dobrym mechanikiem, do którego nikt nie będzie bał się przyjechać.

L: Dostajesz milion złotych, co z nimi robisz?
k: Całość na pewno bym zainwestował, ale w co dokładnie nie jestem w stanie określić, nigdy nad tym nie myślałem.

L: Czy masz jakiś ulubiony gatunek muzyczny lub wykonawcę?
k: Głównie słucham rapu lub polskich wykonawców. Najczęściej w ucho wpada mi ekipa 2115, ale ulubieńcami są White i Chivas.

L:  Nasz wywiad dobiegł końca, chciałbyś kogoś pozdrowić?
k: Chciałbym serdecznie pozdrowić osoby takie jak: @betssiowca, @DominujacyKrzysztof_26, @Ufolud, @nfy., @Beziuu_, @DarkQueen, @I_Was_There, @maniu202, @solty, @Pamefloxe, @Magik_4, @Sheeker, @Reksio*, @BalonK8, @patrickoohh, @mondy187, @ddawid, @koziep, @D4mianQ, Ciebie @Lumbago, cały biznes 4Wars oraz organizację La Cosa Nostra. Dzięki serdeczne <3!

L: Oczywiście dołączam się do serdecznych pozdrowień, dziękuję Ci za wywiad oraz czytelnikom, którzy poświecili swój czas na przeczytanie wywiadu :).

5D4B3bb.png

image.png.ff016265d943a743849eb760eee45119.png

Autoryzował: @Mlonskyy

5wNnuaX.png

Edytowane przez Lumbago
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin