Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Captain III mondy187.


Patryk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Support

5wNnuaX.png

Witam Was drodzy czytelnicy. Dzisiaj zapraszam Was na wywiad z Captain III @mondy187.

5D4B3bb.png
P- @Patryk99
m- @mondy187
5D4B3bb.png
87S3aGj.gif
5D4B3bb.png

P: Witam, z tej strony Reporter Specjalista Patryk99 z Redakcji 4Life News. Czy chciałbyś udzielić wywiadu?
m: Cześć, pewnie.

P: Zaczynając oto ten wywiad opowiedz coś o sobie
m: A więc.. Jestem Daniel, mam 18 lat. Mieszkam od ponad 7 lat w Niemczech, a konkretnie na samym dole kraju w miejscowości Friedrichshafen. Od września będę chodzić do szkoły o kierunku pielęgniarstwa, natomiast w przyszłości chciałbym zostać funkcjonariuszem policji w Niemczech. - Na chwilę obecną muszę poczekać jeszcze rok, aby drzwi do spełnienia mojego celu zawodowego się otworzyły. Interesuję się służbami mundurowymi, muzyką, treningiem bodybuilding i sprawami kryminalnymi.

P: Jaki na ten moment masz staż na serwerze? Co podczas wbijania takowego udało Ci się zdobyć?
m: Na 4Life gram już prawie trzy lata, przez ten czas przegrałem blisko 4500 godzin, przez ten czas udało mi się sporo osiągnąć. Własną organizację, zarząd we frakcji oraz majątek, który szacuje na około 6 milionów. Jak na taką ilość godzin przegranych mały mam majątek, jednak nie zależy mi na nim, nigdy nie grałem pod to.

P: Czy grasz w jakieś inne gry niż MTA, jeśli tak to jakie?
m: Poza MTA gram ze znajomymi w Counter Strike Global Offensive, Battlefield 4, czasem również w Assetto Corsa.

P: Należysz do frakcji S.A Police Department, przybliżyć naszym czytelnikom, na czym polega owa frakcja?
m: San Andreas Police Department, skrótem SAPD jest umundurowaną i uzbrojoną jednostką prawa działającą w stanie San Andreas, do jej głównych zadań należy ochrona życia i mienia ludności cywilnej, oraz pilnowanie porządku i bezpieczeństwa całego okręgu.

P: Niedawno zostałeś awansowany do zarządu S.A Police Department. Opowiesz nam, jakie towarzyszyły emocje, gdy się dowiedziałeś?
m: Byłem i jestem nadal bardzo wdzięczny, że moja ciężka praca została doceniona i dostałem szansę. Cieszę się, że zostałem obdarzony zaufaniem przez zarząd S.A Police Department oraz Komisję spraw frakcyjnych. Było to jednych z moich marzeń we frakcji, dołączyć do Command Staff.

P: Przed dołączeniem do zarządu byłeś Investigative Staff Commanderem, przybliżysz nam pracę tej jednostki?
m: Tak, byłem. Jest to jednostka we frakcji S.A Police Department, która zajmuje się głównie prowadzeniem dochodzeń, śledztw na temat zabójstw, morderstw, kradzieży, wykonuje kartoteki osobom szczególnie niebezpiecznym, egzekwuje wystawiane listy gończe i wykonuje zatrzymania obywateli.

P: W ciągu 4493 godzin uzyskałeś 12 pojazdów. Czy uważasz, że to wystarczająca ilość czy chciałbyś zwiększyć swoją flotę, jeśli tak, jakie byś chciał zakupić auta?
m: Nie mam określonego celu, ile chcę mieć pojazdów, pieniądze z frakcji są przeznaczane na nowe projekty. W przyszłości chciałbym zakupić pojazd marki Pegassi Infernus.

P: Od kiedy grasz na 4Life, jak wyglądały twoje początki?
m: Na 4Life gram prawie trzy lata, przez ten czas przegrałem blisko 4500 godzin. Początek był trudny, ponieważ nie miałem nigdy wcześniej styczności z innymi serwerami MTA oraz rozgrywkę zacząłem bez nikogo pomocy. Z początku byłem w paru organizacjach, w których poznałem osoby, którymi mam kontakt do dzisiaj @SzarY*, @Levi. - Są to jedne z pierwszych osób, które poznałem w scenie MTA.

P: Jesteś w organizacji Shady Paradise na randze Boss. Dlaczego właśnie ta organizacja?
m: Jest to organizacja, która została stworzona przez @Levi. wraz z moją pomocą, na początku jako V-Lider organizacji. Od ponad roku jestem liderem tej organizacji, dzięki dobrze zgranego i dogadywającego się zarządu udało nam się stworzyć dobrą ekipę do grania, nie tylko w MTA.

5D4B3bb.png
8pyjxug.gif

5D4B3bb.png

P: Czym zajmujesz się w czasie wolnym? Masz hobby lub zainteresowanie, które rozwijasz?
m: Od ponad trzech miesięcy chodzę regularnie pięć razy tygodniowo na siłownię i trenuję metodą bodybuilding. Bardzo lubię oglądać przesłuchania, nagrania z body cam Oficerów policji w USA, cały czas chcę poszerzać wiedzę na temat policji oraz detektywów. Poza tym bardzo lubię spędzać czas z przyjaciółmi w prawdziwym życiu.

P: Na ten moment nie znajdujesz się w żadnym biznesie, planujesz do jakiegoś dołączyć?
m: Nie planuję i raczej nie zamierzam. Biznesy nie są dla mnie.

P: Na pewno masz marzenie realne, przybliżysz nas, jakie ono jest?
m: Moim marzeniem jest, zostanie funkcjonariuszem policji w Niemczech, liczę na to, że uda mi się w niedalekiej przyszłości spełnić to marzenie.

P: Czy masz nawyki, którymi denerwujesz inne osoby?
m: Wydaje mi się, że nie.

P: Dostajesz szansę wcielenia się w jakiekolwiek zwierzę na 24 godziny, jakie byłoby to zwierzę i dlaczego?
m: Gdybym miał wybrać jedno zwierzę, w które mogę się wcielić na 24 godziny, wybrałbym orła. Mieć możliwość doświadczenia tego rodzaju widoki, swobody byłoby bardzo ciekawym przeżyciem.

P: Zdradziłbyś, skąd wziąłeś pomysł na nick?
m: Parę razy zdarzyło mi się zmieniać nick, skąd on się pierwotnie wziął - Nie wiem. Natomiast liczby 187 wzięły się od niemieckiej bandy raperów z Hamburgu.

P: Czy masz swój ulubiony gatunek muzyczny, jeśli tak to jaki?
m: Tak mam - Rap. Ostatnimi czasami bardzo dużo słucham niemieckiego rapu, takie jak 187 Strassenbande, Gzuz, Bonez MC, Raf Camora i LX.

P: Dostajesz milion złotych, jednak musisz je wydać na wyjazd zagraniczny, jaki wybrałbyś kierunek wycieczki i dlaczego?
m: Te pieniądze przeznaczyłbym na wycieczkę do USA a konkretnie Los Angeles. Od dłuższego czasu, moim marzeniem jest odwiedzić to miasto. Fascynuje mnie w tym mieście policja, chciałbym na własne oczy zobaczyć te radiowozy, jak i funkcjonariuszy, być może nawet w akcji. Poza tym przeznaczyłbym te pieniądze na najpopularniejsze atrakcje, pewnie bym też wypożyczył jakiś sportowy samochód, ze sporym amerykańskim silnikiem.

P: Posiadasz jakiś ulubiony serial lub film, który poleciłbyś innym obejrzeć?
m: Bardzo spodobał mi się serial ''The Rookie''. Jest to serial, który jest o 40-letnim mężczyźnie, którym marzeniem jest, zostanie funkcjonariuszem policji w LAPD.

P: To było ostatnie pytanie, gdyż zbliżamy się ku końcowi, chciałbyś kogoś pozdrowić?
m: Tak, pozdrawiam cały zarząd organizacji Shady Paradise @SzarY*, @Levi., @MichQs., @BalonK8, @Nokiller, @Ceglasty. oraz @macias187, frakcję SAPD oraz oczywiście reportera @Patryk99. Dziękuję za wywiad i pozdrawiam czytelników.

5D4B3bb.png

Dt3o0Tf.png

Autoryzował: @Mlonskyy

5wNnuaX.png

Edytowane przez Mlonskyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin