Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

ʕ•́ᴥ•̀ʔっ Rekrutacja w szeregi organizacji Zakład Budowlany


Biskup.rokpoi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oraz Login:OL3G PID:318434 Wiek:w wrzesniu 15 Ilość lp:4593 Ilość przegranych godzin:158 Coś o sobie: (min 3 zdania)Siema jestem Olek. Interesuje się piłką nożną , motoryzacja oraz wędkarstwem . Od września będę uczęszczał do technikum budowlanego na profil technik budownictwa. W wolnym czasie lubię sobie pograć w csa lub mta. Czy zapoznałaś/łeś się z regulaminem?:Tak Czy spełniasz wszystkie wymagania aby dołączyć do naszej organizacji?:Tak Dlaczego akurat twój wybór padł na nas?: Szczerze to szukałem org a kolega mi polecił właśnie tą. Kto zachęcił Cię do organizacji?:DonDiego_ Wybierasz wpisowe 5000pln czy przepisanie pojazdu o wartości min.300k?:5k

Edytowane przez OL3G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, OL3G napisał:

Nick oraz Login:OL3G PID:318434 Wiek:w wrzesniu 15 Ilość lp:4593 Ilość przegranych godzin:158 Coś o sobie: (min 3 zdania)Siema jestem Olek. Interesuje się piłką nożną , motoryzacja oraz wędkarstwem . Od września będę uczęszczał do technikum budowlanego na profil technik budownictwa. W wolnym czasie lubię sobie pograć w csa lub mta. Czy zapoznałaś/łeś się z regulaminem?:Tak Czy spełniasz wszystkie wymagania aby dołączyć do naszej organizacji?:Tak Dlaczego akurat twój wybór padł na nas?: Szczerze to szukałem org a kolega mi polecił właśnie tą. Kto zachęcił Cię do organizacji?:DonDiego_ Wybierasz wpisowe 5000pln czy przepisanie pojazdu o wartości min.300k?:5k

Odrzucam, zły wzór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick oraz Login:OL3G
PID:318434
Wiek:14
Ilość lp:4593
Ilość przegranych godzin:159
Coś o sobie: (min 3 zdania):Siema jestem Olek. Interesuje się piłką nożną , motoryzacja oraz wędkarstwem . Od września będę uczęszczał do technikum budowlanego na profil technik budownictwa. W wolnym czasie lubię sobie pograć w csa lub mta.
Czy zapoznałaś/łeś się z regulaminem?:Tak
Czy spełniasz wszystkie wymagania aby dołączyć do naszej organizacji?:Tak
Dlaczego akurat twój wybór padł na nas?:Szczerze to szukałem org a kolega mi polecił właśnie tą.
Kto zachęcił Cię do organizacji?:DonDiego_
Wybierasz wpisowe 5000pln czy przepisanie pojazdu o wartości min.300k?:5k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, OL3G napisał:

Nick oraz Login:OL3G
PID:318434
Wiek:14
Ilość lp:4593
Ilość przegranych godzin:159
Coś o sobie: (min 3 zdania):Siema jestem Olek. Interesuje się piłką nożną , motoryzacja oraz wędkarstwem . Od września będę uczęszczał do technikum budowlanego na profil technik budownictwa. W wolnym czasie lubię sobie pograć w csa lub mta.
Czy zapoznałaś/łeś się z regulaminem?:Tak
Czy spełniasz wszystkie wymagania aby dołączyć do naszej organizacji?:Tak
Dlaczego akurat twój wybór padł na nas?:Szczerze to szukałem org a kolega mi polecił właśnie tą.
Kto zachęcił Cię do organizacji?:DonDiego_
Wybierasz wpisowe 5000pln czy przepisanie pojazdu o wartości min.300k?:5k

Podanie zaakceptowane, zgłoś się do zarządu w celu nadania rangi na serwerze jak i discordzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick oraz Login: kamyk1233/ koks532
PID: 176667
Wiek: 15
Ilość lp: 2824
Ilość przegranych godzin: 338h
Coś o sobie: Cześć nazywam się Kacper, mam 15lat i interesuję się motoryzacją oraz downhillem. Wolny czas poświęcam graniem w MTA. Pozdrawiam elo benc
Czy zapoznałaś/łeś się z regulaminem?: Tak
Czy spełniasz wszystkie wymagania aby dołączyć do naszej organizacji?: Tak
Dlaczego akurat twój wybór padł na nas?: ponieważ szukam org ,w której jest duża ilość osób
Kto zachęcił Cię do organizacji?: Herberto
Wybierasz wpisowe 5000pln czy przepisanie pojazdu o wartości min.300k?: 5k

Edytowane przez kamyk1233
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kamyk1233 napisał:

Nick oraz Login: kamyk1233/ koks532
PID: 176667
Wiek: 15
Ilość lp: 2824
Ilość przegranych godzin: 338h
Coś o sobie: Cześć nazywam się Kacper, mam 15lat i interesuję się motoryzacją oraz downhillem. Wolny czas poświęcam graniem w MTA. Pozdrawiam elo benc
Czy zapoznałaś/łeś się z regulaminem?: Tak
Czy spełniasz wszystkie wymagania aby dołączyć do naszej organizacji?: Tak
Dlaczego akurat twój wybór padł na nas?: ponieważ szukam org ,w której jest duża ilość osób
Kto zachęcił Cię do organizacji?: Herberto
Wybierasz wpisowe 5000pln czy przepisanie pojazdu o wartości min.300k?: 5k

Podanie zaakceptowane, zgłoś się do zarządu w celu nadania rangi na serwerze jak i discordzie.

Edytowane przez Biskup.rokpoi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick oraz Login: happyxeno happyxeno 
PID:343397
Wiek:12 (brzmie na 7 latka )
Ilość lp: 2050
Ilość przegranych godzin: 151
Coś o sobie: jestem kacper jestem wybuchowy powazny i skupiony
Czy zapoznałaś/łeś się z regulaminem?: juz tak
Czy spełniasz wszystkie wymagania aby dołączyć do naszej organizacji?: raczej tak
Dlaczego akurat twój wybór padł na nas?: slyszalem o was duzo dobrych rzeczy Kto zachęcił Cię do organizacji?: Herberto (tak sie nazywa na 4life)
Wybierasz wpisowe 5000pln czy przepisanie pojazdu o wartości min.300k 5k

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, happyxeno napisał:

Nick oraz Login: happyxeno happyxeno 
PID:343397
Wiek:12 (brzmie na 7 latka )
Ilość lp: 2050
Ilość przegranych godzin: 151
Coś o sobie: jestem kacper jestem wybuchowy powazny i skupiony
Czy zapoznałaś/łeś się z regulaminem?: juz tak
Czy spełniasz wszystkie wymagania aby dołączyć do naszej organizacji?: raczej tak
Dlaczego akurat twój wybór padł na nas?: slyszalem o was duzo dobrych rzeczy Kto zachęcił Cię do organizacji?: Herberto (tak sie nazywa na 4life)
Wybierasz wpisowe 5000pln czy przepisanie pojazdu o wartości min.300k 5k

 

 

Podanie odrzucone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nick oraz Login: Nick:Tidy login:Kacperwp
PID:240247
Wiek:15
Ilość lp:12k
Ilość przegranych godzin:650
Coś o sobie: (min 3 zdania) jestem Kacper mam 15 lat chodze do technikum informatycznego interesuje sie muzyka i motoryzacja oraz pieknymi kobietami 
Czy zapoznałaś/łeś się z regulaminem?:tak
Czy spełniasz wszystkie wymagania aby dołączyć do naszej organizacji?:tak
Dlaczego akurat twój wybór padł na nas?: szukalem organizacji 
Kto zachęcił Cię do organizacji?:DK|B4rt3kvz
Wybierasz wpisowe 5000pln czy przepisanie pojazdu o wartości min.300k?: pojazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tidy napisał:

Nick oraz Login: Nick:Tidy login:Kacperwp
PID:240247
Wiek:15
Ilość lp:12k
Ilość przegranych godzin:650
Coś o sobie: (min 3 zdania) jestem Kacper mam 15 lat chodze do technikum informatycznego interesuje sie muzyka i motoryzacja oraz pieknymi kobietami 
Czy zapoznałaś/łeś się z regulaminem?:tak
Czy spełniasz wszystkie wymagania aby dołączyć do naszej organizacji?:tak
Dlaczego akurat twój wybór padł na nas?: szukalem organizacji 
Kto zachęcił Cię do organizacji?:DK|B4rt3kvz
Wybierasz wpisowe 5000pln czy przepisanie pojazdu o wartości min.300k?: pojazd

Podanie zaakceptowane, zgłoś się do zarządu w celu nadania rangi na serwerze jak i discordzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nick oraz Login: dakoweneku, dakoweneku
PID: 312579
Wiek: 14
Ilość lp: 33631
Ilość przegranych godzin: 1555h
Coś o sobie: (min 3 zdania): Cześć, jestem Gracjan mam 14lat interesuje sie sportami informatyka moja pasjom jest gotowanie lubie se grac w MTA wyjsc z kolegami na dwor i tyle nie co tu mowic. Mieszkam w mniejszym miescie jestem gitem nie frajerem ani konfidentem moj kolor skory to bialy. POZDRAWIAM.
Czy zapoznałaś/łeś się z regulaminem?: Tak
Czy spełniasz wszystkie wymagania aby dołączyć do naszej organizacji?: Oczywiscie, ze tak.
Dlaczego akurat twój wybór padł na nas?: Wspaniali ludzie <3
Kto zachęcił Cię do organizacji?: Ciezko stwierdzic, sam chcialem wrocic.
Wybierasz wpisowe 5000pln czy przepisanie pojazdu o wartości min.300k?: Dam wam 5k, i moze przepisze złom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, dakoweneku napisał:

Nick oraz Login: dakoweneku, dakoweneku
PID: 312579
Wiek: 14
Ilość lp: 33631
Ilość przegranych godzin: 1555h
Coś o sobie: (min 3 zdania): Cześć, jestem Gracjan mam 14lat interesuje sie sportami informatyka moja pasjom jest gotowanie lubie se grac w MTA wyjsc z kolegami na dwor i tyle nie co tu mowic. Mieszkam w mniejszym miescie jestem gitem nie frajerem ani konfidentem moj kolor skory to bialy. POZDRAWIAM.
Czy zapoznałaś/łeś się z regulaminem?: Tak
Czy spełniasz wszystkie wymagania aby dołączyć do naszej organizacji?: Oczywiscie, ze tak.
Dlaczego akurat twój wybór padł na nas?: Wspaniali ludzie <3
Kto zachęcił Cię do organizacji?: Ciezko stwierdzic, sam chcialem wrocic.
Wybierasz wpisowe 5000pln czy przepisanie pojazdu o wartości min.300k?: Dam wam 5k, i moze przepisze złom.

Podanie zaakceptowane, zgłoś się do zarządu w celu nadania rangi na serwerze jak i discordzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nick oraz Login: kwazik* and synek_09
PID: 296279
Wiek: 14
Ilość lp: 7770
Ilość przegranych godzin: 501h 
Coś o sobie: (min 3 zdania) Cześć, nazywam się Bartek pochodzę z woj.mazowieckiego z małego miasteczka nieopodal takiego miasta jak Ciechanów. Interesuję się m.in. motoryzacją ale także spottowaniem ciężarówek, piłką siatkową. W wolnej chwili spotykam się z przyjaciółmi ale nie mogę zaprzeczyć, że w wolnych chwilach pykam sobie na tak zwanym "4lagu". Uczęszczam do pierwszej klasy technikum o kierunku technik logistyk-spedytor i chciałbym wiązać z tym przyszłość.
Czy zapoznałaś/łeś się z regulaminem?: Tak, oczywiście.
Czy spełniasz wszystkie wymagania aby dołączyć do naszej organizacji?: Mniej więcej tak
Dlaczego akurat twój wybór padł na nas?: Szukam po prostu czegoś nowego, chcę poznać nowe osóbki <33 No i ogólnie Biskup dobre nutki na yt siadają pod jazdę w euro trucka (Nie chcę nic mówić ale subik wleciał) <333
Kto zachęcił Cię do organizacji?: No nie wiem tak sam jakoś chciałbym być w tej organizacji.
Wybierasz wpisowe 5000pln czy przepisanie pojazdu o wartości min.300k?: No 
cóż wybieram wpisowe, co więcej dorzucam mananke cabrio 1.6 z lekkim tune.

Edytowane przez kwazik*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, kwazik* napisał:

Nick oraz Login: kwazik* and synek_09
PID: 296279
Wiek: 14
Ilość lp: 7770
Ilość przegranych godzin: 501h 
Coś o sobie: (min 3 zdania) Cześć, nazywam się Bartek pochodzę z woj.mazowieckiego z małego miasteczka nieopodal takiego miasta jak Ciechanów. Interesuję się m.in. motoryzacją ale także spottowaniem ciężarówek, piłką siatkową. W wolnej chwili spotykam się z przyjaciółmi ale nie mogę zaprzeczyć, że w wolnych chwilach pykam sobie na tak zwanym "4lagu". Uczęszczam do pierwszej klasy technikum o kierunku technik logistyk-spedytor i chciałbym wiązać z tym przyszłość.
Czy zapoznałaś/łeś się z regulaminem?: Tak, oczywiście.
Czy spełniasz wszystkie wymagania aby dołączyć do naszej organizacji?: Mniej więcej tak
Dlaczego akurat twój wybór padł na nas?: Szukam po prostu czegoś nowego, chcę poznać nowe osóbki <33 No i ogólnie Biskup dobre nutki na yt siadają pod jazdę w euro trucka (Nie chcę nic mówić ale subik wleciał) <333
Kto zachęcił Cię do organizacji?: No nie wiem tak sam jakoś chciałbym być w tej organizacji.
Wybierasz wpisowe 5000pln czy przepisanie pojazdu o wartości min.300k?: No 
cóż wybieram wpisowe, co więcej dorzucam mananke cabrio 1.6 z lekkim tune.

Podanie zaakceptowane, zgłoś się do zarządu w celu nadania rangi na serwerze jak i discordzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin