Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie z Czarnej Listy KSF - Killekowski


Killekowski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie szanowną Komisje Spraw Frakcyjnych oraz wszystkich czytelników

Przychodzę do was ponownie z wnioskiem zdjęcia mojej osoby z czarnej listy KSF, na którą zostałem wpisany 23 sierpnia 2022 roku z powodu pełnienia ważnej roli na konkurencyjnych serwerze MTA.

Aby wszystko miało ręce i nogi, przedstawię te sytuacje ponownie z mojej perspektywy.
W tamtym momencie miałem przyjemność być w Akademii San Andreas Medical Department, z której po krótkim czasie napisałem odejście, ponieważ tematy związane z medycyną nie interesowały mnie aż tak bardzo. Właśnie jednym z skrytych powodów, dlaczego chciałem odejść był właśnie serwer mojego znajomego, któremu miałem pomóc w rozwoju. Problem, który wyniknął podczas tego było zbyt szybkie nadanie rangi administracyjnej wtedy, kiedy byłem jeszcze w akademii SAMD, co poskutkowało właśnie tym co teraz jest, czyli Czarna Lista KSF.

Piszę ten wniosek ponownie dlatego, że zależy mi na rozgrywce na waszym serwerze. Praktycznie przez cały okres, kiedy jestem na owej liście mam przyjemność być w biznesie San Andreas Armed Forces, gdzie wykonuje swoje obowiązki bardzo starannie oraz sumiennie, ponieważ chce udowodnić, że mi zależy na tym serwerze. Przez ten okres, na którym znajduje się na czarnej liście wynosi już prawie 11 miesięcy i jestem święcie przekonany, że zrozumiałem swój błąd w 100% i chce powrócić na serwer mając możliwość gry w jakiejkolwiek frakcji. Powiedziano mi przy napisaniu pierwszego wniosku, że mam napisać ponownie wniosek wtedy, kiedy uznam to za słuszne i abym jeszcze bardziej przemyślał sprawę. Sądzę właśnie, że to jest ten idealny moment.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku. Obiecuje, że owa sytuacja z mojej strony już się nigdy nie powtórzy i jeszcze bardziej dokładniej będę przestrzegał zasad, panujących na serwerze. W poprzednim wniosku to zaznaczyłem i jeszcze raz powtórzę to w tym, że pośpiech nigdy nie jest najlepszą formą do rozwiązania wszystkich spraw i może to się wiązać z negatywnymi skutkami.

Z poważaniem, Killekowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin