Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

buffalo, sabre, elegy, admiral, sentinel, sentinel all 2.2


KODIINC*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: buffalo
ID: 27867
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~46k
Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1073), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (BONUSRPK), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, przyciemnienie szyb (20%), baki 90/75, klucz
Cena: -
Coś od siebie: lampa złocista/carrot, murem za bonusem

Model: sabre
ID: 37945
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~25k
Dodatki: atrapa nitro (1010), felgi (1082), moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( BRITNEY), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, przyciemnienie szyb (60%), baki 35/50, klucz
Cena: -
Coś od siebie: lampa żółta

Model: elegy
ID: 42579
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~34k
Dodatki: atrapa nitro (1008), felgi (1084), wydech (1037), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (INC DZIK), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%), baki 90/75, chyba dwa klucze
Cena: -
Coś od siebie: lampa herbata

Model: admiral
ID: 44317
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~13k
Dodatki:  atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1073), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (WSX 5391), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, przyciemnienie szyb (60%), baki 35/75, klucz
Cena: -
Coś od siebie: lampa purpur

Model: sentinel combi
ID: 46612
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~21k
Dodatki:  atrapa nitro (1010), felgi (1079), wydech (1018), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (INC K0T), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, moduł nitro, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (60%), baki 35/75, chyba dwa klucze
Cena: -
Coś od siebie: 4 lata prawie u mnie, robiłem od zera. lampa purpur

Model: sentinel combi std
ID: 79848
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: ~11k
Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1079), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (LV 79848), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, przyciemnienie szyb (20%), baki 90/75, klucz
Cena: -
Coś od siebie: lampa lazur

 


SS’y:  1 2 3 4

Coś od siebie: samochody posiadam bardzo długi czas. ze względu na brak chęci do grania od paru miesięcy wystawiam owe pojazdy. co do wymian mogę dopłacić max 500k.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2023 o 20:28, fitrox' napisał:

co możesz dac za 74179, ewentualnie na dopłatę mam 350 tys,wtedy napisz ze z dop

nie znam sie na cenach, proponuj

Godzinę temu, kondu32 napisał:

napisz co dasz za 3848 i myśle że można fajnie się doagadać

myślę, że nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin