Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Pablo.exe - oskarżony przez E36.


zastoknoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @Pablo.exe
    Data i godzina zdarzenia: 20.07.2023 - 01:20 
    Pełen opis sytuacji: Jako Prezenter 4Music organizowałem zlot na molo - tak jak zawsze. W połowie zlotu wparował @Pablo.exe wraz z dwoma Kadetami. Wparował z problemem że mamy się stąd wynosić i tak dalej na co wszystkie osoby ze zlotu się zbulwersowały i stanęliśmy do okoła radiowozu i oczekiwałem na wyjaśnienia - ze względu na to że na samym początku nie chcieli tego podać w połowie szamotaniny dostałem informację od jednego z Kadetów tamtejszej służby. Podczas gdy zawinęli dwójkę znajomych ruszyliśmy całą ekipą za nimi w paręnaście pojazdów.  Gdy radiowozem zjechali na komende staliśmy przy barierkach i strajkowaliśmy bo w dalszym ciągu nie dostaliśmy dokładnego powodu. Po czym od strony wejścia na komendę głównego wejścia napomnę wszedłem na tył bo szedłem do administratora Kubuli po czym od tyłu podczas drogi dostałem taser od @Pablo.exe i zakuł mnie po czym zniósł do parkingu i wsadził do radiowozu  którym spędziliśmy chwilę. Po czym wyjechaliśmy na plac i zaczął mnie nieść do więzienia, wielce oburzony ja pytam o co chodzi po czym wsadza mnie na 30m za odmówienie mandatu którego nawet mi nie wystawił.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Mam Parę ss od innych i parę od siebie.

Ja, E36 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez E36.
poprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Police Officer II Pablo187 (na moment wydarzenia Pablo.exe). 

Zacznijmy więc od początku. Około godziny pierwszej z minutami, do panelu 911 wpłynęło zgłoszenie o treści "nielegalne wyścigi". Wraz z dwoma Cadetami, Katso oraz LukMech, postanowiliśmy się udać na miejsce - którym było wspomniane molo w LS - Santa Maria Beach. Po przyjeździe na miejsce, zauważyliśmy ogromną ilość graczy (to kluczowe) oraz dużą ilość pojazdów. Ani ja, ani żaden z moich kolegów z patrolu radia 4music nie słuchamy, przynajmniej nie w momencie tamtego wezwania, więc analogicznie nie wiedzieliśmy o takowym zlocie organizowanym w ramach Audycji Radia 4music. Po paru chwilach, dojrzeliśmy Cię z tłumu zmieszanych nicków, a raczej Twój tag prezentera (do tego też wrócę). Twoi słuchacze już na miejscu zlotu zaczęli nam utrudniać jakiekolwiek działania, a nawet odjazd z miejsca. Nasz radiowóz był otaczany, gracze wsiadali do radiowozu, stawali na nim, używali emotek wulgarnych oraz nieprzyzwoitych: /wale, /bije, kopie, tym podobne. W pewnym momencie doszło do aresztowania paru osób za w.w czyny, parę osób mandat opłaciło, parę wyszło z serwera. Zmęczony całą sytuacją postanowiłem odjechać z miejsca. Oczywiście Twoi słuchacze postanowili mi to utrudnić. Zablokowaliście drogę, stawiając pojazdy na hamulcu ręcznym. Taranowaliście radiowóz, jak i nas - Officerów. Parę osób poniosło za to śmierć (zgodną z wewn. reg. Frakcji). Ani razu w tym czasie nie ułyszałem na Audycji (którą specjalnie wtedy włączyłem) słów pokroju: "spokojniej, nie utrudniajcie pracy Frakcji". Tak trudno? Czasem miałem wrażenie, jakbyś wręcz nagabywał słuchaczy do tych czynów. Po pewnym czasie na miejsce poproszona została Administracja, celem wsparcia. Parę pojazdów Twoich słuchaczy, graczy, zostało przeniesionych do przechowali, parę chyba nawet dostało kary serwerowe. Po wyjeździe z molo, postanowiliśmy radiowozem udać się na mechanika, gdyż był on w stanie agonalnym - spowodowane oczywiście taranami. Na mechaniku podobna sytuacja, parę pojazdów wjechało na nasze stanowisko uniemożliwiając naprawę, taranując nas. Cały czas oczywiście na chacie pojawiały się treści wulgarne i obraźliwe w naszym kierunku. Wyjazd z mechanika zastawiliście ponownie tak jak na molo, ponownie interweniowała Administracja. Po wyjeździe z mechanika, reszta pojazdów (w tym Ty) zaczęliście nas ścigać. Na dwupasmówce market, obok starego Ammu Nation zablokowaliście nas pojazdami, w jednym z nich byłeś Ty, już z tagiem prezentera wyłaczonym. Ponownie interweniowała administracja. Po tym incydencie na "zetce" postanowiliśmy wrócić na chwilę do garażu na HQ, aby dać tej sytuacji się uspokoić, sam też chciałem iść na chwilę przerwy. Z perspektywy czasu myślę jednak że wycieczka na HQ była złym pomysłem. Twoi słuchacze, gracze zebrali się po całym HQ na, jak to nazwaliście, "strajk". Chyba nie muszę wspominać że ponownie interweniowała Administracja ze względu na liczne wtargnięcia (WNTZ) oraz potrącenia F-uszy (za co kolejne parę osób poniosło śmierć). Ostatecznie, zostałeś schwytany na terenie zamkniętym, gdzie został Ci podliczony mandat w wysokości 3000PLN, zgodnie z Twoim mnożnikiem. Nie miałeś możliwości przyjęcia tego mandatu za czyny które popełniłeś chwile przed schwytaniem, więc zostałeś osadzony w więzieniu na okres 30 minut, zgodnie z Frakcyjnym przelicznikiem. Dowody w postaci screenshotów itp mogę podesłać w wiadomości prywatnej do Członka Executive Staff, ze względu na wysoką obecność treści poufnych na tych dowodach. 

Dziękuje, ode mnie na ten moment wszystko. 

Z poważaniem, 

Police Officer II Pablo187

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w takim razie poproszę o dowody tutaj. Wracając Strajki i inne rzeczy nie były przezemnie organizowane a przez graczy. Ja przedewszystkim chciałem się dowiedzieć o co wam chodzi bo poprostu wtargnęliście na molo i zaczęliście psuć ludziom zabawę przez co się oburzyli. A wy brać sprawę pod innym kątem gdzie widniał nad moim nickiem logo 4Music to chyba jasne że wtedy jakiś zlot jest itp? Aż tak trudne to do pojęcia? Zaczęliście sprawiać problemy to ludzie wam zaczęli bo przyjechaliście psuć zabawę. I Wątpię w to zgłoszenie.

Edytowane przez E36.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Police Officer II Pablo187.

 

16 godzin temu, Valentino. napisał:

Ja w takim razie poproszę o dowody tutaj.

Tak jak wspomniałem, dowód do sprawy prześlę Executive Staff we wiadomości prywatnej. 

16 godzin temu, Valentino. napisał:

A wy brać sprawę pod innym kątem gdzie widniał nad moim nickiem logo 4Music to chyba jasne że wtedy jakiś zlot jest itp?

Również, tak jak wspomniałem. Nie słuchaliśmy audycji radia 4music, więc NIE mieliśmy pojęcia o takowej mającej miejsce. Po przyjeździe na miejsce Twojego tagu prezenterskiego NIE widzieliśmy, ze względu na tłum jaki otoczył nasz radiowóz.

16 godzin temu, Valentino. napisał:

Zaczęliście sprawiać problemy to ludzie wam zaczęli bo przyjechaliście psuć zabawę.

Nie przyjechaliśmy "sprawiać problemów" lub "psuć zabawy", tylko reagowaliśmy na zgłoszenie pod 911. Każde takowe jest traktowane poważnie, z małymi wyjątkami - to powinieneś wiedzieć jako członek Frakcji San Andreas Fire Department. 

 

16 godzin temu, Valentino. napisał:

I Wątpię w to zgłoszenie.

To już Twoja opinia, ja jak i koledzy z patrolu swoje wiemy, wszystko pokażą też logi serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Również, tak jak wspomniałem. Nie słuchaliśmy audycji radia 4music, więc NIE mieliśmy pojęcia o takowej mającej miejsce. Po przyjeździe na miejsce Twojego tagu prezenterskiego NIE widzieliśmy, ze względu na tłum jaki otoczył nasz radiowóz.

Dziwi mnie trochę, że NIE widzieliście mojego tagu gdyż stałem totalnie przy radiowozie którym w tamtym czasie przybyliście. Bo Zielony TAG Jest dosyć bardzo widoczny.

Spoiler

Nie przyjechaliśmy "sprawiać problemów" lub "psuć zabawy", tylko reagowaliśmy na zgłoszenie pod 911. Każde takowe jest traktowane poważnie, z małymi wyjątkami - to powinieneś wiedzieć jako członek Frakcji San Andreas Fire Department. 

Członkiem Frakcji San Andreas Fire Department jestem od niedawna w tamtym czasie nie zwracałem na takie coś uwagi. Ja Również Chciałbym dokładny LOG z tamtego zgłoszenia ujrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na wstępie przepraszam za czas rozpatrzenia skargi. Wpłynęło na to wiele czynników, począwszy od braku czasu, przez sprawy prywatne, natłok spraw, w tym frakcyjnych.

Analizując wszystkie dowody przedstawione w skardze oraz te przedstawione przez oskarżonego - w skardze mogę odnieść się do:

W dniu 20.07.2023 o 01:41, E36. napisał:

Jako Prezenter 4Music organizowałem zlot na molo - tak jak zawsze. W połowie zlotu wparował @Pablo.exe wraz z dwoma Kadetami. Wparował z problemem że mamy się stąd wynosić i tak dalej na co wszystkie osoby ze zlotu się zbulwersowały i stanęliśmy do okoła radiowozu i oczekiwałem na wyjaśnienia - ze względu na to że na samym początku nie chcieli tego podać w połowie szamotaniny dostałem informację od jednego z Kadetów tamtejszej służby.

F-usze otrzymali zgłoszenie w panelu dyspozycji. Stawili się na miejscu, po czym posypała się już fala niedociągnięć ze strony f-usza.

1) F-usz rozpoczął interwencje od nakazu rozejścia się z miejsca, bez próby wyjaśnienia czegokolwiek z organizatorem, pomimo włączonego BIZNES TAG'u;
2) Przeszedł bezpośrednio do zatrzymania osób uczestniczących w evencie, nadal podtrzymując brak kontaktu z organizatorem;
3) Finalnie bez wyjaśnień odjechał z miejsca z osobami zatrzymanymi.


Kolejno, kiedy wszyscy przenieśli się pod HQ - wiele nie trzeba tutaj tłumaczyć.

Na screenach przedstawionych w skardze oraz dowodach przedstawionych przez oskarżonego - widać, że blokujecie bramy wyjazdowe. Najpewniej to był jeden z powodów zatrzymania Twojej osoby.
Jeśli chodzi o mandat, którego "nie otrzymałeś":

Linia 1458: [2023-07-20 01:23:50] [Output] : Pablo.exe [86]: 3000PLN mandat, brak możliwości przyjęcia. 30 min

F-usz ma prawo nie wystawiać Ci mandatu przez panel, kiedy nie traktujesz go z należytym szacunkiem, dopuszczasz się prowokacji. Tak też postąpił w tej sytuacji Przekłada się to na odmowę przyjęcia mandatu.

Spoiler

    Linia 847: [2023-07-20 01:02:14] [Output] : E36. [370]: e
    Linia 854: [2023-07-20 01:02:22] [Output] : E36. [370]: siurku
    Linia 997: [2023-07-20 01:07:56] [Output] : E36. [370]: płacz
    Linia 1007: [2023-07-20 01:08:12] [Output] : E36. [370]: wytłumaczysz wkoncu>
    Linia 1009: [2023-07-20 01:08:15] [Output] : E36. [370]: a nie płaczesz?
    Linia 1127 [2023-07-20 01:14:34] [Output] : E36. [370]: auto wypycham tuku


Przez rażące zaniedbanie swoich obowiązków oraz brak elementarnych zachowań podczas interwencji na zlocie f-usz zostaje zawieszony. Więcej w ogłoszeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin