Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Diablo022, oskarżony przez viper;3


viper;3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: viper;3
Nick osoby oskarżonej: @Diablo022
Powód napisania skargi: Odholowanie auta z posesji jako "pojazd porzucony". (Pomijając fakt, że auto było zaparkowane więc nawet jeżeli nie byłoby na posesji powinno wlecieć na pp za 300 PLN, nie 500)
Dowody: 
Screen z parkingu policyjnego:
gyuBLpv.png
Screen posesji domku:
0Gsn5gH.jpeg
Auto stało na górnej części screena za sklepem.

Edytowane przez viper;3
poprawa tytułu i screena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak oskarżony wypowiem się.

Dostałem zgłoszenie o treści ,, porzucony pojazd '' po czym przyjąłem owe zgłoszenie i udałem się na miejsce.

Niestety moje niedopatrzenie że jest to prywatna posesja i nie powinienem zabierać owego pojazdu. Jestem w stanie zwrócić ci owe 500 PLN za wyciągniecie pojazdu z PP oraz przepraszam za zaistniałą sytuację :c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Diablo022 napisał:

Witam jak oskarżony wypowiem się.

Dostałem zgłoszenie o treści ,, porzucony pojazd '' po czym przyjąłem owe zgłoszenie i udałem się na miejsce.

Niestety moje niedopatrzenie że jest to prywatna posesja i nie powinienem zabierać owego pojazdu. Jestem w stanie zwrócić ci owe 500 PLN za wyciągniecie pojazdu z PP oraz przepraszam za zaistniałą sytuację :c

Jak możesz to przelej w wolnej chwili na PID 1149 i sprawa załatwiona, bo przez grafik pracy nie wiem kiedy będę na serwerze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin