Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na VoluNteeR - oskarżony przez Parufson


Dupczyciel69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: VoluNteeR 
Data i godzina zdarzenia: 23.07.2023 godzina ok. 20:00
Pełen opis sytuacji: Wyruszyłem w podróż na spawn LS ponieważ mój znajomy chciał wejść na serwer, kiedy podjechałem zobaczyłem że na spawnie stoi policjant i został otoczony przez inne pojazdy. Podjechałem bliżej zobaczyć co się dzieje. Zauważyłem agresywne zachowanie graczy wobec policjanta i chciałem udokumentować w razie potrzeby nadużycie władzy bądź złe zachowanie. Kiedy policjant zapytał mnie czy odjadę, świadomie odpisałem mu tak ponieważ mieliśmy zaraz jechać na inną część mapy ale sytuacja dalej nie była opanowana i dalej nagrywałem całe zajście. Później policjant bez żadnego ostrzeżenia wymierzył do mnie broń i strzelił jak to stwierdzając "po co go taranowałeś". Nie wiedziałem nawet kogo, więc tylko poinformowałem go o zamiarze napisania skargi. 
Dowód, który to potwierdza całe zajście:  https://www.youtube.com/watch?v=fCktvx6PZsU

Ja, Parufson zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

 

Edytowane przez Parufson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Uszanowanie, PO III+1 VoluNteeR.
   Drogi graczu uważam że bardzo Ci się dymi z nosa dlatego, ponieważ samo pisanie że pojechałeś po znajomego jest kłamstwem, od samego początku twojego nagrania jest on przy tobie i ewidentnie utrudniacie mi pracę poprzez blokowanie.  Prosiłem Cię parę razy żebyś odjechał od miejsca i nie utrudniał mi pracy, ty jednak ciągle perfidnie stałeś i utrudniałeś. W momencie gdy chciałem Ci też zabrać pojazd za blokowanie radiowozu, odjechałeś i potrąciłeś gracza (minuta ok. 1:15 na twoim filmiku). Konkretny powód jaki był to taran gracza o nick'u ZIOMEK_1452, wtedy dostałeś ostrzał, jeżeli filmik swój udostępnisz z dźwiękiem ewidentnie usłyszysz tam uderzenie w  karoserie gracza (jakby Pan miał problem, niech napisze do mnie, mam te nagrania również). Natomiast to co robił twój kolega później również raczej podchodzi pod karę w wysokości zabrania prawa jazdy, bądź minimum ostrzelania, jednak jak on odwalał i mnie DM'ował kilkukrotnie to nie negowałeś tego zachowania.
   Pamiętaj jeszcze obywatelu aby poprawić wzór, jeżeli już mamy być tacy perfekcyjni.

Z poważaniem, funkcjonariusz PD VoluNteeR. 

 

Edytowane przez VoluNteeR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, VoluNteeR napisał:

   Drogi graczu uważam że bardzo Ci się dymi z nosa dlatego, ponieważ samo pisanie że pojechałeś po znajomego jest kłamstwem, od samego początku twojego nagrania jest on przy tobie i ewidentnie utrudniacie mi pracę poprzez blokowanie. 

 

No nie, jeżeli tak dokładnie przeanalizowałeś moje nagranie dowodowe zobaczyłbyś, że mój jester był pusty i dopiero gracz JWJS wszedł do niego po jakimś czasie 

3 godziny temu, VoluNteeR napisał:

  Prosiłem Cię parę razy żebyś odjechał od miejsca i nie utrudniał mi pracy, ty jednak ciągle perfidnie stałeś i utrudniałeś.

 

Poprosiłeś mnie tylko raz, po czym napisałem ci że tak odjadę co napisałem w skardze i to uczyniłem, miałeś wolne miejsce za swoim radiowozem gdzie spokojnie mógłbyś wycofać i nawrócić, również odjechałem ci od boku radiowozu żebyś miał pełny dostęp do wejścia jak i manewru

 

3 godziny temu, VoluNteeR napisał:

 W momencie gdy chciałem Ci też zabrać pojazd za blokowanie radiowozu, odjechałeś i potrąciłeś gracza (minuta ok. 1:15 na twoim filmiku).

 

Tak, był to mój znajomy który wszedł do mojego samochodu - nie miał z tym problemu za co został przeproszony

 

3 godziny temu, VoluNteeR napisał:

Konkretny powód jaki był to taran gracza o nick'u ZIOMEK_1452, wtedy dostałeś ostrzał, jeżeli filmik swój udostępnisz z dźwiękiem ewidentnie usłyszysz tam uderzenie w  karoserie gracza (jakby Pan miał problem, niech napisze do mnie, mam te nagrania również).

 

Załączam zdjęcie z tego momentu - nawet żadna iskra nie pojawiła się a co dopiero możemy mówić o "TARANIE" https://imgur.com/a/HTPrIwV

 

Edytowane przez Parufson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Pana, nie napisałem że był kolega w pojeździe ale biegał ciągle koło Pana, a mógł wejść i mogliście odjechać. 

Prosiłem również 2 razy co jest wszystko w logach, proszę nie ściemniać bo nawet na nagraniu podchodze do Pana 2 razy i nawet próbuję założyćblokadę.

Do mnie przeprosiny nie dotarły a nawet jakby to za pierwszym razem Panu nic nie zrobiłem, dopiero za drugim razem nieco później.

Ale prosiłem Pana o odsłuchanie dźwięku, mechanika gry nie zawsze pokrywa się z dźwiękiem, ja usłyszałem ewidenty taran z Pana strony, więc zważając na poprzednie nietrafiające do Pańskiej osoby prośby podjąłem odpowiednie kroki.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, VoluNteeR napisał:

Proszę Pana, nie napisałem że był kolega w pojeździe ale biegał ciągle koło Pana, a mógł wejść i mogliście odjechać. 
 

jeżeli nawet, to w czym od przeszkadzał? na nagraniu widać, że wywaliło mu MTA (komunikat na dole) i dołączył ponownie po czym od razu wsiadł do auta 

Godzinę temu, VoluNteeR napisał:

Prosiłem również 2 razy co jest wszystko w logach, proszę nie ściemniać bo nawet na nagraniu podchodze do Pana 2 razy i nawet próbuję założyćblokadę.

Tutaj nie będziemy dyskutować kto ile razy o co prosił, ewidentnie widać, że prośba skierowana do mnie była jedna po czym od razu odjechałem od radiowozu żeby nie blokować ewentualnego wyjazdu 

 

Godzinę temu, VoluNteeR napisał:

Do mnie przeprosiny nie dotarły a nawet jakby to za pierwszym razem Panu nic nie zrobiłem, dopiero za drugim razem nieco później.
 

Nie było by tematu, gdyby nie ten strzał bez jakiegokolwiek ostrzeżenia

 

Godzinę temu, VoluNteeR napisał:

Ale prosiłem Pana o odsłuchanie dźwięku, mechanika gry nie zawsze pokrywa się z dźwiękiem, ja usłyszałem ewidenty taran z Pana strony, więc zważając na poprzednie nietrafiające do Pańskiej osoby prośby podjąłem odpowiednie kroki.
 

nie rozumiem co to znaczy taran?  w momencie tego przypadkowego "taranu" który nie był kompletnie zamierzony, ba nawet nie wiedziałem że dotknięcie innego samochodu jest taranem. Chciałem wycofać i pojechać dalej gdzie ty stanąłeś na drodze i wymierzyłeś strzał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Pan mi nie wmawia oraz zarządowi że chciał Pan odjechać i nie utrudniać. Zrobiłby to Pan dobre 2:30 min wcześniej i nic by nie było. Ewidentnie Pan przeszkadzał i blokował wyjazd a w momencie kiedy miały być wyciągane konsekwencje, odjeżdżał Pan autem w celu uniknięcia kary po czym znów wracał utrudniać.  Ostrzeżenie Panu dawałem już w momencie gdy na początku i  w trakcie napisałem aby odjechać, ja nie mam obowiązku Pana prosić aby Pan nie potrącał graczy czy nie taranował pojazdu, Pan ma to wiedzieć zdając prawo jazdy kat. B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, VoluNteeR napisał:

Niech Pan mi nie wmawia oraz zarządowi że chciał Pan odjechać i nie utrudniać. Zrobiłby to Pan dobre 2:30 min wcześniej i nic by nie było. 

Gdzie ja napisałem, że chciałem od razu odjechać? Widac wyraźnie moment wyjazdu w 2:30 kiedy stanąłeś na środku drogi

46 minut temu, VoluNteeR napisał:

Ewidentnie Pan przeszkadzał i blokował wyjazd a w momencie kiedy miały być wyciągane konsekwencje, odjeżdżał Pan autem w celu uniknięcia kary po czym znów wracał utrudniać.  

No nie, ewidentnie blokował ci pojazd któremu podkreślę ZAŁOŻYŁEŚ BLOKADE, która nie wiem co miała na celu? Jeżeli założyłbyś mi drugą to co by ci to dało? Unieruchomiłbyś na środku drogi dwa pojazdy. W jakim momencie przeszkadzałem ci w pracy? Ja stałem samochodem, nie taranowałem cię, blokowałem itp. Co do blokowania wyjazdu, podkreśliłem, że miałem dużo miejsca z tyłu, gdzie mogłeś spokojnie wycofać i nawrócić i nic by się nie wydarzyło. 

48 minut temu, VoluNteeR napisał:

 Ostrzeżenie Panu dawałem już w momencie gdy na początku i  w trakcie napisałem aby odjechać, ja nie mam obowiązku Pana prosić aby Pan nie potrącał graczy czy nie taranował pojazdu, Pan ma to wiedzieć zdając prawo jazdy kat. B.

Ja dalej nie wiem gdzie taranowałem pojazd, czekam na nagranie gdzie ewidentnie taranowałem pojazd. Jeżeli dla ciebie ryśnięcie pojazdu to jest taran, to życzę powodzenia w służbie i posiadanego szacunku u innych graczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu nagrania podesłanego przez autora zaniemówiłem, jest to żałosne, cały film i składający skargę.

Nie wiem jak można po takim czymś składać skargę i mieć pretensje, że zostałeś zabity.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin