Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Supportem spokomichas.


Patryk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5wNnuaX.png

Witam Wad drodzy czytelnicy. Dzisiaj zapraszam Was na wywiad z Supportem @spokomichas.

5D4B3bb.png

P - @Patryk99
s - @spokomichas
5D4B3bb.png
7X95m4R.gif
5D4B3bb.png

P: Witam, z tej strony Reporter Specjalista Patryk99 z Redakcji 4Life News. Czy chciałbyś udzielić wywiadu?
s:: Jasne

P: Zaczynając, oto ten wywiad opowiedz coś o sobie.
s: Zaczynając, nazywam, się Michał pochodzę z Gdańska, aczkolwiek od około 13 lat mieszkam w Wielkiej Brytanii w okolicach Manchester 'u interesuje się motoryzacją, kryminologią oraz muzyką.

P: Jaki na ten moment masz staż na serwerze? Co podczas wbijania takowego udało Ci się zdobyć?
s: Na serwerze mam konto od 14 września 2018r. Czyli już prawie 5 lat! Oczywiście jak inni tez grałem z przerwami czasami po nawet 2 czy 3 miesiące dotychczas udało mi się zdobyć ponad 3,000 godzin na serwerze, ponad 50,000 Life-Points i wiele przyjaźni.

P: Czy grasz w jakieś inne gry, niż MTA, jeśli tak to jakie?
s: Oczywiście, że gram w inne gry, najczęściej gram jednak w Counter Strike: Global-Offensive (CS:GO) oprócz tego jakiś Euro truck simulator 2 oraz od czasu do czasu w League of Legends.

P: Należysz do frakcji Transport of San Andreas, przybliżyć naszym czytelnikom, na czym polega owa frakcja?
s: No jak sama nazwa mówi, frakcji polega na transportowaniu gracza z punktu A do punktu B, dodatkowo posiadamy 3 inne oddziały takie jak Autobusy, Eskorta VIP oraz Transport Lotniczy.

P: W ciągu 3032 godzin uzyskałeś 3 pojazdy. Czy uważasz, że to wystarczająca ilość czy chciałbyś zwiększyć swoją flotę, jeśli tak, jakie byś chciał zakupić auta?
s: Tak, uważam, że jest to mała ilość pojazdów jak na tak długi staż i na pewno chciałbym zwiększyć swoją kolekcję, na pewno w niej chciałby mieć jeszcze Rancher'a long, jako iż od początku mojej historii tutaj chciałem, taki pojazd a co do innych to nie jestem jeszcze pewny.

P: Od kiedy grasz na 4Life, jak wyglądały twoje początki?
s: Tak jak wyżej, na 4Life gram od 14 września 2018 roku, pamiętam ten dzień idealnie, ponieważ wtedy był piątek i z kumplami postanowiliśmy od razu po szkole zagrać nockę i dziwnym trafem chcieliśmy zacząć grać w MTA, a więc na YouTube szukaliśmy serwera na sieci MTA i tak jakoś wpadł nam 4Life, wiadomo, jak początki nie wiedzieliśmy nic, aczkolwiek od razu pytaliśmy, graczy gdzie jest jakaś praca dla początkującego gracza, a potem już w tych pracach poznawaliśmy graczy i też pomagali wytłumaczyć jak odblokować inne, lepsze prace.

P: Jesteś w organizacji Olimp na randze Giant. Dlaczego właśnie ta organizacja?
s: Dlaczego Olimp? Tak naprawdę to przez znajomych, których mam w tej organizacji byłem bez organizacji chwilkę i nagle na forum pojawiła się, rekrutacja do organizacji Olimp więc pomyślałem, że czemu by nie spróbować.

P: Czym zajmujesz się w czasie wolnym? Masz hobby lub zainteresowanie, które rozwijasz?
s: W wolnym czasie na pewno interesuje się, motoryzacją uwielbiam sobie pojeździć samochodem, co do hobby to zbytnio jakiś nie posiadam, lubię wszystko po trochu.

P: Jesteś w biznesie 4FIGHT, opowiesz, nam jak funkcjonuje owy biznes?
s: Biznes 4FIGHT polega na tym, że jest, to tak zwana gala gdzie gracze mają, możliwość bicia się w różnych stylach walki wygrywając, przy tym nagrody a gracze mogą obstawiać zakłady i też wygrywać przy dobrym kursie!

P: 23 Maja dostałeś się do ekipy serwera. Czy było to jedno z twoich marzeń serwerowych, czy zdecydowałeś się spróbować swoich sił właśnie w tej rekrutacji?
s: Jak najbardziej było to moim jednym z marzeń na serwerze, aby właśnie dostać się do ekipy serwera, bardzo dobrze wspominam wyniki rekrutacji, jako iż wtedy akurat grałem sobie w Counter Strike'a z kolegami i podczas zginięcia w grze sprawdziłem sobie forum na telefonie i zacząłem krzyczeć, że dostałem się wraz z moim kolegą @Virlaen., którego mocno pozdrawiam!

P: Opowiesz nam, jakie masz obowiązki jako członek administracji na serwerze?
s: Na razie jako Support jestem dość ograniczony z tym, co robię na serwerze. Aktualnie moje obowiązki to wykonywanie reportów i pomaganie graczom, dodatkowo też dużo siedzę na forum, żeby sprawdzać apelacje na kary nadane przeze mnie.

5D4B3bb.png

d1ABL4g.gif

5D4B3bb.png

P: Na pewno masz marzenie realne, przybliżysz nas, jakie ono jest?
s: Marzenie realne.. Trudno jest, mi pomyśleć co to może, być jak wiadomo, każdy by chciał być bogaty, aczkolwiek na pewno chciałbym, mieć kiedyś jakiś swój popularny klub bądź bar oprócz tego to na razie nie mam pojęcia co jeszcze.

P: Czy masz nawyki, którymi denerwujesz inne osoby?
s: Jak mam być szczery to nawet nie wiem.

P: Dostajesz szansę wcielenia się w jakiekolwiek zwierzę na 24 godziny, jakie byłoby to zwierzę i dlaczego?
s: Zapewne jakiś ptak, a dlaczego? Chciałbym zobaczyć jak szybko się dostane z punktu A do punktu B.

P: Zdradziłbyś, skąd wziąłeś pomysł na nick?
s: Jasne, kiedyś dużo używałem z komunikatora "Teamspeak 3" zawsze pod pseudonimem michaś, a jeden z moich znajomych internetowych miał, pseudonim spokoernest, a więc użyłem "spoko" z jego nicku i dodałem swój na koniec i wyszło właśnie spokomichas.

P: Czy masz swój ulubiony gatunek muzyczny, jeśli tak to jaki?
s: Na pewno mam ich więcej niż jeden, bo lubię Hip-Hop, Rap oraz od czasu do czasu Techno.

P: Dostajesz milion złotych, jednak musisz je wydać na wyjazd zagraniczny, jaki wybrałbyś kierunek wycieczki i dlaczego?
s: Zależy czy chodzi o to, czy wyjazd zagraniczny typu wakacje, jeśli tak to na pewno bym chciał do Dubaju, a jeżeli mieszkać to zapewnię, bym chciał na Maltę wylecieć.

P: Posiadasz jakiś ulubiony serial lub film, który poleciłbyś innym obejrzeć?
s: Niezbyt oglądam seriale lub filmy, aczkolwiek oglądałem ostatnio film o nazwę "The House That Jack Built" który mogę polecić.

P: To było ostatnie pytanie, gdyż zbliżamy się ku końcowi, chciałbyś kogoś pozdrowić?
s: Na samym wstępie chciałbym pozdrowić frakcje Transport of San Andreas, ekipę serwera 4Life, całą rodzinkę KSG oraz spawaczy!

5D4B3bb.png

Lams3nm.gif
5D4B3bb.png

Dt3o0Tf.png

Autoryzował: @Mlonskyy

5wNnuaX.png


 

Edytowane przez Mlonskyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin