Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie z czarnej listy KSF - Stuba.


Stuba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z pełnym szacunkiem i głęboką skruchą, przyznaję, że moje działania w przeszłości były nieodpowiedzialne i niedojrzałe. Czuwam nad sobą zrozumienie, że moje postępowanie było błędem, za które poniosłem odpowiedzialność. Wiem, że moje wcześniejsze zachowanie naraziło mnie na umieszczenie na liście KSF i z pełnym zrozumieniem akceptuję to. Jednakże, pragnę wyrazić moją gotowość do odwrócenia tego stanu rzeczy i rozpoczęcia nowego rozdziału na serwerze. W ciągu ostatnich lat, przeanalizowałem swoje postępowanie, doszedłem do wniosku, że moje decyzje były pozbawione odpowiedzialności i nieświadome konsekwencji, jakie miały.  Od momentu umieszczenia na liście KSF, moje życie przeszło znaczącą metamorfozę. Złożenie tego wniosku jest wyrazem mojej chęci naprawienia popełnionych błędów, wypełnienia luk w mojej wiedzy i przekształcenia się w lepszą wersję samego siebie. Obiecuję, że będę kontynuował prace nad swoim rozwojem i że popełnione wcześniej błędy już się nie powtórzą. Z ogromnym pokorą i szacunkiem, proszę o rozwagę mojego wniosku i możliwość ponownego zaufania. Jestem pełen nadziei, że moja przeszłość nie będzie stanowić przeszkody w moim przyszłym postępowaniu, a ja będę mógł aktywnie przyczynić się do społeczności jako odpowiedzialny i dojrzały jednostka.

Pozdrawiam Artur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin