Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika nervusek oskarżony przez marchewa*.


marchewa*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: marchewa*
Nick osoby oskarżonej: nervusek
Powód napisania skargi: No siema, generalnie to pamiętam jak stawiałem mojego Weevil'a za parkingiem frakcyjnym z zaciągniętym ręcznym, a jeśli mnie moja pamięć nie myli to zalicza się to już pod nieprawidłowe zaparkowanie pojazdu, a nie porzucenie go. Wyslij tutaj screena z odholowania jakbyś mógł. ;)
Dowody: 

Spoiler

HqYlTus.png

 

Edytowane przez marchewa*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Adept nervusek się kłania. W odniesieniu do skargi chciałbym poinformować, że dostałem zgłoszenie o porzuconym pojeździe na plaży koło Straży Pożarnej. Prawdopodobnie zgłaszał to któryś z pracowników SF, gdyż po przyjeździe na miejsce zbiegło się z 5 strażaków. Pod spodem wstawiam screena z Pańskim pojazdem : https://imgur.com/a/nu22ezI

Z poważaniem

Adept SARA nervusek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, i na screenie widać, że ręczny był zaciągnięty.

Za nieprawidłowo zaparkowany zapłaciłbym 300pln, lecz jest wystawiony za porzucony pojazd na kwotę 500pln, i jest to trochę więcej niż powinno być.

Nie chodzi mi tutaj o ukaranie Ciebie, lecz o uświadomienie, że jest to inny powód odholowania i w przyszłości mógłbyś mieć z tego powodu problemy we frakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takiej podstawie, że auto stało tam ukryte ponad 12h, z drogi nie było go ani trochę widać i dostałem zgłoszenie o porzuconym pojeździe od któregoś strażaka, który musiał przyjechać na służbę albo z niej zejść. Jakby stał na parkingu to jeszcze rozumiem ale stał w narożniku schowany na plaży i to mnie umocniło w tym, że jest porzucony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko tutaj dodać od siebie, aby nie zabierać nowym osobom szansy we frakcji, bo takie rzeczy ludziom się zdarzają. Lecz zwróciłem uwagę na to, że pojazd miał zaciągnięty ręczny i powinienem zapłacić za te odholowanie 300pln, a nie 500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin