Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika xSerrek, oskarżony przez KvbuS.


KvbuS.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uszanowanie, z tej strony Adept xSerrek z San Andreas Road Assistance.
Z racji, iż została napisana skarga na moją osobę, wypowiem się.
A więc od początku, patrolując drogi SA, napotkałem pożar na dzielnicy Foster Valley w mieście San Fierro, po chwili zabrałem się za zabezpieczenie go, wszystko przechodziło pomyślnie, aż do czasu gdy twoja osoba wkroczyła na teren zabezpieczenia, z wyraźnym znakiem zakazu skręcania w prawo, w pogoni za Tobą starałem się wyprosić Ciebie z terenu, po czym chyba wyszedłeś z serwera lub się spaliłeś, przesunąłem twoje auto na bezpieczne miejsce, po czym zgłosiłem się do służb mundurowych SAFD oraz oczekiwałem na zastęp.
Z racji, iż nie dysponowali jednostką, postanowili zadysponować zastęp WSP, który po chwili przyjechał na miejsce i zaczął wykonywać swoje zadanie, po czasie zjechał się również zastęp z strony SAFD, którzy również zabrali się do pracy, po chwili ujrzałem Twoją osobę wbiegającą do pojazdu który niedawno przesunąłem, z racji iż wyjechałeś z terenu zabezpieczenia myślałem, że nie będziemy mieli ze sobą już styczności i grzecznie odjedziesz z miejsca akcji, niestety, myliłem się, dosłownie po chwili zauważyłem ciebie wjeżdżającego po raz kolejny w teren zabezpieczony znakiem zakazu wjazdu, co pokazują pierwsze sekundy umieszczonego przez ciebie nagrania, widząc to, z obawy przed zagrożeniem życia strażaków SAFD oraz WSP, postanowiłem zaciągnąć ci ręczny, aby mieć czas na napisanie zgłoszenia na umyślnie przeszkadzającego Ciebie, niestety nie zdążyłem, szybko sobie spuściłeś ręczny i znów byłeś zagrożeniem, to również pokazuje nagranie, następnie jeszcze przez chwilę toczyłem pogoń za tobą, lecz jeśli dobrze pamiętam więcej już nie wjeżdżałeś na zabezpieczenie, więc nasze drogi się rozeszły.
Po odjechaniu twojej osoby strażacy SAFD i WSP wykonywali dalej swoje zadanie, niedługo po tym pożar został już ugaszony, zdjąłem zabezpieczenie, podziękowałem pracownikom SAFD oraz WSP oraz wszyscy się rozjechaliśmy.
Niedługo po całej akcji, ujrzałem na czacie Twoje poinformowanie mnie o skardze na forum.

Z mojej strony to tyle, czekam na wypowiedź zarządu.

Edytowane przez xSerrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin