Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Goodbye


Dropson204
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw ile osób tak naprawdę przeczytało Twoją historie, a ile przeszło, aby zobaczyć czy jest pozdrowionym... To przykre, że tak zajebis** chłop jak Ty miał takie przejeba** życie, ale świat jest jaki jest, każdy widzi negatywne cechy w innych nie patrząc przy tym na Siebie.

 

Taka dobra rada ode mnie, bo mam podobne historie: nie przejmuj się tym, co gadają o Tobie "koledzy", ja miałem na nich wyrąbane, przez co nie było szans na załamanie się. Olewaj ich, trzymaj sztame z tymi, którzy lubią Cię na poważnie, bo są takie "osoby", które żyją z Tobą tylko dla sievie i swoich dóbr materialnych, czyli jak np u mnie, lubią, bo masz kasę.

 

Co do komputera - prawda jest taka, że to jest NAJWIĘKSZY wyjadacz czasu, jaki stworzono, wraz z internetem. Dobrze, że ktoś widzi te różnice. Pomyśleć, że kiedyś, za czasów F&F z Cornesem,Teamem, Hamerem i innymi osobami potrafiliśmy przesiedzieć 6h w jeden dzień na serwie... Teraz zaledwie max 2h, przy czym stara ekipa sie w ogóle zepsuła, rozpadła.

 

Tak na koniec, powodzenia w jeździe ba motorze, bez żadnych wypadków, no i przede wszystkim pozbycia się "friendzona" i odzyskania swojej miłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namik sama prawda bracie. Jak kupię Varadero to kiedyś muszę się do Cb przejechać.

Przepraszam czyza krapka i innych za to, ż ich nie wypisałem. Powinienem dopisać jeszcze z 15 osób xd min. UrsusaC360 (tego starego) Tunia12 i amrema oraz wiele innych - nie zapomniałem was i nie zapomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z stąd odchodzi.

Co się tutaj dzieje na 4Life w tym momencie, w ostatnich czasach, że każdy z stąd praktycznie zwala? LOL. :( :( :(

Czy możecie mi powiedzieć o co w tym wszystkim chodzi? 

Ja tego gracza znam dobrze, ziomeczkowaliśmy się najbardziej jak ja jeszcze byłem w SDSA. A teraz odchodzi.

 

Żegnaj ziomeczku.

Powodzenia w życiu REALNYM.

KNX ty sie dziwisz ze kazdy widac ze nie czytales tego tematu z moich najlepszych kolegow (z mta) odeszlo juz 2 widac Dropson zaluje tego ze siedzial ale ty tez kiedys zrozumiesz..Sproboj wytrzymac tydzien bez komputera 0 kompa chyba ze w celach zarobkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namik sama prawda bracie. Jak kupię Varadero to kiedyś muszę się do Cb przejechać.

Przepraszam czyza krapka i innych za to, ż ich nie wypisałem. Powinienem dopisać jeszcze z 15 osób xd min. UrsusaC360 (tego starego) Tunia12 i amrema oraz wiele innych - nie zapomniałem was i nie zapomnę.

Zapraszam z przyjemnością :)

Mamy kontakt na FB, więc jest dobrze, łatwo się zbadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z stąd odchodzi.

Co się tutaj dzieje na 4Life w tym momencie, w ostatnich czasach, że każdy z stąd praktycznie zwala? LOL. :( :( :(

Czy możecie mi powiedzieć o co w tym wszystkim chodzi?

Ja tego gracza znam dobrze, ziomeczkowaliśmy się najbardziej jak ja jeszcze byłem w SDSA. A teraz odchodzi.

 

Żegnaj ziomeczku.

Powodzenia w życiu REALNYM.

Może dlatego że ludzie zaczynają rozumieć że życie realne jest o wiele ważniejsze,nie którzy nadal tego nie rozumieją. Ja też się od tego uwolniłem już ponad 3 miesiące temu, poznałem fajna dziewczynę i ogólnie jak odstawilem komputer to życie mi się układa o wiele lepiej LWG dropek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin