Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie z czarnej listy KSF - Stuba.


Stuba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanowna Komisje Spraw Frakcyjnych,

Byłem aktywnym członkiem społeczności i użytkownikiem serwera, na którym niestety wpadłem w tarapaty i zostałem umieszczony na czarnej liście. Piszę ten list, aby złożyć oficjalne przeprosiny za moje niedorzeczne zachowanie i poprosić o drugą szansę. Chciałbym szczerze przyznać, że zostałem umieszczony na czarnej liście z powodu próby kradzieży materiałów, co miało miejsce kilka lat temu. Przez ten czas mocno się zmieniłem i dojrzałem jako osoba. Widzę teraz, jak głupim i nieodpowiedzialnym był mój ówczesny czyn, który poważnie naruszył zaufanie społeczności. Z pełną pokorą przyznaję, że powinienem był wtedy lepiej zrozumieć konsekwencje swoich działań i szanować cudzą własność. Chciałbym wyrazić głębokie żale za moje ostatnie statusy, które niestety okazały się nie na miejscu i mogły kogoś urazić. Zrozumiałem, że moje słowa mogły mieć negatywny wpływ na atmosferę na serwerze, a to było ostatnią rzeczą, jaką chciałem osiągnąć. Przepraszam serdecznie za wszelkie kłopoty, jakie mogłem spowodować i za każde uczucie, które mogło być przez moje zachowanie zranione. Chociaż popełniłem ten błąd, chciałbym podkreślić, że moje wcześniejsze doświadczenie na serwerze było pozytywne i nigdy wcześniej nie sprawiałem żadnych problemów. Rozumiem, jak ważne jest utrzymanie przyjaznej i zgodnej atmosfery w społeczności, i zobowiązuję się, że moje zachowanie będzie w pełni zgodne z zasadami i wytycznymi serwera. Proszę o okazanie zrozumienia i możliwość ponownego zaufania.  Chciałbym odzyskać możliwość uczestnictwa w serwerzei ponownie dołączyć do tej wspaniałej społeczności, której członkowie dzielą wspólną pasję i zainteresowania.Za poświęcenie swojego czasu na przeczytanie mojego listu oraz za okazaną mi szansę, serdecznie dziękuję. Obiecuję, że wykorzystam tę możliwość, by w pełni przyczyniać się do pozytywnej atmosfery na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator RCON

Pierwsza sprawa, wniosek został napisany w miejscu, gdzie nie powinien. Główny dział na forum Komisji Spraw Frakcyjnych przeznaczony jest do tworzenia tematów przez członków, oraz osób wcześniej upoważnionych. Liczyliśmy, że po ostatnim wniosku domyślisz się, może zapoznasz się choć w minimalnym stopniu z subforum komisji. Podejście do sprawy po najniższej linii oporu, ale cóż... jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz.

Drugą kwestią co zakładam, że nie miało miejsca, jest zapoznanie się z tematem stworzonym przez członków komisji - Jak napisać wniosek o zdjęcie z czarnej listy. Po przeczytaniu wniosku nie zauważyłem w nim informacji jak data wpisania na czarną listę, czy chociażby dokładniejsze przybliżenie sytuacji i okoliczności z jakiej te materiały frakcji zostały zapożyczone i komu udostępnione dalej. Jak już napomknąłem wyżej, najniższa linia oporu. Wspominamy o rozbudowanym opisie sytuacji, a fragment typu "wpadłem w tarapaty, próbowałem ukraść materiały, było to kilka lat temu", można porównać do "byłem głodny, zjadłem batona, nie zapłaciłem". Więcej widzę tu słów przepraszam i lania wody o tym jakim dobrym człowiekiem jesteś, niż sensownego tłumaczenia. Nie widzę odnośników do poprzednich wniosków. Może pora spojrzeć na wnioski osób, które zostały zdjęte z czarnej listy, spróbować znaleźć swoje błędy porównując własny wniosek z cudzym wnioskiem.

Trzecia, już ostatnia sprawa - wiadomości prywatne. Wniosek został odrzucony przez opiekuna frakcyjnego, a ty wypisujesz wiadomości do mojej osoby dlaczego się tak stało. Nie widziałem żadnej ingerencji z mojej strony we wniosek, oprócz pozostawienia reakcji, a pytania są kierowane do mnie. Za to chętnie odpowiem ci w tym wniosku dlaczego poprzedni, ten i następne wnioski będą odrzucane. Zostałeś w demokratyczny sposób przegłosowany przez członków Komisji Spraw Frakcyjnych. To, że "przez jakiś czas się nie wychylałeś" jak to ująłeś, nie usprawiedliwia Twojego zachowania przy poprzednich wnioskach, gdzie wręcz dosłownie robiłeś sobie polewkę z Administratora RCON, czy też pozostałych zamieszanych w sprawę osób.

Ściągam swoje okulary i idę napić się tej obiecanej, smacznej kawy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin