Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na AngelOfDeath - oskarżony przez Biskup.rokpoi


Biskup.rokpoi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @AngelOfDeath

    Data i godzina zdarzenia: 02.08.2023 godzina około 19

    Pełen opis sytuacji: Przed komendą sapd było jakieś zgromadzenie postanowiłem tam pojechać aby sprawdzić co się dzieje. Na głośniczkach leciała fajna muza (co nawet słychać na nagraniu) więc postanowiłem użyć animacji /taniec. Spotkałem tam również gracza z którym normalnie pisałem i nie sprawiałem problemów. Nagle zostałem ostrzelany i wsadzony do więzienia na 20 minut. Funkcjonariusz który mnie wsadzał kazał napisać skargę na @AngelOfDeath bo podobno był dowodzącym tej akcji.

    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/kpyZWpq

 


Ja, @Biskup.rokpoi zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, z tej strony jEsvLie.png AngelOfDeath.
Dostaliśmy informację, że przed HQ odbywa się strajk o "oddanie starego dma". Otrzymaliście nie jedno ostrzeżenie aby się rozejść (widać na na graniu oraz jest w logach).  Nikt z Was na owe ostrzeżenia nie reagował, stąd też użycie ŚPB. Chciałbym jeszcze dodać, że to nie był pierwszy strajk z Waszej strony w dniu dzisiejszym i nie jedna osoba odbyła wyrok w więzieniu za te same wykroczenia.


Ode mnie to tyle. Czekam na ostateczną decyzję Executive Staff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, AngelOfDeath napisał:

Uszanowanie, z tej strony jEsvLie.png AngelOfDeath.
Dostaliśmy informację, że przed HQ odbywa się strajk o "oddanie starego dma". Otrzymaliście nie jedno ostrzeżenie aby się rozejść (widać na na graniu oraz jest w logach).  Nikt z Was na owe ostrzeżenia nie reagował, stąd też użycie ŚPB. Chciałbym jeszcze dodać, że to nie był pierwszy strajk z Waszej strony w dniu dzisiejszym i nie jedna osoba odbyła wyrok w więzieniu za te same wykroczenia.


Ode mnie to tyle. Czekam na ostateczną decyzję Executive Staff.

Nie wiem czemu mi zarzucasz że uczestniczyłem jako uczestnik strajku. Jedyne co robiłem to przyglądałem się oraz tańczyłem. Nie mam wspólnego nic z tymi ludźmi co robili tam zamieszki itd. Czekam na werdykt zarządu. PS. pozdrawiam orangutany z Demokratycznej Republiki Konga ponieważ są bardzo fajne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2023 o 19:31, AngelOfDeath napisał:

Otrzymaliście nie jedno ostrzeżenie aby się rozejść (widać na na graniu oraz jest w logach).

F-usz wyjaśnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin