Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Pamefloxe, oskarżony przez Valentino.


zastoknoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Valentino.
Nick osoby oskarżonej: @Pamefloxe
Powód napisania skargi: To aż skręca gdy owy gracz na każdy mój zlot przyjeżdża aby psuć zabawę. Przyjeżdża i zabiera auta. Na każdym zlocie na g1 który organizuję pojawia się ten cwaniak który do każdego auta podbiega z suszarką po czym gdy np. Moje Auto Jako Prowadzącego przykładowo jest postawione na kratce na parkingu lv potocznie zwane g1 automatycznie podbiega odrazu daje blokade i zabiera. Parę dni wcześniej posiadałem również event g1 na którym postawiłem auto na rampie żeby nie było skoczków, do całego eventu było 10m byłem sam na parkingu po czym nagle niespodziewanie gdy byłem na lekkim afk ze względu na to że szykowałem program na audycje itp to on mi auto zabrierał itp. Takie zachowanie jest już naprawdę utrudniające i wręcz żałosne wiecznie każdy jest oburzony że "cwaniakujesz" i zabierasz auta bo poprostu ci się nudzi. Dzisiejszego Dnia Ustawiliśmy się na parkingu w innej części ze względu na to jeden z członków prowadzących wydarzenie ustawił się na żółtej kratce po prostu na moment na czas trwania g1 (Przypomnę że nikomu to nie utrudniało że autko tam stało) przyjechał wcześniej wspomiany gracz Pamefloxe który pierw wcelował się w auto suszarką a potem założył blokadę i zabrał zwyczajnie auto. Na Każdym Zlocie z nienacka się pojawia.
Dowody: https://streamable.com/yfjpp5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Witam, z tej strony Technik Pamefloxe z San Andreas Road Assistance
 

Godzinę temu, Valentino. napisał:

Moje Auto Jako Prowadzącego

Na marginesie, pojazd który wtedy zabierałem nie należy do Ciebie a do osoby znajdującej się obok pojazdu, ale wytłumaczę dlaczego go zabrałem:

● Po czasie 3 minut od ostatniego użycia pracownik nie ma obowiązku rozglądać się za ostatnim kierowcą i może pojazd odholować, nawet gdy ta osoba jest w pobliżu.

Spoiler

1Ue3nDN.png



w radiu 4LIFE nie było żadnej audycji więc nie był to zlot organizowany przez jakiś biznes etc. w spoilerze wyżej załączam ss

Natomiast jeżeli chodzi o pojazd zabrany dnia 29.07 również nie należał on do Ciebie, nie wiem dlaczego ty piszesz skargę skoro nie jesteś tu w żaden sposób pokrzywdzony, tego dnia nie odbywał się żaden zlot co doskonale widać na screene

Spoiler

XMOejVP.png



 

Edytowane przez Pamefloxe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Natomiast jeżeli chodzi o pojazd zabrany dnia 29.07 również nie należał on do Ciebie, nie wiem dlaczego ty piszesz skargę skoro nie jesteś tu w żaden sposób pokrzywdzony, tego dnia nie odbywał się żaden zlot co doskonale widać na screene

Otóż jest mój mianowicie zastoknoo to jest mój login. I tak jest to mój pojazd. Który postawiłem blokując rampę przed skoczkami. Stałem dosłownie obok pojazdu gdzie upominałem cię żebyś zostawił bo skocznę blokuję przed g1. (Tak to ja E36)

image.png.3a6450216031d16c42dc58137c8de898.png

Spoiler

● Po czasie 3 minut od ostatniego użycia pracownik nie ma obowiązku rozglądać się za ostatnim kierowcą i może pojazd odholować, nawet gdy ta osoba jest w pobliżu.

Zadam pytanie. Dlaczego akurat zawsze na każdym moim zlocie pojawiasz się ty i psujesz ludziom zabawę? Odpowiedz mi dlaczego. Żeby wyładować swoją namiętną złość i pozabierać autka? Kolego zlot trwał godzinkę gdzie po zlocie nawet śladu po nas nie zostało. Tłumaczone było abyś zostawił ten pojazd postawiony tylko na zlot. (To było auto które udziału nie brało bo było drugiego organizatora) 

Edytowane przez Valentino.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support
2 godziny temu, Valentino. napisał:

I tak jest to mój pojazd. Który postawiłem blokując rampę przed skoczkami. Stałem dosłownie obok pojazdu gdzie upominałem cię żebyś zostawił bo skocznę blokuję przed g1. (Tak to ja E36)

Ty nie ty, dla mnie różnicy to nie robi, tego dnia co blokowałeś rampę na G1 znajdowałeś się tam tylko ty, nie było nikogo innego, nie było żadnego zlotu... tłumaczyć możesz się tak za każdym razem gdy ktoś będzie chciał odholować ci pojazd, tag nad głową to nie wszystko ;) nie mam nic więcej do dodania i nie będę się wypowiadał, chyba że zostanę o to poproszony przez zarząd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczyłem tobie że robię g1 które rozpoczyna się za pięć dziesięć minut a ty miałeś to gdzieś. A teraz co cwaniak będziesz unikać odpowiedzi?. Sporo osób już ma cię powoli dość. Emiliusz Administrator sam widział całe zajście i sam mówił abyśmy skargę pisali bo na takie coś nic nie może zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracownik nie złamał regulaminu, jednakże w celu uniknięcia w przyszłości tego typu sytuacji otrzymał odpowiednie informacje.

@Valentino. jako frakcja zalecamy również przy organizacji tego typu zlotów o zapewnienie osoby odpowiedzialnej za zabezpieczenie eventu i wyznaczenie strefy zlotu oraz pilnowanie w niej porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin