Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Jak napisać dobre podanie do frakcji.


Japan242
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!

Rzadko widzę dobrze napisane podanie do jakiejkolwiek frakcji czasami widzę że ludzie na prawdę nie starają się żeby napisać parę słów o sobie tylko od razu piszą "Nazywam się [imię], mam ileś tam lat. Uczęszczam do takiej i takiej szkoły. W wolnym czasie gram w gry z kolegami. interesuję się sportami. Wolnym czasie oprócz grania w gry wychodzę na podwórko.". Często spotykam też na czacie w grze wiadomości typu "Ustawione wyniki!", "Widać że przekupili", "Ustawione bo się nie dostałem"... Proszę przestańcie pisać tak zróbcie coś żebyście to wy byli na wynikach i zaprzestali pisać że wyniki są ustawione!


ALE OD CZEGO MAMY ZACZYNAĆ?

Po pierwsze jeśli jest jakaś rekrutacja do frakcji i są wymagania to proszę przeczytajcie cały opis tego co napisali ludzi z zarządu w danej frakcji oni tego nie pisali żeby było i ładnie wyglądało to dali dla was żebyście się zapoznali.

Jak są wymagania np. 

Wiek minimum 16 lat.
   Staż na serwerze nie mniejszy, niż 50 godzin na serwerze.
   Posiadanie komputera oraz mikrofonu.

Jeśli macie 14 lat to nie piszcie podania bo najwyraźniej was nie przyjmą wiadomo są wyjątki ale to wtedy byście musieli dogadać z jakąś osobą z zarządu lub osobą z KSF, to jeśli jesteście osobą taką zaufaną na serwerze czyli gracie długo na serwerze ludzie znają twój RP, jak się zachowujesz to najprawdopodobniej byś mógł zdać do jakiejś frakcji na serwerze nie mając wymagania załóżmy tych 16 lat. I to zależy od was jak się reprezentujecie na serwerze, ludzie już kojarzą nicki jak odwalacie na serwerze i macie złą opinię na temat was to najwyraźniej was nie przyjmą.


OPISZ SIEBIE.

Jeśli jest rubryka "Coś o sobie (opisz swój charakter, napisz więcej niż jedno zdanie:)" to tutaj warto opowiedzieć coś o sobie wiadomo nikt nie sprawdzi w rekrutacji jest prawdziwe czy nie ale jeśli opisujecie siebie no to osoba sprawdzająca podanie wie jaką jesteście osobą też sprawdza wasze zainteresowania właśnie zainteresowania też świadczą o osobie więc jeżeli macie typowe nudne zainteresowania nie wyróżniające się że mają podań np. 15 podań co dzień sprawdzają te podania i każdy im tam piszę lubię grać w gry, lubię coś montować itp. Teraz każdy chce być Youtuberem i nagrywać filmiki. Właśnie takie zainteresowania się powtarzają jak macie jakieś odmienne zainteresowania to warto to napisać każda osoba sprawdzająca podania to doceni.


ILE BYŚ MÓGŁ SPĘDZAĆ CZASU NA SŁUŻBE.

Powiem wam tylko tyle co ja zauważyłem że te godziny tak na prawdę nie wpływają jakoś na podania mówię to w taki sposób że ktoś by mógł grać 2 godziny no okej fajnie następna osoba godzinę dziennie no to też fajny wyniki następna 7 godzin dziennie no spoko był by cały czas na serwerze więc tak jakby to nie pokazuję wcale jak wy angażujecie się w serwer bo jedni mają zapracowane życie a jedni mają więcej czasu na tą służbę nie jest to bardzo ważący punkt który by mógł mocno wpłynąć na wyniki waszego podania.


CZY MASZ DOŚWIADCZENIE W ŻYCIU PRYWATNYM Z .....

No tutaj nie ma co się za bardzo rozwijać jest to bardzo proste czy posiadamy w życiu codziennym doświadczenie z medycyną, pożarnictwem itp. jeśli nie mamy to piszemy proste "Nie.", ale jeśli posiadamy owe to warto to napisać może to bardziej zachęcić osobę sprawdzającą wasze podania do czytania tego i umieścić was na wynikach do frakcji.


DLACZEGO AKURAT TY ZASŁUGUJESZ NA TO STANOWISKO?

To jest akurat taki jeden podpunkt który wy musicie przekonywać kogoś że jesteście najlepsi, kozaki, super, wyróżniać się i że oni mówili potrzebujemy cię w naszym składzie wiesz że oni by cię chcieli wziąć.


KARY SERWEROWE.

Jeśli posiadacie dużo kar na serwerze np. 15 kar w ciągu miesiąca to najwyraźniej was nie przyjmą bo prawdopodobnie jesteście osobą która dużo odwala i nie myśli nad poprawą swojego zachowania wtedy przychodzi szkodnik, ale jeśli jesteście osobą która mało dostaje kar serwerowych i często jest aktywną osobą na serwerze to jest taka możliwość że się dostanie z powodu swojego zachowania i nie odwalania.


POSTARAJ SIĘ!

Jeśli będziesz wklejać non-stop te same co miesiąc podania to nie dostaniesz się bo prawdopodobnie coś było z nim nie tak.

Jeśli macie wklejać te same podania, opis itp. to nie pisz bo nie raz już widziałem że osoby się nie starają i wkleją ten sam opis przez 2 miesiące i się dziwią że się nie dostali.

Ku*** to postaraj się następnym razem nad podaniem i nie płacz na czacie /g że wyniki są ustawione!


Dziękuje za uwagę miłego.

Edytowane przez JaPaN*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwałbym to bardziej anty-poradnikiem jak dostać się do frakcji. Popraw składnie zdań bo momentami ciężko się to czyta. Ogólnie nie ma nic gorszego jak rozpisać się w podaniu w podpunkcie "Napisz coś o sobie", zarząd ma pare stron podań do przewertowania, i zwyczajnie nikogo nie obchodzi całe wasze życie, tylko podstawowe informacje na wasz temat, jeżeli ktokolwiek miałby czytać jedno podanie dobre 20 minut to już lepiej je odrzucić. "Dlaczego akurat ty?" - dokładnie tutaj napisałeś totalnie nic jednocześnie dając antyporadę, w tym podpunkcie najważniejszym jest wymienienie swoich dobrych jak i złych cech, umiejętności a także ogólne zachęcenie do swojej osoby bez ukazywania że masz ego top, więc wszystko co napiszesz w takim liście motywacyjnym powinno być "moim zdaniem..", a nie jak to napisałeś "że jesteście najlepsi, kozaki, super" 

Nikt w to nie uwierzy. Przy podpunktach które dotyczą podań do konkretnej frakcji powinien znajdować się jakiś dopisek do jakiej, w SAPD, SARA i TSA nikt nie pyta czy masz jakieś doświadczenie, chodzi o przejrzystość i klarowność w poradniku bo wszystko jest pisane na jedno kopyto byle było. Co do płaczków - Zawsze byli i zawsze będą, więc poświęcanie ich tych nawet dwóch zdań nie ma sensu. Ogólnie po tym moim rozpisaniu i tak mogę powiedzieć poza tym że poradnik napisany jest źle, to też jest zbędny. Dla każdego kto to czyta: Nie ważne czy spełniasz wymagania do frakcji czy nie, chcesz napisać podanie to napisz, zawsze jakaś szansa na to że się dostaniesz istnieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, JaPaN* napisał:

Powiem wam tylko tyle co ja zauważyłem że te godziny tak na prawdę nie wpływają jakoś na podania mówię to w taki sposób że ktoś by mógł grać 2 godziny no okej fajnie następna osoba godzinę dziennie no to też fajny wyniki następna 7 godzin dziennie no spoko był by cały czas na serwerze więc tak jakby to nie pokazuję wcale jak wy angażujecie się w serwer bo jedni mają zapracowane życie a jedni mają więcej czasu na tą służbę nie jest to bardzo ważący punkt który by mógł mocno wpłynąć na wyniki waszego podania.

Zmęczyłem się, czytając to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Myślę, że nikt nie potrzebuje poradnika aby napisać podanie do frakcji. Twój poradnik to bardziej ocena wzorów, które są dodawane do rekrutacji, poradnik odrzucam i zamykam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin