Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Pablo187 - oskarżony przez Pawsonno


Pawele.k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


    Nick funkcjonariusza: Pablo187
    Data i godzina zdarzenia: 01:50
    Pełen opis sytuacji: Szedłem chodnikiem w kierunku salonu na Doherty. Nagle zobaczyłem radiowóz funkcjonariusza, który zatrzymał się na chodniku i blokował mi drogę. Przyłączyły się do mnie dwie inne osoby, którym również nie podobało się to, że radiowóz stał na chodniku. Dodatkowo, radiowóz miał włączone sygnały świetlne i silnik przez około 10 minut, chociaż nie było widocznych powodów do tego. Proszę o interwencję w tej sprawie, aby uniknąć blokowania chodnika w przyszłości i aby funkcjonariusz mógł dostosować swoje działania do sytuacji na miejscu.

(Chciałbym dodać również że według mnie niektórzy funkcjonariusze za dużo sobie pozwalają)

    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Ja, Pawsonno zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

 

mta-screen_2023-08-16_01-51-16 (1) (1) (1) (1).png

Edytowane przez Pawsonno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin