Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na < LukMech > - oskarżony przez < StrusieKRK>


StrusieKRK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

   Nick funkcjonariusza:  @LukMech
    Data i godzina zdarzenia: [2023-08-16 00:22:14] 
    Pełen opis sytuacji: Witam.. Jadąc drogą The Strip w LV zauważyłem na Czat Megafon by sie zatrzymać dzwięków nie słyszałem gdyż mam Dźwięki MTA OFF , i po chwili zorientowałem się że policja za mną jedzie zatrzymałem sie oczywiście, i zaczeło się wstępne RP i wszystko ładnie szło do momentu MANDATU.  Oskarżony @LukMechwysiadł z radiowozu i podał kwotę  nie bagatelną 1440PLn , gdy zapytałem skąd taka wkota pan Policjant odparł iż mam 30 sekund , nie miał zamiaru ani rozwinąć tematu ani wytłumaczyć  jakie paragrafy złamałem . Zaznaczam też zostałem zatrzymany do kontroli z  powodu PRĘDKOŚĆ (( Zanotowana prÄ™dkość to 160 km/h )) wiec z kąd taka kwota nie mam pojecia..?
Podsumowując:
Oskarżam pana @LukMech o nie znajomość Taryfikatora SAPD , nieznajomość KRD. uważam iż jeżeli się kogoś zatrzymuje trzeba się liczyć z RP pełnym 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:  właściwie only Logi od siebie ale za to oskarżony ma nagranie z całego zatrzymania wiec dobrze sie składa

log skarga.txt

Edytowane przez StrusieKRK
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin