Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Norberto oskarżony przez solty


solty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza:Norberto
    Data i godzina zdarzenia: 16.08.2023 około 21 
    Pełen opis sytuacji: Stoje sobie obok radiowozu policji i pisze z zatrzymanym gdy nagle podjeżdża laweta pd z tyłu, Sapd chce odjechać wiec odchodze do tyłu i stojąc kawałek na ulicy zostałem przejechany przez pd i mam wrażenie że celowo zabity ze względu na to że oskarżony strasznie wolno po mnie jechał, Próbowałem sie kontaktować z oskarżonym ale żadnej odpowiedzi nie otrzymałem 3 razy, Dodatkowo mój pojazd trafił na pp.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Posiadam nagranie z całej sytuacji które mogę wysłać na pv ze względu na bloorowanie czatu 



Ja, solty  zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez solty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie zobaczę nagranie bo jeżeli myślimy o tej samej sytuacji to nie przypominam sobie abym kogoś potrącił. Co do samochodu na PP, zostałem wezwany przez funkcjonariusza z wyższym stopniem który zatrzymał osobę w tym pojeździe i kazał mi ten samochód odwieźć na PP ze względu na nieprzyjęcie mandatu przez zatrzymanego. Jeżeli faktycznie Cię potrąciłem to jestem gotowy ponieść konsekwencje i ewentualnie naprawić szkodę jeżeli się da ale tak jak mówię nie przypomianm sobie abym kogoś potrącił, staram się jeździć ostrożnie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Norberto napisał:

Bardzo chętnie zobaczę nagranie bo jeżeli myślimy o tej samej sytuacji to nie przypominam sobie abym kogoś potrącił. Co do samochodu na PP, zostałem wezwany przez funkcjonariusza z wyższym stopniem który zatrzymał osobę w tym pojeździe i kazał mi ten samochód odwieźć na PP ze względu na nieprzyjęcie mandatu przez zatrzymanego. Jeżeli faktycznie Cię potrąciłem to jestem gotowy ponieść konsekwencje i ewentualnie naprawić szkodę jeżeli się da ale tak jak mówię nie przypomianm sobie abym kogoś potrącił, staram się jeździć ostrożnie. Pozdrawiam.

nie potrąciłes mnie a wręcz zabiłeś, Po za tym chyba zupełnie o innej sytułacji mówisz bo pojazd został wystawiony jako porzucony wiec nie jest to możliwe żebyś ty wezwał kogoś a nagranie moge wysłać ci na pv jak ci zależy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, solty napisał:

nie potrąciłes mnie a wręcz zabiłeś, Po za tym chyba zupełnie o innej sytułacji mówisz bo pojazd został wystawiony jako porzucony wiec nie jest to możliwe żebyś ty wezwał kogoś a nagranie moge wysłać ci na pv jak ci zależy

To pokaż nagranie bo ja nie wiem o którą sytuacje chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Norberto Rozumiem, że otrzymałeś nagranie. Był to pojazd porzucony oskarżyciela czy pojazd zatrzymanego, do którego zostałeś wezwany przez funkcjonariusza? Zostały tutaj napisane dwie wersje, która jest tą prawdziwą? Proszę o podesłanie screenshot'a, na którym widać ostatniego kierowcą niebieskiego sultana, którego zabrałeś na parking policyjny. Jeśli chodzi natomiast o zabójstwo - @solty stałeś praktycznie na środku drogi, dodatkowo wbiegłeś pod koła lawety, kiedy oskarżony chciał przejechać po pojazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Veon.ogf napisał:

@Norberto Rozumiem, że otrzymałeś nagranie. Był to pojazd porzucony oskarżyciela czy pojazd zatrzymanego, do którego zostałeś wezwany przez funkcjonariusza? Zostały tutaj napisane dwie wersje, która jest tą prawdziwą? Proszę o podesłanie screenshot'a, na którym widać ostatniego kierowcą niebieskiego sultana, którego zabrałeś na parking policyjny. Jeśli chodzi natomiast o zabójstwo - @solty stałeś praktycznie na środku drogi, dodatkowo wbiegłeś pod koła lawety, kiedy oskarżony chciał przejechać po pojazd.

zaraz zaraz nie stałem na środku drogi bo odpisywałem i akurat jak już odpisałem na czacie to zaczełem zbiegać na bok ewidentnie oskarzony mógł mnie widzieć dodatkowo mam wrażenie że specjalnie jechał tak wolno żeby napewno mnie zabic kontakowałem sie z oskarżonym 3 razy i nie otrzymalem ani jednej odpowiedzi, Co auta które trafiło na pp to ss-ów nie robiłem i nie chodzi mi o fakt pieniędzy tylko to że respa miałem na ls i musiałem sie transportować z ls do lv bo ktoś vdmuje, Dlaczego ja po tym jak ktoś wbiegł na środek drogi dostaje ostrzeżenie a w takim przypadku chłop nie dostanie ostrzeżenia, Napewno mnie on widział bo pisałem nawet jak leżałem pod lawetą i umierałem, Oskarżony nie otrzymał ode mnie nagrania ale zezwalam na udostępnienie mu go. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Veon.ogf napisał:

@Norberto Rozumiem, że otrzymałeś nagranie.

Nie dostałem nagrania od osoby piszącej skarge.

 

Proszę bardzo screen:

 mta-screen_2023-08-16_20-46-44.png?width

 

#edit bo link nie działał

Edytowane przez Norberto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Norberto napisał:

Nie dostałem nagrania od osoby piszącej skarge.

 

Proszę bardzo screen:

 mta-screen_2023-08-16_20-46-44.png?width

 

#edit bo link nie działał

To nie był mój pojazd mój stał obok i trafił na pp jako porzucony dlatego że nie miałem jak go odebrać po tym jak mnie zabiłeś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin