Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

MOONBEAM


HunterOfHead
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, _MateX_ napisał:

O nie nie nie, koniec licytacji był o 20 i to ja wygrałem licytacje  :d 1351 bo punkty

 

14 minut temu, Grubbon napisał:

Poczekamy co powie prowadzący aukcji :)

Licytujmy się do końca :D jutro 12 ostateczna godzina zakonczenia licytacji.

Edytowane przez SweetBoy*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SweetBoy* napisał:

 

Licytujmy się do końca :D jutro 12 ostateczna godzina zakonczenia licytacji.

nie nie nie, tak się bawić nie będziemy na początku miała być z tego zabawa ale teraz ta zabawa została zepsuta, zrobiłeś licytacje do godziny 20. Ja wylicytowałem auto za kwotę 1350 pln i teraz se przedłużasz licytacje żeby zarobić? 1352 bo punkty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, _MateX_ napisał:

nie nie nie, tak się bawić nie będziemy na początku miała być z tego zabawa ale teraz ta zabawa została zepsuta, zrobiłeś licytacje do godziny 20. Ja wylicytowałem auto za kwotę 1350 pln i teraz se przedłużasz licytacje żeby zarobić? 1352 bo punkty 

Chciałem tylko powiedzieć, że właściciel zaznaczył, żeby podbijać o większe kwoty niż, 5, 10,15 etc. Ostateczna decyzja zależy więc od autora. Moja oferta 1400 dalej aktualna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, _MateX_ napisał:

nie nie nie, tak się bawić nie będziemy na początku miała być z tego zabawa ale teraz ta zabawa została zepsuta, zrobiłeś licytacje do godziny 20. Ja wylicytowałem auto za kwotę 1350 pln i teraz se przedłużasz licytacje żeby zarobić? 1352 bo punkty 

 

Teraz, Grubbon napisał:

Chciałem tylko powiedzieć, że właściciel zaznaczył, żeby podbijać o większe kwoty niż, 5, 10,15 etc. Ostateczna decyzja zależy więc od autora. Moja oferta 1400 dalej aktualna. 

Kto da więcej niż 1400?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin