Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

MOONBEAM


HunterOfHead
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Grubbon napisał:

Chciałem tylko powiedzieć, że właściciel zaznaczył, żeby podbijać o większe kwoty niż, 5, 10,15 etc. Ostateczna decyzja zależy więc od autora. Moja oferta 1400 dalej aktualna. 

Przebijam o 1pln ponieważ  nie chce punktów dostać oraz tłumaczę osobie która rozpoczęła licytacje że tak nie można robić 1353 bo punkty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, SweetBoy* napisał:

 

Kto da więcej niż 1400?!

I dlaczego oszukujesz ? Mówisz że licytacja jest do 20 i teraz przedłużasz? Nie jest to dozwolone kolego więc musisz mi sprzedać bo to ja wygrałem licytacje. 1355  bo punkty. Jeżeli ja wygrałem licytacje to musisz mi sprzedać auto xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może niech spór rozstrzygnie jakiś moderator czy coś w tym stylu? Mi to tam w sumie wisi. Toć nie będę płakał o auto za 2k xD 

2 minuty temu, _MateX_ napisał:

I dlaczego oszukujesz ? Mówisz że licytacja jest do 20 i teraz przedłużasz? Nie jest to dozwolone kolego więc musisz mi sprzedać bo to ja wygrałem licytacje. 1355  bo punkty. Jeżeli ja wygrałem licytacje to musisz mi sprzedać auto xd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Grubbon napisał:

To może niech spór rozstrzygnie jakiś moderator czy coś w tym stylu? Mi to tam w sumie wisi. Toć nie będę płakał o auto za 2k xD 

 

Ja nie płaczę o klocka ale zasady to zasady. Osoba która wystawiła klocka napisała że do 20 licytacja a teraz se przedłuża bo widzi że jest zainteresowanie autem XD może poczekamy na wypowiedź administratora 1360 bo pkt

Edytowane przez _MateX_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Dza_Dza napisał:

Ale afera 1400 

 

10 godzin temu, _MateX_ napisał:

Ja nie płaczę o klocka ale zasady to zasady. Osoba która wystawiła klocka napisała że do 20 licytacja a teraz se przedłuża bo widzi że jest zainteresowanie autem XD może poczekamy na wypowiedź administratora 1360 bo pkt

 

11 godzin temu, Grubbon napisał:

To może niech spór rozstrzygnie jakiś moderator czy coś w tym stylu? Mi to tam w sumie wisi. Toć nie będę płakał o auto za 2k xD 

 

3 MINUTKI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin