Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Police Officer I DawiSS*


Piko0412
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5wNnuaX.png

Witam, z tej strony Reporter Specjalista @Piko0412 z Redakcji 4Life News, dziś przygotowałem wywiad z Police Officerem I @DawiSS*. Zapraszam.

linia bez loga.png
1xFWXtb.png
linia bez loga.png

P - Witam, z tej strony Reporter Specjalista Piko0412. Jesteś chętny na odpowiedzenie na kilka pytań?
D - Cześć, chętnie odpowiem.

P - Świetnie, na sam start opowiesz coś o sobie?
D - Oczywiście. Ogólnie rzecz biorąc to nazywam się Dawid, w tym roku obchodzić będę swoje 16 urodziny, zamieszkuje sobie w okolicach Warszawy. Po wakacjach wracam do szkoły, konkretniej 2 klasy technikum na kierunku Energetyk. Zainteresowań raczej większych nie mam, lubię sobie pograć, pogrzebać w elektronice.

P - Przejdźmy teraz do MTA, jak trafiłeś na serwer?
D - Z tego, co pamiętam swoją rozgrywkę na serwerze, zacząłem w ok. 2017 roku, jednak wtedy nie traktowałem rozgrywki zbyt na poważnie, na stałe zacząłem grać od lutego 2022 roku. Jeśli chodzi o kwestię, jak trafiłem na serwer, to do końca tego nie pamiętam, może po prostu przeglądałem listy serwerów i tak o tutaj trafiłem.

P- Grasz na innych serwerach MTA niż 4Life? Może pogrywasz w inne gry poza platformą MTA?
D - W MTA gram jedynie na naszym ukochanym 4Life. Jeśli chodzi o inne gry, to lubię sobie zagrać w Euro Truck Simulator, Minecraft czasem jakiś CS:GO.

P - Masz przegrane ponad 1050 godzin na serwerze, uważasz, że dobrze spożytkowałeś ten czas? Mógłbyś go lepiej wykorzystać? Żałujesz czasu spędzonego na serwerze?
D - Przegranego czasu raczej nie żałuję, poznałem wiele fajnych osób, miałem przyjemność być w kilku frakcjach, uczestniczyć na różnorodnych akcjach, eventach. Myślę, że czasami czas ten mogłem lepiej wykorzystać, zdarzało się niestety, że przekładałem grę ponad życie prywatne, lecz staram się tego unikać.

P - Jak wygląda sytuacja z twoim majątkiem, patrząc na to, że masz 1050 godzin? Uważasz, że zebrałeś dużą ilość na 1050 godzin?
D - Jeśli chodzi o mój majątek, jest on raczej skromny, posiadam jeden pojazd, którym jest Cheetah 2.2 PFT. Raczej skupiam się na postępach we frakcji niż grindowaniu prac dorywczych, handlowaniu itp.

P - Okej, przejdźmy teraz do frakcji, w której jesteś, czyli San Andreas Police Department. Jak się tam znalazłeś? Jak wyglądają twoje obowiązki?
D - Aktualnie do moich głównych obowiązków należy dbanie o bezpieczeństwo i mienie cywilów, oraz pilnowanie porządku w San Andreas.

linia bez loga.png
2e5gDLA.png
linia bez loga.png

P - Zmieniłbyś coś we frakcji?
D - Myślę, że na obecny moment niczego nie zmieniłbym we frakcji, dobrze jest, jak jest.

P - Poleciłbyś tę frakcję dla innych osób? Jeśli tak to dlaczego?
D - Myślę, że frakcje mogę innym polecić z powodu, iż panuje tu przyjemna atmosfera, codziennie przydarzyć może nam się coś innego, także rutyna nie powinna się wdać.

P - Jesteś w Redakcji 4Life News, czemu akurat ten biznes? Jak się o nim dowiedziałeś? Byłeś już w jakimś innym?
D - Redakcję wybrałem z powodu, iż lubię mieć kontakt z innymi, przeprowadzać wywiady i pisać różnorodne artykuły. Dowiedziałem się o nim, przeglądając pewnego dnia forum, no i gdy zauważyłem, że otwarta jest rekrutacja do owego biznesu, postanowiłem napisać podanie i tak oto znajduje się tu do dziś. Jeśli chodzi o inne biznesy, to byłem jedynie w 41. MID (aktualnie SAAF).

P - Jakie obowiązki posiadasz w biznesie na swojej randze Redaktor?
D - Moimi aktualnymi obowiązkami z racji, iż jestem grafikiem biznesowym, jest przerabianie zdjęć dla redaktorów do materiałów oraz również wypuszczanie artykułów dla graczy.

P - Jesteś w jednej z największych organizacji na serwerze, czyli Dirty Angels. Dlaczego postanowiłeś tam dołączyć? Co cię przekonało?
D - Organizację Dirty Angels wybrałem właśnie z powodu, iż widziałem, że jest ona aktywna, ma bardzo fajną bazę i szeroki wybór pojazdów. Nie żałuje tego wyboru, ponieważ bardzo dogaduję się z innymi członkami tejże organizacji i panuje tu bardzo fajna atmosfera.

P - Nie planowałeś przejść do innej organizacji niż Dirty Anges? Może założyć coś swojego?
D - Jeśli mam być szczery to myślałem ostatnio o zmianie organizacji, jednak nie podjąłem się tej decyzji, także ciągle jestem członkiem Dirty Angels. Jeśli chodzi założenie własnej organizacji, raczej nigdy o tym nie myślałem.

P - Czemu twój nick to DawiSS*, rozumiem, że ma to związek z imieniem? Czy może coś innego?
D - Tak, aktualny nick to nawiązanie do mojego imienia, w przeszłości posługiwałem się również nickami takimi jak SkiDaw, Dawski.

P - Najprawdopodobniej za niedługo rozpocznie się rekrutacja na rangę Support, będziesz pisał podanie? Uważasz, że zasługujesz na to stanowisko na tą chwilę?
D - Myślę, że spróbuję swoich sił w tymże gronie, byłoby to dopiero moje 1 podejście. Jeśli chodzi o to, czy zasługuję - myślę, że tak, na moim koncie nie znajduje się żadna kara serwerowa, oprócz jednej i to omyłkowej.

P - Co zmieniłbyś na serwerze?
D - Szczerze mówiąc, aktualny stan serwera mi odpowiada, nic bym w nim nie zmienił, ewentualnie dokonał reworka pracy Dodo, może dodał jakąś nową pracę.

P - Odejdźmy od serwera, masz cechę, która denerwuje inne osoby?
D - Myślę, że taką cechą mogłaby być moja mała cierpliwość, nie lubię przekładać rzeczy na później, wszystko chcę mieć na już no i na ogół nie lubię spóźnialstwa.

P - Masz jakieś marzenie bądź cel, do którego dążysz?
D - Myślę, że aktualnym celem jest ukończenie szkoły, może potem studia. Marzy mi się stabilne życie, wykonywać pracę, która będzie sprawiać mi przyjemność.

P - Jakbyś miał opcję przemienić się w dowolną istotę ziemską, co by to było?
D - Myślę, że byłoby to jakieś silne, dzikie zwierzę - może tygrys, lew?

P - Jakbyś dostał darmowe wakacje w dowolny zakamarek świata, gdzie byś się wybrał?
D - Myślę, że na pewno wybrałbym jakiś ciepły kraj i byłaby to prawdopodobnie Hiszpania.

P - Rozumiem, a co byłoby, gdybyś dostał milion złotych? Na co wydałbyś te pieniądze?
D - Na pewno podzieliłbym się tym z najbliższą rodziną, sprawił sam sobie kilka przyjemności, a resztę postarałbym się w mądry sposób zainwestować.

P - To tyle, chcesz kogoś pozdrowić?
D - Jasne, swoje pozdrowienia przesyłam do @Mefju4, @venx, @Lumbago, @Wodnyyy, @Lekorz47, @Mich., @Pablo187, @BalonK8, @Sofciu., @Susekk, @HeBe@Robson002, @Maras., @Kartun.exe, @mlodyx.

linia bez loga.png
5xcZf9T.png
linia bez loga.png

w47Nijp.png

Autoryzował: @Mefju4

1287306541_liniazlogiewm.thumb.png.99794ef55725d6f3cd0d43582a04ffa2.png

Edytowane przez Piko0412
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin